هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذكر شماره 1 ( فیلتر )
(۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۵:۵۰:۰۴ عصر)vBulletin نوشته است: الان من به هردو طرف حق میدم
funset اخطار گرفته عصبیه
بقیه هم اخطار اینشکلی نگرفتن دارن قضاوت میکنن

کجای قانون جرایم رایانه ایی گفته عکسه گلشیفته فرهانی ممنوعه؟ اینو یکی واسم کپی کنه ببینم من

درضمن میخواین هزارتاسایت مبتذل واستون بذارم که هنوز ف یلتر نشدن؟! زورشون به همین یه عکس میرسه؟ یعنی این عکس گلشیفته فرهانی قوانین اسلامی ایران رو نقض میکنه؟! بعد اون سایتای مبتذل که من یک ساله هروز چک میکنم ف یلتر شدن یا نه کلی هم گزارش دادم... قوانین رو نقض نمیکنن؟
باورکنید دارن تمام عکسو فیلمای اون سایتارو کپی میکنن برادران بسیجیمون بعد حذفش کننBig Grin

تو زمین فوتبال ما این قانون منشور اخلاقی مشخصه دیگه
میگن بازیکن ایرانی نباید موهاشو فشن کنه! چرا نباید فشن کنه؟کجای اسلام گفته موی فشن گناهه ؟ حرامه؟ د لامسبا اگه موی فشن گناهه پس بیاین ما که تو خیابون راه میریم گیر بدین دیگه
من موندم این مملکت به چی هست که گیر نده؟!

در ضمن سایت من محتوای غیراخلاقی نداره ولی وای بحاله اون طرفی که بفهمم گزارش داده وای بحالش...!

خب صحبت های بالای مارو خوندین بزنین تایپیک رو حذف کنین که حرفای شیتلر دار توش زیادهSmile
اینم حیفه نگم دمه جنبه مدیرای اینجا گرم که میذارن راحت حرفمون رو بزنیم!
وی بی ایران رو ببینین مدیر داره عقده ایی! در حد المپیک.

(۱۳۹۰/۸/۲۶، ۱۶:۰۲:۲۹ عصر)yaser0421 نوشته است: لپ مطلب بگم و این بحثا تموم بشه
باید بسوزیم و بسازیم Sleepy

اینو یادم رفت
هیلاری داف ، آنجلینا جولی ، جسیکا آلبا براد پیت ووو این همه بازیگر خارجی این همه فیلم بدترو صحنه دار بازی کردن
عکسای اینه مورد نداره بعد یه گلشیفته فرهانی یه فیلم تو خارج بازی کرده عکساش شده مورد دار؟!

اینو گفتم دیگه اون یارویی که اینجا میگفت کارا ساماندهی درسته خودش قضاوت کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان