هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک نصاب حرفه ای برنامه مادر انجمن و مد میخوام
سلام
دوستان خسته نباشید

من یک نصاب حرفه ای برنامه مادر انجمن و مد میخوام هر کس میتونه یا کسی رو سراغ دارین لطفا اعلام بفرمایید در همین تاپیک
تا هماهنگی لازم بعمل بیاد.
سپاسگذارم.
[/color]
پاسخ
جانم چه کمکی از برمیاد؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmohana (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۴:۵۳ عصر)
دادا منم هستم در خدمتت
SmileHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmohana (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۴:۵۷ عصر)
اگه میخوای هزینه پرداخت کنی ، به یکی از کاربرای فعال انجمن کارتو واگذار کن اینجوری انگیزه کاربرا برای فعالیت بیشتر میشه

موفق باشیدSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۶:۲۷:۳۸ عصر) ، mohana (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۵:۰۳ عصر)
بهتره خودتون نصب کنید تا با سیستم آشنا بشید اگه بخواید کارها رو کاربرای دیگه انجام بدن برای هر ایرادی باید دست به دامن همه بشی
خودتون نصب کنید که لااقل بتونید ایرادات جزئی رو حل کنید .اموزشش هم توی سایت هست
امضا منو هم ببین خیلی کمکت می کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۰۷:۳۲ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۱۳:۳۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۵۰:۳۰ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۸:۱۶:۳۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۹:۰۶:۳۴ عصر) ، mohana (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۵:۱۲ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۲۸:۵۸ عصر) ، samet98 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۳۶:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۰۴:۳۱ عصر)majid1605 نوشته است: بهتره خودتون نصب کنید تا با سیستم آشنا بشید اگه بخواید کارها رو کاربرای دیگه انجام بدن برای هر ایرادی باید دست به دامن همه بشی

صد در صد درست ميگند

خودتون كار كنيد كه در آينده به مشكل نخوريد

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۲۰:۰۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۸:۰۴:۱۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۸:۱۶:۳۹ عصر) ، majid1605 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۲:۲۵ عصر) ، mohana (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۲۰:۱۵:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۰۴:۳۱ عصر)majid1605 نوشته است: بهتره خودتون نصب کنید تا با سیستم آشنا بشید اگه بخواید کارها رو کاربرای دیگه انجام بدن برای هر ایرادی باید دست به دامن همه بشی

خیلی متشکرم.
سعی خودمو میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراح قالب حرفه ای میخوام s3ri0s 2 2,187 ۱۳۹۱/۳/۵، ۰۷:۲۶:۳۰ صبح
آخرین ارسال: pdistb.ir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان