هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.4]نسخه نهایی و فوق العاده زیبای قالب آشیانه آبی (Ashiyane Blue 3)
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۲۲:۴۳ عصر)M48D1 نوشته است: توی این سایت من رو دارن نقش یه مجرم می کنن شما از خیلی چیز ها خبر نداری!
مسائل بچه گانه ای به من نسبت دادند !
واسه همینه تا الان مدیر نیستم!

نا آگاهيم را مي پذيرم

و اگه اين طور باشه به طور حتم اشتباه دارند فكر ميكنند

ان شا الله موفق و پيروز باشي و مشكلات هرچه زودتر حل بشه

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۵۸:۲۵ صبح) ، atropack (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۴:۲۷:۲۶ صبح)
دزود

جنجال جدید ؟

شما از بهترین یوزر های این پشتیبانی هستین و توش شکی نیست

اما ببخشید که رک میگم بعضی اوقات نمیدونم چرا حرکات کودکانه ای ازتون سر میزنه که دید خیلی ها رو نسبت به شما عوض میکنه !

مثلا بحث اعتبار که چند وقت پیش مطرح کردید همه اینجا دارن میگن به خدا ارزشی نداره این اعتبارا فقط برای قشنگیه اما شما ...

یا مدیر شدن !

بنده خودم فکر میکردم میتونم به عنوان مدیر اینجا فعالیت کنم اعلام آمادگی هم کردم ام جناب پارس منو مدیر نکردن منم گفتم که حتما دلیل محمکمی دارن که بعد از مدتی هم خودم بیخیال این داستان شدم !

اما شما خیلی جاها اعلام کردید چرا مدیرتون نمیکنند !

امیدوارم همیشه در کنار هم تاکید میکنم در کنار هم و با یک هدف واحد ادامه بدیم

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۴۶:۰۲ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۵۵:۲۷ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۸:۰۲:۵۸ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۹:۱۲:۵۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۹/۷، ۱۱:۵۹:۴۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۵۹:۰۱ صبح)
آقا این تاپیک قالب هست دیگه بحث نکنید ممنون
بی خیال

یکی از مدیران پست ها رو پاک و تاپیک رو منتقل کنه ممنون میشم
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۰/۸/۲۳، ۲۰:۰۰:۵۵ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۵۹:۰۷ صبح)
سلام در کل قالب قشنگیه و مثل همیشه قالب ویندوزی از دوست خوب و فعال مای بی بی: M48D1
نظرم من هم اینه که قالب های مای بی بی تقریبا دارن به یه سمت میرن و این موضوع کاربر رو ناراحت میکنه به نظر من اگه به قالب ها افکت و.. دیگه هم اضافه بشه زیباتر میشه یا قالبی طراحی بشه که کاربر بتونه رنگ مورد نظرش رو انتخاب کنه و خیلی چیزای دیگه اصلا بهتره یه تاپیک بزنید و از بچه ها بخواید نظراتشون رو اونجا واسه یه قالب ایده آل بگن این جور شما میتونید هزار تا طرح درست کنید و از دیفالت هم خارج بشید یه چیز دیگه رو هم میخواستم به همه کاربر ها بگم که خیلی منو آزار میده و اونم عدم انجام کار گروهی هستش که این جور جاها خیلی به چشم میخوره چرا شما مدیرا و طراح ها و... باهم کار نمیکنید تا از یکنواختی خارج بشید و از کارتون هم لذت ببرید این جور خیلی بهتره نه
ببخشید که یکم از بحث در باره این قالب خارج شدیم
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۸/۲۳، ۲۰:۵۸:۱۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۵۹:۱۵ صبح)
منم با كار گروهي موافقم ! آقا خداييش يه كار گروهي بديد باور كنيد ضرر نميكنيد احتمالا قالب فوق العاده اي خواهد شد.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۴:۵۹:۲۵ صبح)
[size=xx-large][color=#FF0000][b]جالبه ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۱:۵۳:۲۱ صبح)
M48D1 دست شما درد نکنه واقعا قالب قشنگی هست یعنی بهترین قالب خودمم هم از این قالب استفاده میکنم با اجازه شما ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۱:۵۳:۱۸ صبح)
آقا بهش خرده نگیرید شاید این دوستمون در حدی بلد نیست که بتونه تغییرات اساسی بده تو قالب و رنگ رو تغییر میده که همین تغییر رنگ هم کار ساده ای نیست و خیلی جاها باید رنگ ها با هم ست بشن
ولی بهتر بود به خود کاربران تغییر رنگ کلی قالب رو آموزش میدادین تا هرکس بر حسب سلیقش قالبش رو طراحی کنه Idea
پاسخ
دستت درد نکنه ، اولش دیدم خوشم نیومد ولی الان دارم باز میبینم چقدر جالبه.
پاسخ
سلام
ببخشید من کاملا تازه واردم تو سایت گشتم که آموزش گام به گام تغییر پوسته رو پیدا کنم اصلا نبود میشه راهنماییم کنید من می خوام این پوسته رو رو انجمنم بزارم و اصلا بلد نیستمSad
[تصویر:  783l85ntulkw8h6kergv.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue [محصول MyBBIran] پوسته ی فوق العاده زیبای vbiran ! Amin Yaghubi 32 21,004 ۱۳۹۳/۶/۸، ۱۳:۲۸:۳۷ عصر
آخرین ارسال: a.armaney
  [برای.1 1.6] دانلود پوسته زیبای Forum Blue Mt edition 13 20,006 ۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۳:۱۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Amin IB
  پوسته زیبای Blue Gloss majid01 5 9,111 ۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۷:۵۷:۳۷ صبح
آخرین ارسال: majid01
  پوسته زیبای Traff blue hosebr 1 4,838 ۱۳۹۰/۷/۱۸، ۰۰:۵۹:۴۶ صبح
آخرین ارسال: bahman2011

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان