هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطوری میشه کادری برای خلاصه موضوع اضافه کرد
سلام

با سپاس از تیم مای بی بی فارسی! Heart

اولا میشه بگین تو کدوم قسمت فروم باید سوالات عمومی رو پرسید؟ من می خواستم جای دیگه بپرسم ولی اجازه پست نداشتم Huh

---

توی بعضی فروم ها یه کادر به جز عنوان موضوع هست که میشه توش خلاصه موضوع رو نوشت ، چجوری میشه اون رو اضافه کرد به پستها ؟

با سپاس
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۷، ۰۰:۱۹:۰۲ صبح)mahachita نوشته است: سلام

با سپاس از تیم مای بی بی پارسی! Heart

اولا میشه بگین تو کدوم قسمت فروم باید سوالات عمومی رو پرسید؟ من می خواستم جای دیگه بپرسم ولی اجازه پست نداشتم Huh

http://community.mybbiran.com/forum-89.html

نقل‌قول: توی بعضی فروم ها یه کادر به جز عنوان موضوع هست که میشه توش خلاصه موضوع رو نوشت ، چجوری میشه اون رو اضافه کرد به پستها ؟

با سپاس

http://mods.mybb.com/view/thread-description-mybb-es
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۰۷:۵۱:۲۴ صبح) ، mamaly12h (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۲:۰۸:۱۸ عصر) ، mahachita (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۱۲:۰۲ عصر)
ممنون

ولی اینکه انگلیشه!

این پلاگین رو طبق آموزش نصب پلاگین نصب کردم ولی چیزی توی قسمت پلاگینها اضافه نکرد + فقط یه پلاگین هست به اسم "نام" !!! که چیزی نداره توش!

Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۷:۵۳:۳۸ عصر)mahachita نوشته است: ممنون

ولی اینکه انگلیشه!

این پلاگین رو طبق آموزش نصب پلاگین نصب کردم ولی چیزی توی قسمت پلاگینها اضافه نکرد + فقط یه پلاگین هست به اسم "نام" !!! که چیزی نداره توش!

Huh

فایل زیپ رو باز کن. برو توی پوشه inc بعد برو توی پوشه languages . دو تا زبان میبینی. اسپانیولی رو پاک کن.
بعد انگلیسی رو یه کپی دیگه ازش بگیر همونجا پیست کن. بعد اسمش رو بزار Persian.

بعد دوباره آپلود کن.

اگر خواستی میتونی همون پوشه Persian رو فایلهاش رو ترجمه کنی که فارسی شد.
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سپاس فراوان! کاملا درست شدSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۰۸:۰۷:۴۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۳۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چطوری این ایکون ها رو اضافه کنم پسر پاییزی 3 1,688 ۱۳۹۳/۴/۶، ۲۱:۴۴:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Gh-Moradi
  چطوری میشه از hoteditor استفاده کرد SaintAnger 1 2,847 ۱۳۸۸/۱۱/۱۰، ۱۵:۴۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان