هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای تغییر ادرس سایت
سلام . میخواستم ادرس سایتم رو تغییر بدم و ادرس قبلی را کلا بردارم جدید را جایگزین کنم . DNS های دامین جدید فعال و تنظیم شده فقط در پنل هاست که دایرکت ادمین هم هست نمیدونم چطور باید اینکار را بکنم
پاسخ
اقا ادرس قبلیم رو فیتلر ! کردن و با اضافه کردن عدد و... به ساب دامین هم رفع نمیشه دیگه

لطفا کمک کنید چطور در کنترل پنل دایرکت ادمین میشه ادرس سایت را تغییر داد؟

در قسمت دامین ها فقط اینها موجوده که برای کاری که من میخوام فکر نکنم کمکی بکنه :

Subdomains
Addon Domains
Parked Domains
Redirects
Simple DNS Zone Editor
Advanced DNS Zone Editor
پاسخ
شما باید صبر کنید تا dns سایتتون با آدرس ست بشه (24-72 ساعت بعد از معرفی DNS زمان می بره)(یادتون نره باید با هاستتون هماهنگ کرده باشید و اجازه داشتن بیش از 1 پارکد دامین رو هم داشه باشید)
بعد توی قسمت پارکد دامین ها
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۹/۸، ۱۷:۵۹:۴۲ عصر)
دوست عزیز ممنونم . DNS ست شده یعنی شما میگید ادرس جدید رو پارک کنم روی ادرس قبلی؟

چون من منظورم این بود کلا ادرس قبلی رو حذف کنم و این جدید رو جایگزین کنم

پاسخ
از طریق redirect هاست (301) آدرس قبلی رو ریدایرکت کنین. برای ایندکس شدن مطالبتون با آدرس جدید هم کمک میکنه. کاربراتون هم با یه اطلاعیه از تغییر آدرس مطلع کنین. لینکا که ایندکس شدن ریدایرکت رو بردارین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۹/۹، ۰۲:۵۸:۴۴ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۹/۹، ۰۳:۰۱:۰۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان