هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه نمودن ایمیل به منو اصلی همرا لینک
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخواستم به منوی اصلی گزینه ایمیل هم اضافه کنم که با کلیک بر روی اون کاربرهای که از ایمیل اختصاصی سایت استفاده می کنن بتونن وارد بشن
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
پاسخ
منظورتون رو دقيق نفهميدم

يعني شما به كاربرانتون ايميل ارائه ميدين ؟

پاسخ
اگر بخوام این کارو بکنم با ید چه کار کنم؟
البته نه برای همه کاربران چون تعداد ایمیل ها محدود ولی اگر بشه که گزینه ایمیل را در منوی اصلی اضافه کنم که با ایمیل سایتم لینک بشه عالی میشه
پاسخ
اولا اين كار رو نكيند .

در هرصورت ايميل هاست شما خودش يه پنل داره كه مي تونيد اون رو ارجاع بدين به كاربرانتون
پاسخ
دوست عزیز می خوام اگر بشه لینکش در انجمن هم باشه
پاسخ
نقل‌قول: دوست عزیز می خوام اگر بشه لینکش در انجمن هم باشه

دوست عزیز من که دقیقا منظورت رو نفهمیدم اگه عکسی یا نمونه ای داری بذار Wink

اما با یک نگاه کلی بگم این کار احتمال داره براتون خطر ساز باشه چون ایمیل اختصاصی سایت شما توی پنل هاستتون هست و با این کار ضریب امنیتی فروم رو میاری پایین و اینکه سوء استفاده گر هم زیاده بهتون پیشنهاد میکنم بیخیال شیTongue

اگه بتونی منظورت رو برسونی شاید دوستان تونستن کمکت کنن
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
به نظر شما اگر من لینک ایمیل هاست رو بذارم تو انجمن مشکلی داره ؟
من ایمیل رو فقط به مدیران میدم میخوام لینکش تو صفحه اول انجمن باشه که از همین صفحه بشه وارد لینک ایمیل بشیم
پاسخ
دوست عزیز برای اینکه به لینک ایمیل شما دسترسی داشته باشن باید پسورد شما رو هم داشته باشنSmile

شما لینک ایمیلتون رو بذاری توی

کنترل پنل مدیر کل >> قالب ها >> هدر >> فقط برای اعضا نمایش داده شود header_welcomeblock_member>> و لینک را در هر جایی که دوست داری نمایش داده شه قرار بدهi Wink
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
من هاستی که گرفتم 100 ایمیل هم داره پس مشکل پسورد نداره دیگه
از راهنماییتون ممنون ولی اگر امکان داره بگید که لینک دقیقا کجا بذارم اخه مسیرو رفتم ولی کدهای زیادی بود نفهمیدم دقیقا کجا بذارم
پاسخ
کنترل پنل مدیر کل >> قالب ها >>Header Templates >> فقط برای اعضا نمایش داده شود header_welcomeblock_member>> این مسیر رو که رفتی کد رو باید مثل کد زیر بذاری
کد php:
        <font color="#FFFFFF">ليست اعضا</font></a></td>
        <
td class="usrbar" align="center"><a href="#" id="search" onclick="return openMenu(this)" class="popup_button"

و با تغییر دادن این کد میتونی کاری کنی وقتی روی ایمیل کلیک کردی بره برای ایمیل فرستادن و نمایش ایمیل ها Wink
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اضافه نمودن جستجوگر گوگل behnam9856 3 4,287 ۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۴:۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Mohammad.T

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان