هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب و استخدام مدیر فعال و کاربر برای انجمن
Thumbs Up 
سلام ...

اگه گرافیک و طراحی وب سایت ( جوملا و وردپرس ) می خوای من در خدمتم ولی پولی با هزینه کم !!!
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
درخواست را در خصوصی برای من بفرست که اگر مقدور بود انجام بشه
افرادی که همچنان مایل هستند آمادگی خود را در همین جا اعلام کنند
به یک امین آشنا به پنل و نظارت ارسال ها نیاز داریم
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۴۹:۴۳ عصر)mashogh.man نوشته است: سلام ...

اگه گرافیک و طراحی وب سایت ( جوملا و وردپرس ) می خوای من در خدمتم ولی پولی با هزینه کم !!!

میشه لطفا هزینه رو هم بگید
لااقل قیمت پایه دستمون بیاد Wink
از کاربران عزیز که توانایی کار با پنل ادمین را دارند تقاضا میکنیم در صورت لازم اعلام آمادگی کنند برای تقسیم وظائف و سپردن بعضی از کارهای سایت از جمله طراحی ها هم به نیروی نیاز داریم
در همین جا اعلام کنید
ضمنا دوستان ی که مایل به همکاری باشند ابتدا باید بصورت آزماشی کار کنند تا پس از تایید ...
رنک فعلی سایت مارا میتوانید چک کنید و بازدید هامون هم مشخصه
من تو کار مای بی بی و وی بی واردم
ولی خودم دنباله مدیر فعالم هرکی هست خبر بدهRolleyes
خدابگم ساماندهی رو چیکار نکنه ، اشتباهی زد یه دومین مارو فی لتر کرد کلی کاربرو مدیرمون پرید حالا دومین رو باز کرده...Dodgyوگرنه من مدیرای من سه رقمی بودن تعدادشون!Smile
(۱۳۹۰/۸/۲۴، ۰۹:۰۷:۱۹ صبح)elmi1413 نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۷:۴۹:۴۳ عصر)mashogh.man نوشته است: سلام ...

میشه لطفا هزینه رو هم بگید
لااقل قیمت پایه دستمون بیاد Wink

از مبلغ پایه مدیریت خبری نیست؟
راستی مدیریت چجوریه؟
فقط مدیریت یک تالار؟
مدیریت کلی انجمن
مدیریت با سطح دسترسی به پنل ادمین
مدیریت به هاست و نصب و آپلود و ..... پلاگین
هر کدوم چجوری قیمت گذاری میشه؟
ساعتی هست؟
آخه یکم بازش کنید، شاید خواستیم با انجمن دیگه ای همکاری کنیم. بدونیم قیمتا چجوریه، اصلا ارزش داره یا نه؟
یبار فکر کنم پاسخ دادم در اینباره در این موارد اولا قیمت دادن درست نیست در فروم دوما این جور موارد معمولا قیمت ثابت نداره چون کار شرکتی نیست معمولا که شرایط این جوری باشه مگر تیمی باه با ساپورت عالی و شرکتی که اونوقت فردی که میاد باید خیلی با دانش باشه و جدید ترین های روز دنیا را بگیره از سایت های خارجی یا خودش نواوری داشته باشه
تیم ما خوب با اینکه تازه شروع کردیم و اولین سال فعالیتمون هست داریم بهترین ها را برای سایتمون اجرا میکنیم و در حال حاضر یکی از هترین پیشرفت ها و رنک هارا را داشتیم(5000 ایران و 500 هزار جهانی) در مقایسه با سایت های دیگهکه نسبت به ماسابقه بیشتر هم دارند و د رحال جذب کاربران فعال هستیم و خوب با توجه به کارایی و سابقه طرف میشه فهمید مثلا کاربری که تجربه آنجنانی نداشته باشه حضور خودش و یادگیری و آشناش دن با بعضی چیز ها میتونه برایش خیلی بهتر باشه و مثل شرکتی که افراد را کارآموز میکنه و افراد کسب تجربه میکنند و فردی هم سابقه و توانایی بالایی داره و توی سیستمی ممکنه لازم باشه و افراد حاضرن با هر وبلغی او را راضی کنن
بهر حال ما برای همه بخش ها از ادمین طراحی تا بخش ها ی انجمن های کوچیکتر نیاز داریم به کاربران که هر فدی خواست ثبت نام کنه و سابقه خودش را به بگه تا ....
موفق باشید
یه مورد دیگه اینکه تمام کارهای فنی سایت از قبیل نصب پلاگین ها و .....را خودم انجام دادم و فقط نفریاتی به عنوان ناظم و ناظر میخوایم که بر ارسال ها کنترل داشته باشند و برای بخش های دیگه م که خوب مدیران فعال میخوایم که مطالب جدید گذاشته بشه
اگر فردی میتونه کارهای فنی سایت و رفع باگ ها را انجام بده پیام بده یه نفر آشنا به این موارد لازم داریم

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نیاز به چند مدیر فعال برای انجمن گیم این گیم ANTROMEDA 4 2,915 ۱۳۹۳/۱۱/۲۲، ۱۱:۵۲:۱۷ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  نیاز به مدیر فعال برای انجمن تفریحی boy_evil 2 2,254 ۱۳۹۲/۴/۲۵، ۲۳:۵۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: reza-m
Bug نیاز به چند مدیر فعال در انجمن مهندسان ایران reza-m 5 3,163 ۱۳۹۲/۴/۱۷، ۲۲:۳۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza-m
  نیاز به چند مدیر فعال برای سایت بانک معماری MH-AKBARI 1 1,819 ۱۳۹۲/۴/۵، ۱۴:۴۳:۱۸ عصر
آخرین ارسال: golbazi
  مدیر فعال برای پارس اریا Doodoo 0 1,758 ۱۳۹۱/۴/۲۹، ۰۶:۴۶:۵۷ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  انجمن کلبه دوستی مدیر فعال می پذیرد Fa r s h i d 0 1,676 ۱۳۹۱/۴/۱۶، ۱۲:۵۸:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Fa r s h i d

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان