هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6.6] مشکل در فارسی سازی تاریخ
سلام من نسخه mybb رو وقتی به آخرین نسخه تغییر دادم بعضی پلاگین ها غیر فعال شدن .تاریخ انجمن هم که شمسی کرده بودم به میلادی برگشت .الان با این که پلاگین های مختلف رو برا فارسی سازی تاریخ نصب و فعال میکنم ولی هیچ تغییری  ایجاد نمیشه.
پاسخ
کنترل+اف 5 بزنید..شاید مشکل از کوکی هاتون باشه..

مشکل کوکی دارید؟
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
مشکل  از کوکی ها نیست .کش رو خالی کردم.الان نسخه mybb من 1.8.6 هستش .افزونه Jalali Date آقای توفیقی رو هم نصب کردم.
پاسخ
خب منم همینطوری..برای من هم 1.8.6 هست چنین مشکلی ندارم!
پلاگین رو فعال و غیرفعال کنید..نشد حذف و نصب کنید!

نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
مشکل اینجاس که دو تا فایل php در افزونه تاریخ شمسی هست یکیش mybbirjalalidate.php که مشکلی نداره و نصب میشه .مشکل سر pluginlibrary.php هست که نصب نمیشه و دلیلش رو هم میزنه این افزونه با مای‌بی‌بی 1.8.6 ناسازگار است.  الان چیکار کنم؟؟؟؟
پاسخ
pluginlibrary.php

رو ادیت کنید و 1.6 رو به 1.8 تبدیل کنید!

من این کارو کردم..

اگرم هم دوست داشتی باید پلاگین کتابخانه نسخه 1.8 رو دانلود و نصب کنی!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان