هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 500 بعد از انتقال به هاست جدید به خاطر .htaccess
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۳:۴۱:۳۹ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۰/۸/۴، ۲۱:۳۲:۱۵ عصر)artin نوشته است: سلام
من بعد از انتقال به هاست جدید و انتقال همه فایلها و دیتابیس با ارور 500 (Internal server error) مواجه میشم. متوجه شدم که مشکل از فایل .htaccess هست و وقتی اون رو به htaccess.txt تغییر نام میدم درست میشه ولی خب اگر این فایل نباشه گوگل سئو درست کار نمیکنه.
این رو هم بگم که تنظیمات معمول و آپلود فایلها رو بدرستی انجام دادم و روی سرور قبلی هیچ مشکلی نداشتم.

(۱۳۹۰/۸/۷، ۱۹:۵۴:۵۵ عصر)artin نوشته است: مشکل از طرف سرور و بخاطر غیر فعال شدن یک آپشن در htaccess رخ میداد.

(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۳:۳۶:۱۳ عصر)kamyar96 نوشته است: دی ان اس هیچ ربطی نداره این ارور مربوط میشه به فایل hacses
اگه امکان هست دسترسی بدید من چک کنم

ممنون دوست عزیزHeart

با توجه به صحبت های مطرح شده در بالا که دوستمون گفتند با تغییر نام این فایل مشکل حل میشه ولی نهایتا این هاستینگ هست که با تغییراتی آن را اصلاح می کند، فکر کنم که باید دوباره باهاشون مطرح کنم و جمله بالا در خصوص آپشن را مطرح، شاید درست شود.

تشکر دوست عزیز.

زمانی که قصد ارسال آدرس ورود را داشتم، دیدم یک ایمیل از پشتیبانی اومده در این خصوص :

با سلام خدمت شما

مشکل مربوط به تنطیمات فایل
domains/***********/public_html/.htaccess
بود. با اصلاح تنظیمات فایل مورد اشاره مشکل برطرف گردید. شایان ذکر است که این تغییرات پس از انتقال سایت شما در روز گذشته نیز انجام شده بود و سایت بر روی سرویس شما در نت افراز تست شده بود و بدون مشکل لود می گردید. ظاهرا در ساعت
16:12:20
به وقت محلی سرور در روز گذشته از طریق بخش مدیریت فایل در دایرکت ادمین تغییراتی در اکانت خود ایجاد نموده بودید که باعث برگشت تنظیمات به حالت اول شده بود.

اصلاح انجام شده به شرح زیر است:

در خط هشتم فایل مقدار
Options All -Indexes
به
Options -Indexes
تغییر داده شده است.

تنظیمات فایل
config.php
برنامه سایت نیز مجددا اصلاح گردید.

لطفا بررسی بفرمایید هر مشکلی بود در خدمت شما هستیم.
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۲۳:۰۰:۳۴ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۷:۵۸:۲۳ صبح)
خوشحالم مشکلتون برطرف شده. من الان تاپیک رو دیدم وگرنه حتما راهنمایی تون میکردم.
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۷:۵۶:۵۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۷:۴۹:۰۲ صبح)artin نوشته است: خوشحالم مشکلتون برطرف شده. من الان تاپیک رو دیدم وگرنه حتما راهنمایی تون میکردم.

تشکرHeart

من همون متن شما را واسشون ارسال کردم و بعد گفتند با توضیحی که گفتید، درستش کردیم.

فکر کنم اگر واسشون چیزی ارسال نمی کردم، چند روز باید منتظر می موندیم.
 سپاس شده توسطartin (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۰۳:۰۲:۱۲ صبح)
منم همین مشکل رو دارم اما نه تنها برای انجمن بلکه برای همه اسکریپت هایی که نصب دارم
کلیجا - وردپرس - مای بی بی
ینی 3 روزه کلا معطل شدیم آخر گفتم بیام یه درخواستی از دوستان بکنم ببینم کسی راهی به ذهنش میرسه ؟؟؟؟ اگه کسی واقع میتونه کمکی کنه ممنون میشمHeart
کد php:
Internal Server Error

The server encountered an internal error 
or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administratorwebmaster@sahandforum.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionallya 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.23 (Unixmod_ssl/2.2.23 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at sahandforum.com Port 80 

نسخه انجمن 1.6.5
مای بی بی و کلیجا هم آخرین نسخه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۷:۵۸:۵۹ صبح)
یاسر جان خب به مدیر سرور بگید بررسی کنه
myavarahmadi سابق
مدیر سرور هم تو این مشکل مونده
میگه هیچ چیزی تغییر نکرده و فقط محل سرور عوض شده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۲، ۰۷:۵۹:۰۶ صبح)
این مشکل گاهی با نصب پلاگین های خاصی پیش میاد ولی اکثرا از هاست و فایل htaccess هست
پلاگین گوگل سئو هم می تونه این مشکل رو پیش بیاره چک کنید!

1.4 FrontPage رو بهتره مدیر سرور غیره فعال کنه ! و کانفیگ سرور رو دوباره انجام بده!
F a r s i C h a t . Co
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان