هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین فینگلیشی به فارسی
سلام

دوستان من نخوام کاربرا از فینگلیش استفاده کنن باید چیکار کنمHuhSad

دوستان پلاگین ساز نمیتونن یه یه پلاگین بنویسن خودش هر چی فینگیلیشی تو ارسال ها هست فارسی کنه؟
 سپاس شده توسط206 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۷:۰۹:۵۰ عصر)
سلام
من هم تقریبا این مشکل رو دارم ،
ممنون میشم ، راهنمایی کنید.Huh
یه فکری به نظرم رسید که فکر کنم یه هفته تمام وقت باید روش کار کنیم

تو قسمت فیلتر انجمن ، واسه تمام کلامات فینگلیش معادل فارسی بذاریمBig Grin
اینجوری نمیشه. اون موقع اگر یه متنی هم فارسی داشته باشه هم انگلیش به مشکل بر می خوریم.
اینکار نیاز به یه پلاگین داره. من این موضوع رو شاید 1 سال پیش مطرح کردم و پیشنهاد دادم ساخته بشه اما هنوز ساخته نشده
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
نقل‌قول: اینجوری نمیشه. اون موقع اگر یه متنی هم پارسی داشته باشه هم انگلیش به مشکل بر می خوریم.
نه دیگه دوست عزیز ، اگه کلمات مشخص بشه تو قسمت فیلتر دیگه همچین مشکلی پیش نمیاد ، مثلا هرجا salam بود تبدیل بشه به سلام و کلمات دیگه

اگه دوستان لطف کنن کلمات فینگلیش رو لیست کنن تو این تایپک کمک خوبی میشه شاید به درد دوستان پلاگین ساز هم بخوره و کارشون راحت تر بشه

یا اینکه الگوریتم برنامه های فینگلیش به فارسی رو یکی گیر بیاره
افزودن بهنویس به Yahoo Chat (نگارش بتا)

اکنون میتوانید با ارسال متن به مبدل خودکار behnevis در Yahoo Chat آنرا به فارسی تبدیل کرده و به عنوان کامنت، تویت و یا در چت استفاده کنید (تصویر زیر).

[تصویر:  behnevis-yahoo-chat--window.png]

برای اینکار کافی‌ است که شناسهٔ behnevis@yahoo.com را به تماس‌های خود (contacts) در یاهو اضافه کنید، سپس متن را به شکل معمول در چت به این شناسه (id) بفرستید.

دوستان این چجوری کار میکنهHuh

این آی دی رو اد میکنی behnevis@yahoo.com هر چی فینگلیش واسش بفرستی پارسی میکنه بر میگردونه!!!

Big Grin
http://www.behnevis.com/api.html
درود
نیازی نیست که وقت خود را برای این چیزا صرف کنید.
شاید از هر 1000 نفر یکی برای بار اولش فینگلیش بنویسه که اونم با تذکر حل میشه.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسط206 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۹:۴۹:۰۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۹:۵۲:۴۷ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۰:۵۱:۳۸ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۱:۰۹:۴۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۳:۱۳:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۴/۲۸، ۲۳:۰۰:۴۱ عصر)
یه راه پیدا کردم دارم روش کار میکنم.
ساده ترین راه استفاده از کد زیره:
کد:
<iframe src="http://behnevis.com/api/write_short_text_single.html" width="500px" height="180px" align="center" frameborder="1" marginwidth="0px" marginheight="0px" scrolling="auto"></iframe>
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۳:۱۲:۲۷ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۰۲:۰۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۰۳:۰۸ صبح) ، arakueed (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۱۶:۰۲ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۲۹، ۲۲:۳۶:۵۲ عصر)AR@KST@R نوشته است: یه راه پیدا کردم دارم روش کار میکنم.
البته پیشنهاد میکنم شما دیگه کاری اینجا انجام ندی چون مطمعنا 4 روز دیگه میای حذفش میکنی مثل قالب هات . حالا چرا دیگه تاپیک هاشو گذاشتی و حذفشون نمیکنی؟

من که مثلا اینجا VIP هستم تو نت گشتم تا یه پوسته دیفالت راستچین گیر اوردم . واقعا این معنی پشتیبانی هست ؟ با این بی احترامی که به همه کردی حالا نمیدونم با چه رویی دوباره میای پست هم میزنی ! نیازی نیست شما برای ما کاری انجام بدی . مرسی
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۴۲:۴۴ صبح)
لیاقت شما همینه.
برید هر جا که بتون پشتیبانی بهتر میدن.
کار خودمه دوست دارم برش میدارم.
به احترامیی هم به کسی نشده و فعلا" شما دارید بی احتارمی میکنید, این بار اخطار دفعه بعد بن.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۰۴:۳۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۰۰:۰۶:۲۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۳۰، ۱۲:۳۶:۴۰ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۸/۱، ۰۲:۲۱:۳۴ صبح)
آره ديگه ! جديدا اعتراض به پشتيباني شده فش و ارائه دادن پشتيباني خوب لطف !!!

البته وقتي مدير كل سايت مياد جواب تاپيك هايي كه لطفش ميرسه به كل ماي بي بي رو اونطوري ميده معلومه ديگه!!

شما هم تو رو خدا تارف نكن بيا بزن ما رو بن كن به جرم اينكه حرف از فلان فيلسوف نقل كردم و خيلي محترمانه از پشتيبانيتون انتقاد كردم!!

نمونه هاي ديگر پشتيباني از بزرگان : http://community.mybbiran.com/thread-7413.html

من لام تا كام حرف نميزنم قضاوت با خودتون!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان