هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ سریع !مشکل
سلام دوستان ، من پلاگین پاسخ سریع نصب کرده بودم سالم بود ، یه چند وقت بعد همین ادیتور که الان روی مای بی بی یعنی ادیتور پیشرفته نصب کردم همه چی یه دفعه به هم ریخت!

الان نه پاسخ سریع درست کار میکنه زمانی که فعال میکنی ادیتور به هم میریزه !
نوکرتمونم یکی نیست کمک ما کنه !؟

hasti.in
خواهشمندم کمککنید !
wallfa از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام
مشکلت چیز خاصی نیست با یه جستجوی ساده در همین سایت میتونی حل کنی

دامنه قشنگی داری

مثل اینکه دامنه با پسوند in خیلی مد شده چند وقت دیگه از com هم جلو میوفته

Heart
هاست سی پنل + نصب رایگان mybb
کد تخفیف هاست ویژه اعضای انجمن: mybbiran
YAHOO ID : ertebat7host

پاسخ
دوست عزیز من خیلی سرچ کردم به نتیجه نرسیدم اگر کمک کنید ممنون میشم لینک چیزی بذارید ! Confused

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۰:۳۰:۳۵ صبح)Pars نوشته است: این ارسال برای آموزش های مربوطه!

1- برای استفاده از امکانات پلاگین در پاسخ سریع، باید ایتدا پلاگین پاسخ سریع پیشرفته را نصب کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-3013.html

2- در صورتی که با عرض ادیتور در هر قسمتی مشکل دارید (عرض کم است یا دارای اسکرول می شود):
http://community.mybbiran.com/thread-869.html

روش بالا رو امتحان كرديد ؟
پاسخ
دوست عزیز من همینجوری نصب کردم ، مشکل الان با نصبش نیست ! نصب میکنم اما بعد از این که فعال میشه دیگه هیچی درست کار نمیکنه ! خودتون یه سری بزنید سایت !
hasti.in
مشکل اینه که بعد از فعال سازی ادیتور حرفه ای دیگه در قسمت پاسخ سریع شما اون مشاهده نمیکنید و نکته بعد این که زمانی که داخل تنظیمات پاسخ سریع ازش میخواهی که ادیتور پیشرفته غیر فعال بشه شکلک میاد ولی نه پاسخ شریع فعال میشه و نه میشه از شکلک استفاده کرد چون وقتی روی هر شکلک کلیک میکنی داخل ادیتور نمایشش نمیده ! Confused
پاسخ
الان مديراي سايت ببينن كپي رايت ماي بي بي رو پاك كردي و از فارسي ساز اينجا به عنوان پيشفرض استفاده نميكني ... . (خودت احتمالاً قوانين رو ميدوني).

ولي در مورد مشكل پاسخ سريع . رايج ترينش كم بودن پهناي اديتور و اسكرول دار شدن صفحه هست كه توي اون تايك توضيح داده.

الان دقيق مشكل پاسخ سريع انجمنتون چيه ؟ چجوري صفحه به هم ميريزه ؟
پاسخ
در مورد کپی رایت باید بگم که قبلا کپی رایت مای بی بی داشتم ف از فارسی ساز مای بی بی استفاده میکنم اما خوب قالب قالب مای بی بی ایران نیست من کپی رایتش حذف کردن تا بعدا کپی رایت مای بی بی ایران بذارم !

در مورد ادیتور مشکل نداره ، مشکلم الان با پاسخ سریعه دوست عزیز ، من نمیتونم از پاسخ سریع الان استفاده کنم ، میخواهید یاهو ای دی منو ادد کنید من یوزر پس بهتون میدم برید چک کنید !
یاهو ای دی : wallfa_hm
Confused

الان ادیتور داخل پاسخ سریع فعال نمیشه و شلک ها نمیشه استفاده کرد و این که ادیتور پاک کردم پاک نشده ! Confused
کپی رایت درست کردم پسر ! Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ادیتور پیشرفته پاسخ سریع lord_theone 9 3,964 ۱۳۹۲/۶/۴، ۱۱:۲۳:۰۵ صبح
آخرین ارسال: ashkanzp
  مشکل قرار دادن عکس در پاسخ سریع پیشرفته rfatehi 3 2,620 ۱۳۹۲/۲/۱۲، ۱۹:۳۷:۲۴ عصر
آخرین ارسال: rfatehi
  مشکل با پلاگین پاسخ سریع پیشرفته s.moein.h 16 10,069 ۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۹:۲۸ عصر
آخرین ارسال: mhy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان