هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین انتخاب تصادفی لوگو
Rainbow 
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: انتخاب تصادفی لوگو
[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz
[تصویر:  d.png] معرفی: 30th January 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: sepanta-gsm

[تصویر:  info.png] عملکرد: اضافه کردن 5 لوگو به سایت و قابلیت تغییر بعد از هر بار رفرش و نمایش لوگوهای انتخابی توسط شما
[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  yx0qbd6no4mng5015na.gif]

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   RandomLogo.zip (اندازه: 1.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 119)
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۰۱:۱۹ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۱۳:۵۶ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۱۶:۲۸ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۲۷:۱۸ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۲۱:۵۷:۵۹ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۰:۳۷:۳۴ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۰۲:۳۳:۱۸ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۲:۳۳:۴۸ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۶:۰۵:۱۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۷/۲۶، ۱۰:۵۶:۱۰ صبح) ، diakoo (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۴:۴۳:۲۷ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۱۶، ۰۰:۳۷:۲۳ صبح) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۴:۴۰:۰۵ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۴/۲۸، ۰۰:۴۶:۰۳ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۵، ۱۱:۲۱:۵۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۵، ۱۵:۰۳:۲۹ عصر)
چجورنصلش کنیم مراحل نصبش چیه؟
پاسخ
درود
آدرس انجمنتون قرار بدید تا مورد پشتیبانی قرار بگیرید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
نصبش کردم
و ادرس عکسارو هم همونجایی که اپ کردم گذاشتم ولی هیچ تغیری نکرد!

اینم ادرس عکسام
http://phaeacia.ir/images/logootomat/1392201951.png
به این صورت گذاشتم!
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
ببخشید این پلاگن که از زیپ خارج کردم آدرس پوشه مشخصی نداشت در کجا باید آپلود کنم؟
آیا باید در پوشه \inc\plugins آپلود کنم؟

من الان در پوشه پلاگین آپ کردم فعال هم کردم. حالا باید از کجا لینک 5 تا عکسی که میخوام نمایش بده وارد کنم؟ لطفا کامل راهنمایی کنید ممنون
پاسخ
به پیکر بندی برید

یه گزینه اضافه شده به نام RandomLogo که 5 تنظیم داره اونجا وارد کنید آدری تصاویر رو
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۱۰/۵، ۱۵:۰۳:۰۸ عصر)
عاليه
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان