هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درامد اینترنتی خیلی جالب100%
سلام دوستان
با همتون موافقم
درمورد درامد از اینترنت اگه قرار باشه چیزی داشته باشه درجه اول برای خود انجمن خرج میشه و اولویت با انجمن هست
شاید درامد بالای برای من یا شما نداشته باشه ولی بازم چیزی هست نمیشه انکارش کرد این مهم ترین ویژگی انجمن ما هست چیزی که الان در اکثز بازاریابی ها یا کسب درامد ها مشاهد میکنیم وجود ندارد و این خود نقطه قوتی است انجمن ما نه میگه 300هزار تومان نه میگه 1 ملیون
همه چیز و مقدار درامد فرد به همون خرید یا تبلیغ که میشه بستگی داره و شاید بیشتر از اون مبلغ ها یا
در شروع کار درامدی کمی داره ولی
مهم این هست که انجمن ما بتونه به قول خود عمل کند و این ضمانتی است برای بقاء
پاسخ
انجمن برای تشویق کاربران بدون پرداخت وجه حمایتی از طرف شما به

20 نفر اول که بنر کسب درامد فروشگاه را در وب خود قرار داره مبلغ

300تومان جایزه در نظر گرفته است

ابتدا ثبت نام کرده
بنر کسب درامد و لینک انجمن را در وب خود قرار داده

[تصویر:  13187783831.png]
http://www.jojokhan.com

سپس شماره حساب خود را به MORI پیام خصوصی ارسال کرده
و مبلغ 300 تومان به عنوان هدیه به حساب شما واریز میشود

انجمن کرمانج

پاسخ
نقل‌قول: مبلغ 300 تومان

دوست عزیز خودتو مسخره کردیAngry
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۰:۲۸:۴۱ عصر)hossein72 نوشته است:
نقل‌قول: مبلغ 300 تومان

دوست عزیز خودتو مسخره کردیAngry

نه دوست عزیز کسی مسخره نیست
وقتی میبینم هیچ سیستم کسب درامدی واقعا به وانچه که میگه عمل نمیکنه
300 تومان فکر نکن بد باشه عزیزم واسه یه بنر قرار دادن داخل وبلاگ یا سایت
اگه شما امار بالای در گوگل یا الکسا داری اون بحث اش جداست (توقع ما فقط برای وبلاگ ها وطنی است نه صاحبان yahoo و googel )
من خودم تا الان هیچ کسب درامدی از این اینترنت نداشتم اگه شما سراغ داری بگو بریم بگیریم 1000 تومن هم بدن قبوله البته نه اون های که میزارن الحصاب بمونه به حد نصابی برسه یعنی شیرین 1000 تومان بدون بهانه پرداخت کنه Big Grin
Ideaدوست دارید برای عضویت چقدر بهتون پرداخت بشه
لطفا یکم عادلانه به موضوع نگاه کنید Dodgy
کسی برای شما کارت دعوت نفرستاده که میگی مسخره کردی
شما میلیون ملیون داری از اینترنت پول در میاری این سیستم انجمن ما برای کسانی هست که تازه کارن و نه حرفه ای های مثل شما Big Grin

پاسخ
بنظر منم بیشتر به تمسخر اعضا شبیهه

دوست من نیت شما تمسخر نیست اما این کار شما دقیقا مصداق همونه . یه فکر مناسب تر بکن .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
اقا جان نخواستیم اصلا معذرت میخوام پست دادم خیلی ببخشید
حالا ما امدیم یه کاری کنیم هی مثال مصداق قصه حدیث اوردین اقایان که عضو نمیشید لزومی هم نداره برای کار و سیستم انجمن ما هرچی دلتون میخواد بگید انتقاد یا پیشنهاد دارید بفرماید نه اینکه مسخره
شمای که دارید میگی مسخره حتما راه بهتری دارین که میگی مسخره است بگو اگه سیستم درامدزای میدونید یه سری بزنیم و تبلیغش رو بکیم
(۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۱:۱۹:۱۴ عصر)hossein72 نوشته است: دوست عزیز اونی که میاد با 300 تومان بنرتو میذاره تو سایتش بدون رتبش از تو هم پایین تره Tongue

پس باید جوری تبلیغ کنی که حداقل بعد از یه مدت برای خودت هم چیزی داشته باشه

منم دنبال اون 300 تومان شما نیستم Big Grin

رتبم هم بالا نیست که بخوام پوز بدم اما عادلانه هم بخوای به قضیه نگاه کنی ..............

بازم هر جور راحتی به تبلیغت ادامه بده

اما به نظر من اگر بجای این هزینه تبادل بنر میکردی خیلی زود تر و بهتر به نتیجه می رسیدیWink

ببنید تبادل بنر یا هرچی هر مدلش فرق نمیکنه انجمن فقط می خوادعضو بگیره همین فقط عضو,لینک ,بنر سایت, تو بلاگ پایین تر از انجمن باشه مشکلی ایجاد نمیکنه دلیل محکمه پسندی نیست اشکالی نداره
بعدش هم دوستان من
خودتون میبینید انجمن ما ترافیکش پایینه محدودیت موضوعات انجمن داریم و تخصصی است و نمیشه مثل انجمن های دیگه اچار فرانسه باشه که هرچی داخل پیدا کرد که بخوایم به ارسال های انجمن برای امار فکر کنیم
پاسخ
سقف پذیرشتون خیلی پایینه . آدم وقتی ایده جدیدی داره باید منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات و آنالیزش هم باشه .
اگه نیت شما از داشتن یه سایت صرفا درآمد زایی باشه باید بهت بگم بسیار بسیار بسیار راه سختی پیش رو داری .
اغلب آدمایی که اینجا میبینی بخاطر دلشون سایت دارن و بخاطر عشقشون دارن هزینه میکنن . چون تو لولی که ماها هستیم اصلا نمیتونی روی درآمد سایت حساب کنی . هرچند ناچیز . حتی اگه بتونی هزینه های هاست و دامین خودت هم در سال تهیه کنی باید کلاتو بندازی بالا .
ضمنا پرسیدی دوستان راه بهتری سراغ دارن یا خیر . اگه کسی بخاد از سایتش درآمد داشته باشه همونطور که گفتم راه بسیار سختی پیش رو داره . بنظر من باید آنقدر وقت و انرژی هزینه کنی تا سایتت به یه حد نصابی برسه . از نظر من حد نصاب یعنی به فرض لااقل 1000 تا کاربر داشته باشی که لااقل 200 تاشون فعال باشن . تالارهای به روز و آپدیتی در زمینه کاریت داشته باشی . از نظر امکانات و شکل ظاهری انجمن و پارامترهایی مثل سرعت لود و امنیت تالار و امکانات جانبی و دیزاین یوزر اینترفیس به حد قابل قبولی برسی ، از نظر لول های بین المللی نظیر رتبه سایت در گوگل ، آمار الکسا ، تعداد بازدید و امثالهم تو وضعیت مناسبی باشی ، اونوقت تازه شروع کنی به بالا رفتن از پله های اول کسب درآمد
از نظر من تا وقتی به این حداقل ها نرسیدی ، تمام این کارها مثبت که نیست هیچی ، تاثیر منفی هم داره . این نظر منه . حالا ممکنه نظر بقیه دوستان متفاوت باشه اما از نظر شخصی بنده تا رسیدن به اون حد حتی نصب پلاگین های تبلیغات و بستن لینک ها برای مهمان ها و نصب فروشگاه و امثالهم هم بی نتیجس . فقط هرچه بیشتر بستن دست و پای اون معدود کاربرانیه که اول کاری میان تو تالارت . خب کاربری که صرفا برای دیدن یه لینک ثبت نام کنه و بعدم بره پشت سرشو نگاه نکنه هیچ فایده ای واسه سایت نداره . تنها فایدش اینه که تعداد اعضا بالا میره بطور مجازی . خب اینکه خودت هم میتونی در روز N تا یوزر رجیستر کنی . پس بنظر من لینک هارو باز میذاری و امکانات خوب میدی اونم بدون قید و شرط . بعد که سایتت به حد نصاب خوبی رسید میتونی همه این کارا رو بکنی . قصد بی احترامی به کسی ندارم اما مثلا نصب پلاگین تبلیغات در بین پستها واسه سایتی که مثلا آمار الکاش چند میلیونیه خنده دار نیست ؟ کدوم شرکتی یا سایتی میاد بهش تبلیغ بده ؟ به فرض هم که بده با چه قیمتی ؟
اینا نظرات منه . اینارو هم گفتم چون احساس کردم قصد تمسخر نداری اما راه رو داری اشتباه میری . امیدوارم برات مفید باشه . بازم میگم اینا نظرات شخصی منه و طبیعتا ممکنه نادرست هم باشه .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۳:۱۷:۲۹ عصر) ، mortezafox (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۳:۱۷:۳۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۳:۳۷:۳۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۳:۴۱:۵۰ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۱۶:۱۴:۳۶ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۷/۲۵، ۲۲:۱۱:۲۹ عصر)
من دارم به نتیجه شما میرسم عالیه
ممنون از پست جامع تون خوشم امد من واقعا عشقش رو دارم که امدم وگرنه اصلا نمیومدم خودم 6 ساله وب نویس وردپرس و بلاگفا هستم خیلی زحمت میکشیدم ولی خودتون میدونین وبلاگ یعنی چه
ولی عشقه که باعث میشه منم فقط چون عشقش رو داشتم خواستم
و امارم رو ببرم بالا البته یکم زود هست ولی هرچه سفت تر بری جلو دیر شل میشی
با نظر شما کاملا موافقم امید وارم موفق باشید
انجمن من هم هیچ حامی جزء جیب مبارکم نداره
در فکر یه وب دانلود مثل راپبدباز برای مستقیم کردن لینکها هستم البته کاملا فری و مجانی خدمات بده برترکونه
بازهم متشکرم
به امید امار رنگ گوگل 4
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۲۳:۳۸:۰۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان