هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب ادمین RED
اینم قالب ویرایش شده ایی که واسه خودم دستکاریش کردم البته فقط به رنگ بندی قالب دست زدم وگرنه همون پیشفرض مای بی بی گفتم بزارم شاید دوستان خوششون بیاد.

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده خارج و پوشه red رو توی admin>>styles اپ کنید و بعد توی تنظیمات Control Panel Preferences انتخابش کنید.

.zip   red.zip (اندازه: 117.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 81)

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۵:۰۳:۴۲ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۵:۳۱:۰۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۵:۴۱:۵۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۶:۱۰:۳۳ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۷:۳۷:۴۷ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۸:۲۸:۱۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۹:۳۳:۰۱ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۲۱:۵۰:۵۵ عصر) ، dareyadel (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۳:۱۷:۳۱ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۲:۴۸:۱۰ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۰۸:۳۶ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۴:۰۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۹:۳۰ عصر) ، jvd (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۵۴:۰۹ عصر)
قالب به این خوشگلی رو زدیم کسی نظری نداد لا اقل بزارید جزء قالبهای مدیریت که هیچی توش نیستBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۱۹:۱۷:۵۷ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۲:۴۸:۱۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۹:۳۶ عصر)
ما گفتيم نظر بديم ميگن اسپمه Big GrinBig GrinBig Grin

ايول دمت گرم خيلي باحاله انصافا! تا ما رفتيم چيزاي خوشگل مياد Big GrinTongue

Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۲:۴۸:۲۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۹:۵۲ عصر)
من کلی پلاگین و قالب توی انجمن دیدم مثل همین که مدیران هیچ اقدامی برای انتقالشون به مکان های مربوطه نمی کنن چرا؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۲:۴۸:۳۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۹:۵۰ عصر)
خیلی خوشگله
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۲:۴۸:۳۹ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۲۹، ۲۳:۱۹:۴۸ عصر)
سپاسSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان