هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پیام خصوصی
پلاگینی برای ایجاد دسترسی های مختلف افراد و گروه ها به پیام خصوصی ! مخصوصا حذف پیام خصوصی ! بدین صورت که گروه هایی که ما تعیین میکنیم نتوانند پیام ها خود را حذف کنند !

دوستان پلاگین نویس لطفا چنین پلاگینی رو در برنامه خود قرار دهید و این را بنویسید
سپاس Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
کاربردش برای چیه؟! چرا نتونن پیام های خودشونو حذف کنن؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۰، ۱۹:۴۸:۰۴ عصر)behnam9856 نوشته است: کاربردش برای چیه؟! چرا نتونن پیام های خودشونو حذف کنن؟

من خودم در ابتدا توی یک انجمن شروع به کار کردم که کاربران بسیار با هم خوب بودن و تعداد کاربران بسیاری دارد در حال حاضر و روز به روز پیشرفت میکند ولی اینکه کاربران با هم خوب هستند و صمیمی مشکلاتی به وجود میاره در ادامه فعالیت با افزایش بازدید ها و کاربران بعضی ها که از اینترنت برای دوست یابی استفاده میکنند سایت رو به گند می کشن ! و شاید دیگه نباید اسم انحمن رو گذاشت انجمن باید این رو مکانی ... بدونیم !
انجمن من و شاید دیگر انجمن ها دارن به اون سمت میرن و من که مدیر انجمن هستم مسئولیت اخلاقی انجمن رو به دست دارم و باید جلوی بعضی ها که انجمن رو به حاشیه میبرند رو بگیرم !
اینها هر حرفی رو توی پیام هاشون میزنن و بعد به راحتی پیام هارو پاک میکنن و بعد هیچی هم دست من نیست !
پس اگر چنین پلاگینی باشد اصلا شاید به خودشوت جرات ندن که درون انجمن چنین اعمالی رو انجام بدن !

اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۲:۴۸:۳۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۴:۴۷:۳۱ عصر) ، vBulletin (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۰۰:۰۱:۵۷ صبح)
دوست من میتونی از این پلاگین هم استفاده کنی
http://community.mybbiran.com/thread-342...8%B3%DB%8C
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۲۳:۴۰:۰۹ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۴:۲۰:۵۴ عصر)yaser0421 نوشته است: دوست من میتونی از این پلاگین هم استفاده کنی
http://community.mybbiran.com/thread-342...8%B3%DB%8C

سپاسسسس Heart

من این پلاگین رو دارم ولی ما شا الله دوستان این کارن Tongue حرفه ای هستن Big Grin سریع پیام ها رو پاک میکنن و به طرفی هم که خر کردن میگن پیامش رو پاک کنه

برای همین میخواستم دسترسی حذف رو بگیرم
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
ببین حذف کنن اول میره سطل آشغال پیامشون
شاید حواسشون نباشه از سطل آشغال حذف کنن!

پس تو هک جاسوسی پیام خصوصی همیشه سطل آشغال رو چک کنWink

اینی که شما میخواید باید به مسئولان MyBB بگید که در نسخه جدید این تنظیماتم تو گروه های کاربری اعمال کنن که آیا بتوانند پیام خصوصی خود را حذف کنند؟

والا ما که وی بی هم هستیم این تنظیمات رو نداره
چون پیام خصوصی حریم شخصیه کاربره. دیگه باید اختیار حریم شخصیشو کامل داشته باشه
منم پلاگین خوندن پیام خصوصی رو نصب کردم اما پیام خصوصی کسی رو نمیخونم
مگر خودش بگه کاربری توهین کرده یا تبلیغ منم برای اینکه بدونم راست میگه فقط همون پیام خصوصی که ایشون اشاره کردن رو میخونم برای صحت حرفاشون نه کارای دیگه...
چون خودمو جاشون میذارم واقعا درک میکنم بدونن پلاگین خوندن پیام خصوصی هست عمرا دیگه احساس راحتی کنن تو سایت. پس توصیه میکنم خصوصی کسی رو نخونید مگر مثه شرایط بالا که خودم گفتم

اینم عکس تنظیمات وی بی که چنین تنظیماتی برای حذف پیام خصوصی کاربر توسط خودش و... نداره
البته پلاگینش فکر کنم باشهWink
[تصویر:  hi9bg06aut9hmttdoqg.gif]
وی بی یه سریع پلاگین های خوبی داره که امیدوارم تو مای بی بی هم بیاد
اخراج کاربر از موضوع
محدود کردن دسترسی کاربران خاص در سایت... مثلا میتونیم هر کاربری رو خواستیم نذاریم خصوصی بده.یا یاداشت پروفایل و...
این دوتا بدرد کار این دوستمون میخوره

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۲۰:۵۵:۵۵ عصر)
جدا قبول دارم که پیام خصوصی حریم شخصی و منم پیام خصوصی نمی خونم ولی الان با فردی مواجه شدم که تقریبا 7 8 نفر رو گذاشته سر کار - چون با سابقه هستش و فعاله نمی خوام اخراجش کنم ولی می خوام جلوی کارش رو بگیرم !

اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
دوست من چه بخوای چه نخوای خیلی ها اینجوری باهم آشنا میشن .
ولی اگه می خوام این گفتگوها کمتر بشه یه پلاگین دیدم که تعداد پیامهای ارسالی رو کنترل می کرد یعنی مشخص می کنی که کاربران در روز چند پیام می تونن ارسال کنن .می تونی بزاریش روی 1
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۱۵:۳۱:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین خواندن پیام خصوصی کاربران توسط مدیریت Private Message Admin هماهنگ شده sattarforum 8 7,739 ۱۳۹۳/۱۱/۲۲، ۱۰:۱۴:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Amin IB
Rainbow پلاگین ایجاد پست در انجمن خاص=ارسال خودکار پیام خصوصی به گروه کاربری مربوط Hamedi 2 2,573 ۱۳۹۰/۱۱/۴، ۱۱:۰۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: Hamedi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان