هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل خطی ارسال پست
با سلام خدمت دوستان

باور کنید میدونم این مشکل قبلا در انجمن مطرح شده ولی هر چقدر گشتم نتونستم پیدا کنم

کاربران سایت بنده هر چقدر پست پی در پی ارسال میکنن ، زیر پست اول یه خط میکشه و پست بعدی رو مینویسه ، ولی واسه بنده یه پست جدای دیگه میزنه. اینم از تصویر برای درک بهتر:

[تصویر:  uonv2gjyispphu151d7p.jpg]

میخوام زیر پست ها خط نکشه و بره سراغ پست بعدی ، منتظر کمک شما هستم

با تشکر پیشاپیش .
پاسخ
کسی نیست بتونه کمک کنه ؟
پاسخ
توی تنظیمات
Posting>> Merge Separator
تغییرش بده مال خط

Post Merge Time

مال زمان که مثلاً اگه کاربر توی 1 دقیقه دوتا پست زد دوتا یکی بشن
پاسخ
 سپاس شده توسطwarriors (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۶:۰۸:۰۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۹:۲۶:۱۰ عصر) ، webm_67 (۱۳۹۰/۱۰/۱۰، ۰۰:۲۴:۵۵ صبح) ، cao-cao (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۶:۴۱:۳۱ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۹، ۰۱:۳۹:۰۶ صبح)majid1605 نوشته است: توی تنظیمات
Posting>> Merge Separator
تغییرش بده مال خط

Post Merge Time

مال زمان که مثلاً اگه کاربر توی 1 دقیقه دوتا پست زد دوتا یکی بشن

سلام
من یه مشگل کوچولو دارم اونم اینه که وقتی یه پست تو تاپیک ارسال میکنم اخرین پست رو فقط نشون میده بعد باید برم اون بالای تاپیک دستی وارد کنم حالت خطی که کل پستارو نشون بده چیکار باید بکنم که حالت خطی به جای حالت موضوعی دیفالت باشه؟؟؟؟
انجمن تخصصی دوچرخه
http://mtbr.heliohost.org/index.php
پاسخ
درود

دوست گلم از مهدی عزیز (اراک استار) سوال بفرمایدHeart
پاسخ
نقل‌قول: سلام
من یه مشگل کوچولو دارم اونم اینه که وقتی یه پست تو تاپیک ارسال میکنم اخرین پست رو فقط نشون میده بعد باید برم اون بالای تاپیک دستی وارد کنم حالت خطی که کل پستارو نشون بده چیکار باید بکنم که حالت خطی به جای حالت موضوعی دیفالت باشه؟؟؟؟
من هم همین مشکل رو دارم لطفا کمک کنید
پاسخ
یا از بخش کنترل پنل کاربری >> ویرایش تنظیمات >> حالت مشاهده موضوع: >> را خطی بگذارید یا برای اعمال برای تمام کاربران
پنل مدیر کل >> پیکر بندی >> تنظیمات >> Show Thread Options >> این گزینه را بر روی Display posts using the classic layout قرار داده و اگر میخواهید برای تمام کاربران به صورت خودکار تنظیم اعمال شود
به php my admin رفته سپس دیتابیس مربوط به مای بی بی را انتخاب کنید به قسمت sql رفته و کوئری زیر را اجرا کنید .
کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `classicpostbit` = '0' WHERE `classicpostbit` = '1 
موفق باشید .

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
[تصویر:  14316588785339966012_thumb.png]
تو این قسمت کد بالا رو وارد کنم؟؟؟
پاسخ
بله
در همین قسمت
SQL
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
با سلام خدمت دوستان

شرمنده این مطلب رو اینجا ذکر میکنم , ولی نمیشه تو سایت mybb از ایجاد موضوع جدید استفاده کرد به خاطر همین 2 تا مشکل دارم که همین جا میگم.

1- مشکل اول اینه که ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor با موزیلا فایرفاکس جدید (17) مشکل ناسازگاری داره و نمیشه از گزینه هایی که بالا داره استفاده کرد (مثلا وقتی روی افزورن لینک کلیک میکنیم هیچ اتفاقی نمیفته) در مرورگرهای دیگه و فایرفاکس 15 هم تست کردم و این مشکل رو نداشتن .

2- در مورد مشکل ورود در سایت mybb خیلی بحث ها شده , ولی مشکل بنده یه نوع دیگه از این مشکل هست . بنده قبلا دامنه سایتم .com بود ولی الان .ir شده , بنده رفتم تو فایل setting و تمامی دامنه ها رو به .ir تغییر دادم , مشکل ورود حل شد ولی اتفاق جدیدی که رخ داد این بود : وقتی در کنترل پنل مدیریت یک فایل را ویرایش میکنم و دکمه ذخیره را میزنم , فایل setting خود به خود به .com تغییر میکند (موقع فعال و غیر فعال کردن پلاگینها هم همین مشکل رو دارم) و باید دوباره داخل فایل setting برم و آدرس رو به .ir تغییر بدم.

ممنون میشم از دوستان اگه بتونن مشکلات بنده رو حل کنن

منتظرم , با تشکر از زحماتتون .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان