هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریا هاست ارائه بهترین خدمات هاست و دامین
[/align][هر آنچه میپندارید تخصص ماست .

دریا هاست با کادری مجرب راه اندازی شد .
www.darya-host.com
پاسخگویی شبانه روزی در تمام مدت سال ،هاست وارز (بدون مشکل در نصب نسخه های نال شده)، بکاپ سه زمانه (روزانه،هفتگی،ماهانه)،تضمی ن آپتایم 99,99 درصد ، استفاده از دیتا سنتر های معتبر ، گارانتی بازگشت پول بدون هیچ گونه قید و شرط

[تصویر:  guttkb2n4merf0u1h5w8.png]

[align=center]آسوده خاطر با دریاهاست .
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۴:۵۸:۲۳ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۸:۴۹:۳۸ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۰۴:۱۶ صبح)
سلام

نقل‌قول: هزينه پهناي باند اضافي هر يک گيگ ماهانه 1000 تومان مي باشد

میگم اگه پهنایباند نامحدود هستش پس این چیه تو سایتتون نوشتید؟

تمام سرور هایی که هاست ارزون میدن یه جوری حرف میزنن آدم شک کنه ، من الان دارم واسه یک گیگ ماهی 10 تومن هزینه میکنم ، خب با این قیمت هایی که شما میدید آدم وسوسه میشه بیاد اما از کجا مطئن باشیم همه چی پایداره ؟

قبلا از این سرویس های ارزون استفاده کردم ، بعد چند وقت سایتم بستن گفتن به علت مصرف غیر مجاز از منابع سی پی یو !!

میشه یکم بیشتر راجب سروتون توضیح بدید؟
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۰۵:۰۱ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۵:۰۳:۴۳ عصر)ms83 نوشته است: تمام سرور هایی که هاست ارزون میدن یه جوری حرف میزنن آدم شک کنه ، من الان دارم واسه یک گیگ ماهی 10 تومن هزینه میکنم ، خب با این قیمت هایی که شما میدید آدم وسوسه میشه بیاد اما از کجا مطئن باشیم همه چی پایداره ؟

سلام
معمولا دو الی یک هفته یک هاست جهت تست میدن حالا بقیه را نمیدونم ولی خود من همیشه به مشتری هام اول هاست جهت تست سرور میدم
موفق باشید

بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۹:۰۵:۱۱ عصر) ، habib1012 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۰۰:۲۸ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۰۵:۲۷ صبح)
آخه موقعی که آدم برای تست میگیره که سایتش رو منتقل نمیکنه به اونجا
یه سری تست عادی ازش میتونه بگیره فقط!!!

من هم راستش یه مقدار اطمینان برام سخته
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۹:۰۵:۲۴ عصر) ، habib1012 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۰۰:۲۵ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۰۵:۳۷ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۶، ۱۸:۴۷:۵۴ عصر)arakueed نوشته است: آخه موقعی که آدم برای تست میگیره که سایتش رو منتقل نمیکنه به اونجا
یه سری تست عادی ازمیتونه بگیره فقط!!!

من هم راستش یه مقدار اطمینان برام سخته

نه من سایت را هم انتقال میدم و میتونید ون طوری تست کنید
انتقال با هاستینگ هست

البته تا حالا هم پیش نیومده اکانت تست بدم ولی بازگشت وجه داشتیم
در کل انتخاب با خودتون هست
موفق باشید دوستان
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۲۳:۵۷:۰۱ عصر) ، habib1012 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۰۰:۰۶ صبح)
درود : دوستان عزيز به اين سرويس بسيار هم پايدار بوده و قيمت هاي آن به هيچ عنوان تغيير نخواهد كرد گروه دريا هاست متشكل از خود بنده و افراد مجرب ديگري تشكيل شده است . براي اطمينان بيشتر با شماره بنده تماس بگيريد . 09173301012 اين هم ايدي بنده : royalmobile1012@yahoo.com
در ضمن نصب تمامي انجمن ها هم به صورت رايگان انجام ميگيرد .
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۱:۰۸:۵۷ صبح) ، habib1012 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۰۰:۰۱ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۸:۵۰:۳۶ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۰۶:۴۰ صبح)
من سه گیگ فضا بگیریم انجمن و ساپورت میکنه؟

بازدیدم میانگین 2000 تاست ، تا 5000 تا بازید مشکلی پیش نمیاد؟
پاسخ
 سپاس شده توسطhabib1012 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۰۰:۰۲ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۱:۱۰:۵۷ صبح)ms83 نوشته است: من سه گیگ فضا بگیریم انجمن و ساپورت میکنه؟

بازدیدم میانگین 2000 تاست ، تا 5000 تا بازید مشکلی پیش نمیاد؟

درود
دوست من، نسبت به مقدار کارتان فضا نیاز دارید.دریاهاست با داشتن پهنای باند و انتقال داده نامحدود هیچ مشکلی برای بازدیدکننده های شما ایجاد نخواهد کرد .
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۷، ۰۹:۳۳:۰۶ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۸:۵۱:۱۲ عصر)
چندوقته مدیرا نیستن //هرکی دلش میخواد تبلیغ میکنه./////امیدوارم اقا علیرضا و یا محمد رضا یا مهدی بیان زودتر
پاسخ
معرفی وبسایت و خدمات از نظر شما مشکل داره ؟
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,848 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi
  فروش یک هاست 200 مگابایتی میهن وب هاست M A H D I 3 2,285 ۱۳۹۳/۱/۹، ۱۳:۵۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Mo
Smile ارائه هاست و دامین رایگان AR@KST@R 13 3,995 ۱۳۸۹/۱۱/۲۸، ۱۲:۴۸:۲۹ عصر
آخرین ارسال: medgroup

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان