هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مهم
از همه دوستایی که میتونن پلاگین بنویسن یا حداقل لینک سالم این سه پلاگینو دارن خواهش میکنم

بذارن چون این سه تا پلاگین. که من از اینجا یا سایت خارجی گذاشتم باعث شد اخرین پستام وقتی میزنم ر وشون صفحه سفید شه

و عملا سایت خراب شه

1 پلاگین یادداشت در پروفایل (عامل اصلی خراب شدن9

2 پلاگینه شبیه شدن پروفایل به پروفایل وی بی

3 مخصوصا چت باکس

این سه تا خیلی مهم اند و هرکی که جوابشو بده مطزمئن باشه بعدا خیلی ها به پرد ومادرش رحمت یمفرستن چون واقعا لازمه
پاسخ
همشون رو از سایت اصلی دانلود کن !
پلاگین ها وقتی فارسی سازی میشن مشکل براشون ایجاد میشه اکثرا
من که تا الان هر موقع پلاگین فارسی سازی شده مشکل ایجاد کرده پلاگین اصلی رو دانلود می کنم و مشکلم حل میشه !
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
پیام پروفایل که فارسیش تویه مای بی بی هست،من نصب کردم،مشکلی نداره،البته از سایت اصلی فارسیش رو دانلود کردم.

راستی من یه مشکل دارم که نمی دونم،مربوط به یه پلاگین میشه یا مشکل از انجمن من هست،قبلا این طوری نبود:

نمیشه پوسته رو از کنترل پنل کاربر،ویرایش تنظیمات عوض کرد، فقط نوشته:

استفاده از پیشفرض
-----------------------

دیگه هیچ چی نیست،نام پوسته پیش فرض هم نیست

لطفا بگین چی کار کنم
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۰۲:۱۲:۱۲ صبح)aidin نوشته است: پیام پروفایل که پارسیش تویه مای بی بی هست،من نصب کردم،مشکلی نداره،البته از سایت اصلی پارسیش رو دانلود کردم.

راستی من یه مشکل دارم که نمی دونم،مربوط به یه پلاگین میشه یا مشکل از انجمن من هست،قبلا این طوری نبود:

نمیشه پوسته رو از کنترل پنل کاربر،ویرایش تنظیمات عوض کرد، فقط نوشته:

استفاده از پیشفرض
-----------------------

دیگه هیچ چی نیست،نام پوسته پیش فرض هم نیست

لطفا بگین چی کار کنم

درود

عزیز جانم شما میخواین قالبتونو عوض کنین؟؟؟؟یا میخواین چند قالب داشته باشین تا یوزر بتونه عوض کنه به دلخواه؟
منظورتونو بگید تا راهنماییتون کنم
پاسخ
توی کنترل پنل کاربر،کاربر نمی تونه پوسته رو برای خودش عوض کنه،هیچ پوسته نیست یعنی،فقط نوشته استفاده از پیشفرض، حتی زیر نوشته استفاده از پیشفرض نام پوسته پیشفرض رو هم ننوشته، چه برسه به بقیه پوسته های انجمن
پاسخ
درود

دوست من شما اگر میخواین یوزرتون بتونه قالب عوض کنه حتما لازم نیس بره تو پنل کاربریش / یکی از پلاگینای خوب

تغییر قابل تو صفحه اصلیه شما میتوینن از اینجا دانلود کنین ونصب کنین

تغییر سریع پوسته

پاسخ
 سپاس شده توسطaidin (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۱:۳۶:۵۶ عصر)
با این پلاگین نمیشه من نصب کردم،من این پلاگین رو نصب کردم بعد از اون فهمیدم که نمیشه پوسته رو عوض کرد
پاسخ
باید چندتا پوسته داشته باشی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۳۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان