هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه مشکل عجیب
سلام به همه دوستان گل

بچه ها من با یه مشکل عجیب توی کامپیوترم برخورد کردم

موسیقی های من همه آلبوم های اورجینال هستند و بصورت ریپ شده داخل هاردم قرار دارند

الان چند وقته یه سری از آلبوم ها را میخوام باز کنم باز نمیکنه و این پیغام توسط مایکروسافت میاد

نقل‌قول:
A license is required to play this file

The file you are trying to play was ripped (copied) from an audio CD.

During the ripping process, the file was "protected." This limits the number of computers on which the file can be played.

To play the file on this computer, you must download a license (a process known as "license migration"). A license acts an electronic key that allows you to "unlock" a protected file and play it.

To download a license for this file, click Download License.

روی دانلود لایسنس که کلیک می کنم

این پیغام را میده
نقل‌قول: The license cannot be downloaded because the Windows Media security components of your digital media player are not current.

If you are using Windows Media Player, install the latest version from the Windows Media Download Center.

If you are using another digital media player, try installing the latest version from that vendor's Web site.

یکی کمک کنه خسته شدم از بس که آلبوم های قدیمیم را گوش دادم ConfusedConfusedConfusedConfused

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
خودت موسیقی ها رو فشرده کردی ؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۶:۳۲:۴۹ عصر)heavaz60 نوشته است: خودت موسیقی ها رو فشرده کردی ؟
من هر وقت آلبوم میخرم اونو برای اینکه سی دیش خراب نشه با مدیا پلیر ریپ میکنم

ولی نمیدونم چرا این چند تا آلبوم این مشکل براشون پیش اومده ؟؟؟!!!!!

پاسخ
من زیاد به این موضوع مطمئن نیستم اما یه چیزایی توی ذهنم هست .
بعضی از نرم افزار های فشرده سازی از جمله مدیا پلیر یه قسمتی داره که میشه فایل رو بصورتی فشرده کرد که هر کسی اجازه باز کردنش رو نداشته باشه و نیاز به لاینسنس رو برای فایل ضروری میکنه.

احتمالا موقع فشرده کردن همین اتفاق افتاده برای فایل های شما و اون گزینه فعال بوده
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۰۱:۱۰:۳۱ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۸:۱۱:۱۴ عصر)heavaz60 نوشته است: من زیاد به این موضوع مطمئن نیستم اما یه چیزایی توی ذهنم هست .
بعضی از نرم افزار های فشرده سازی از جمله مدیا پلیر یه قسمتی داره که میشه فایل رو بصورتی فشرده کرد که هر کسی اجازه باز کردنش رو نداشته باشه و نیاز به لاینسنس رو برای فایل ضروری میکنه.

احتمالا موقع فشرده کردن همین اتفاق افتاده برای فایل های شما و اون گزینه فعال بوده

آخه قبلا خیلی راحت گوش میدادم ولی الان نمیشه

اگه این مسئله درست باشه باید برای همیشه این مشکل وجود داشته باشه ولی الان یک مرتبه اتفاق افتاده

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان