هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش و کد ایجاد ثبت نام سریع برای مهمانان
1. بسیار ممنون از پاسختون

2. در صورت امکان نمونه ی بهینه شده اش با سؤال امنیتی را قرار دهید چرا که هم خودم و هم یکی از مدیران زحمت کشیدند ولی علیرغم نشان داده شدن سؤال امنیتی اما حتی با ارائه ی جواب نادرست هم ثبت نام انجام میشد !!

3. روش دوم را به کل متوجه نشدم sorry

4. دوست عزیز سؤال امنیتی به کنار / "کد" امنیتی پیشفرض رو چطور واردش کنیم ؟
با قراردادن متغیرها درست نمیشد

سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۸، ۲۰:۲۶:۵۵ عصر)reza_ نوشته است: سلام دوستان امیدوارم خسته نباشید !
امیدوارم باز بهم توهین نشه ! Huh
من پلاگینی بود به اسم Register Box جعبه ثبت نام سریع رو براتون به صورت کد درست کردم Heart
اینم کدی که برای داشتن این نمونه ثبت نام سریع باید در قسمت header_welcomeblock_guest قرار بگیرد !
کد php:
<div align=center>    <form method="post" action="{$mybb->settings['bburl']}/member.php">
                <
b><font face="Tahoma" size="1" color="red">ثبت نام سريع</font></b> : 

<
input class="textbox" type="text" name="username" maxLength="50" size="15" title="نام کاربري خود را در اين قسمت وارد کنيد" value="اينجا  نام کاربري" onfocus="this.value=''" /></font>

<
input class="textbox" type="text" name="password" maxLength="50" size="15" title="کلمه عبور را در اين قسمت وارد کنيد" value="اينجا رمز عبور"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

چقدر کدتون برام آشناست فکر کنم مال من باشه :heart:
<
input class="textbox" type="text" name="email" maxLength="50" size="15" title="ايميل خود را در اين قسمت وارد کنيد  " value="اينجا تايپ ايميل"  onfocus="this.value=''" /><font size="2"></font>

<
input type="hidden" value="do_register" name="action">
<
input id="receivepms" type="hidden" CHECKED value="yes" name="receivepms">
<
input id="allownotices" type="hidden" CHECKED value="yes" name="allownotices">
<
input id="pmnotify" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmnotify">
<
input id="pmpopup" type="hidden" CHECKED value="yes" name="pmpopup">
<
input class="button" type="submit" value="ثبت نام !" name="regsubmit"
</
form></div> </div>
</
center
موفق باشین !
[تصویر:  ypml4rclahmgee3p6lez.jpg]

چقدر کدتون برام آشناست فکر کنم مال من باشه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطshahinpb (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۱۶:۰۷:۵۱ عصر)
من به دنبال کدی هستم که پنجره ورود به سایت را برای مهمان نمایش دهد. کسی چیزی دیده ؟
قبلا خودم داشتم ولی متسفانه گمش کردم
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
منظورتون پنجره ي مزاحم براي هشدار ثبت نام هست يا پنجره اي كه توش فيلدهاي ورود قرار داره؟ مثل نام كاربري و پسورد

صحبتم رو تكميل ميكنم:
اگر مورد اول مد نظرتون هست كه چند نمونه توي سايت هست، سرچ كنيد مياد
اما اگه مورد دوم منظورتون هست بايد بگم قبلا توي vip يك نمونه اش بود كه من الان چند روزي ميشه از جناب پارس درخواستشو دادم كه با هزينه اينجا قرار بدهند، اما ايشون هنوز پاسخ ندادن
ميخوايد شما هم باهاشون مطرح كنيد شايد به شما پاسخ دادن
سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
بله مورد دوم
یعنی فیلد های ثبت نام اجباری و اختیاری برای انها نمایش داده شود . البته من حاضرم برای این موضوع پول بدم تا بنویسند ولی تا حالا کسی را که بتونه به صورت آژاکس فیلد ها را برای مهمان نمایش بده پیدا نکردم.

درضمن اگر همان کد های قبلی را پیدا کنم هم خوبه یعنی صفحه ای نمایش داده بشود که نام کاربری و پسورد ورود را از کار بر بخواهد همین فعلا خوبه

به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
اگر مي خواهيد با هزينه براتون بنويسند به يكي از پلاگين نويسها اعلام بفرماييد مثل جناب خوشنويس (baxe rapper) كه كد دستي ثبت نام سريع رو ايشون نوشته يا آقا مصطفي (anti-zionism) ،جناب بادكوبه اي (ahmadb)، جناب قاسم زاده (hamed) يا جناب زنگنه (mohammad-za)
اما اگر همون قبلي رو ميخوايد به جناب پارس پيام بديد شايد پاسخ دادن
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۰۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پنجره مزاحم برای مهمانان - خیلی زیباست reza_ 14 11,875 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۰۴:۴۹:۰۳ صبح
آخرین ارسال: yeganeh64

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان