هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ﺁﮔﻬﯽ ﺗﺮﺣﯿﻢ /// ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻤﺎﻥ ﺭﻓﺖ
فکر میکنم همینطور بشه که گفتی.چون الان سایت های خارجی این خدمات فیلترن درحالی که ایرانیشون بازه. ختم کلام اینکه از خدمات ایرانی استفاده کنید.حتی اگه کیفیتش پایین تر باشه.پولتون رو به هاست های ایرانی بدین. با خارج از کشور چت نکنید.از آپلود سنترهای ایرانی به جای آپلودسنترهای معروف دنیا مثل رپیدشیر و مدیافایر استفاده کنیدBig Grin
خلاصه بلانسبت هر غلطی تو نت میکنیم باید تو محدوده ایران باشهTongue
 سپاس شده توسطraina (۱۳۹۰/۷/۸، ۲۲:۲۹:۲۷ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۸، ۲۳:۱۲:۴۲ عصر)
خب الان پورت PPTP و L2TP رو بستند به سلامتی .
براشون هم مهم نیست چند تا شرکت دارند از این روش برای اتصال به سرور هاشون استفاده می کنند.

من اینو میدونم که شرکت های بیمه سراسر کشور از طریق VPN به همدیگه متصل هستند اما نمی دونم از چه پورتی و چه پروتکلی استفاده می کنند . اگه کسی از دوستان میدونه بگه چچون خیلی مفید هست.

موضوع بعدی اینه که بستن SSTP خیلی سخت تر هست . منظورم از سخت این نیست که تنظیماتش توی فایروال سخت تره منظورم اینه که مثلا اگه بسته بشه دیگه SSL هم کار نمی کنه و این یعنی اینکه هیچ کس نمی تونه اکانت GMAIL و یاهو میل و .... رو چک بکنه
تا اطلاع ثانوی از وی پی ان SSTP استفاده کنید
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
وقتی دارند تند تند ایمیل ملی و ... رو می کنند یعنی می خوان تمامی این ها رو ببندند
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۷/۹، ۰۱:۴۹:۰۱ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۹، ۰۰:۲۶:۰۳ صبح)M48D1 نوشته است: وقتی دارند تند تند ایمیل ملی و ... رو می کنند یعنی می خوان تمامی این ها رو ببندند

بعید هم نیست همچین کاری بکنند .
اما تجربه این همه سال بودن در محیط اینترنت و شناختی که من از این عصر ( عصر ارتباطات ) دارم اینه که تمام این حرکات تلف کردن بودجه کشوری هست که باید در راه هایی خیلی مفید تر استفاده بشه.
جلوی ارتباطات رو نمی شه گرفت . این حرکات در نهایت باعث میشه همین میزان نظارتی هم که روی اینترنت دارند رو از دست بدهند و مردم از راههای جایگزین که بی شک در آینده نزدیک بوجود میاد استفاده کنند .
یه روزی میبینیم که همش به قول خودشون ملی شده و هیچ کدومش به درد نمیخوره
یاد اینترنت قدیم بخبرBig Grin
به جون خودم مردم ایران انقد نخبه در امور خلاف هستند که هرچی پورت هست رو ببندند فردا یه cpn به جای چیز پی ان خودمون میسازن و تا آخرت اینترنتو میگیرن
اصلا نگران پولشم نباشین تا این سی پی ان درست بشه سایتای موزیک رایگانشو میزارن Big Grin
اما خداییش نسل های بعد ما فقط رشد رو میتونن ببینن یاهو میشه افسانه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
(۱۳۹۰/۷/۹، ۰۰:۳۷:۰۶ صبح)heavaz60 نوشته است: اما تجربه این همه سال بودن در محیط اینترنت و شناختی که من از این عصر ( عصر ارتباطات ) دارم اینه که تمام این حرکات تلف کردن بودجه کشوری هست که باید در راه هایی خیلی مفید تر استفاده بشه.
بودجه کیلویی چندهBig Grin
با این کار چندین برابر اون بودجه گیرشون میاد.فرض کنید هر سایت خدمات دهی تو ایران(مثل میل، هاستینگ، دانلود، آپلود سنتر و...) امکانات VIP داشته باشه. از اونجایی که سایت های خارجی بسته میشن ، ملت مجبورن به اینها پول بدن.و این یعنی سود 10 برابرTongue

سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۷/۹، ۱۳:۲۶:۳۳ عصر)
اگر اینطرف قضیه رو نگاه کنی آره .
اما اونطرف قضیه هم در نظر بگیر . انزوا در عصر ارتباطات یعنی ضرر . یعنی محروم بودن از سرمایه گذار خارجی . رکود اقتصادی . تحریم و همه این چیزهایی که مردم ایران الان دارند نتیجه اش رو می بینند.
شما فقط اینرو در نظر بگیر که اگر بجای سیاست انزوا سیاست تعامل رو در پیش می گرفتیم و با دنیا ارتباط بر قرار می کردیم چقدر در سال سرمایه از طریق توریسم وارد کشور میشد.

همه این موارد رو با هم نگاه کن . وقتی خودشون و خفه می کنند که ارتباط من رو شما رو با دنیا قطع کنند این یه سیاست فقط در زمینه اینترنت نیست این یه سیاست کلی هست که یکی از نمود هاش میشه فی لترینگ اینترنت حالا شما تاثیرش رو روی اقتصاد ، فرهنگ ، جذب سرمایه خارجی و .... هم در نظر بگیر.
بعد جمع بزن ببین سودش چقدره ضررش چقدر Undecided
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۷/۹، ۱۱:۱۲:۴۵ صبح)
heavaz تو چرا خودتو خفه میکنی
خیلی حرف بی ربطی زدی!

یه پورت pptp بسته شده، اون وقت تو این همه حرف بی ربط میزنی.
تازه خوبه که هنوز sstp بازه.

شما خودت رو خفه نکن. راحت باش بشین تفسیرت رو انجام بده Big Grin
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان