هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغیر ایمیل اصلی مای بی بی
درود
من موقع نصب مای بی بی ایمیل admin@...com رو وارد کردم، حالا وقتی تو یک موضوعی اشتراک ایمیلی بگیریم از این ایمیل پیغام اطلاع رسانی ارسال میشه.
چطور میتونم این ایمیل رو عوض کنم؟

دوم اینکه:
وقتی پروفایل افراد رو ببینیم یک قسمت داره به اسم ارسال ایمیل به کاربر که همونجا یک محل برای وارد کردن متن داره و دکمه ارسال (که البته ایمیل شخص مورد نظر رو نشون نیمده). من این قسمت رو تست کردم ایمیل ارسالیم رو بعد از 3 روز فرستاد. این زمان معقوله؟ نمیشه کمترش کرد؟

سوم:
من تو یکی از ارسال هام نوشته بودم مای بی بی ایران ایمیل آگاه سازی رو برام نمیفرسته، که اینجا باید اصلاح کنم که اشکال از ایمیل من بود که ایمیل ورودی رو به صندوق اسپم میبرد (درستش کردم).
درود

1- کنترل پنل مدیر کل > پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email

2- بستگی به هاست دارد.

3- Wink

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطjetext (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۳:۰۶:۵۷ عصر)
درود
تمام ایمیل های ارسالی سایت من به صندوق اسپم میره. تو اینترنت جستجو کردم یک چیزایی در این باره نوشته بود که من زیاد سر در نیاوردم.
رفتم تا تنظیمات ایمیل رو عوض کنم و از سرور گوگل استفاده کنم. یعنی تو پیکربندی، Mail Settings از قسمت SMTP استفاده کنم.
تنظیمات زیر رو هم دادم اما کار نمیکنه

کد php:
SMTP hostnamesmtp.gmail.com
SMTP port
587 465
SMTP username
info@gmail.com
SMTP password
: *****
SMTP Encryption ModeSSl TLS & default
Mail Logginglog everything
درود
من تو پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email هر ایمیلی میذارم باز هم ایمیل های ارسالی از سایت رو با admin@isaze.com ارسال میکنه.
اشکال از کجاس؟
(۱۳۸۸/۱۰/۷، ۱۰:۱۶:۱۸ صبح)jetext نوشته است: درود
من تو پیکربندی > تنظیمات > General Configuration > گزینه Admin Email هر ایمیلی میذارم باز هم ایمیل های ارسالی از سایت رو با admin@isaze.com ارسال میکنه.
اشکال از کجاس؟

دوست عزیز شما از کاربران و گروه ها > وارد پروفایل کاربری خودت شو و در اوجا ایمیلت رو عوض کن ، یا می تونی این کار رو در کنترل پنل کاربر هم انجام بدی

....
 سپاس شده توسطjetext (۱۳۹۰/۲/۱۷، ۱۱:۰۸:۰۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان