هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیبت من و آغاز یک همکاری با شما
تنها برداشتی که از این موضوع دارم اینه که وضع پشتیبانی اینجا از اینی که هست بدتر میشه!!Idea
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۷/۳، ۰۲:۴۹:۱۷ صبح) ، S-ARM (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۰:۱۴:۳۷ صبح)

من هم اعلام آمادگی می کنم و می تونم در تهران فعالیت داشته باشم .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۱:۲۳:۰۵ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۳:۲۰:۴۵ عصر)
منم اعلام آمادگي ميكنم ! با هر دو سايتم در خدمت هستم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۴:۰۶:۲۷ عصر)
درود به همه
امیدوارم بنرهای تبلیغاتی غیر جوااسکریپت با توانایی انحراف دید بازدید کننده رو به بنر هم طراحی شده باشد تا به کسانی که قصد همکاری با پارس را دارند ارایه بشه
من هم میتوانم در این فروش کمک کنم
ولی به نظر من پارس باید ی بررسی کنه ببینه کسانی که اعلام آمدگی کردند از چه شهرهایی هستند
من از چهارمهال و بختیاری شهر شهرکرد
پاسخ
لطفا" اگه میشه اسم آنتی ویروس رو هم بگید.
فعلا" رو لوکال هاست
پاسخ
من هم هستم تا جایی که بتونم کمک میکنم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
تو شهرستان ما "سیاهکل" خدایی همه گیر آنتی ویروسن! یه نفر مغازه داره دوستمه. میتونم بهش بدم. من هم تا یه ماه دیگه مغازه باز میکنم. من هم میتونم بفروشم!
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۱:۰۶:۲۹ عصر)
ما شاالله اینجا خوب شلوغ شده ولی موقع جواب دادن سوالات کاربران کسی پیدا نمیشهBig Grin
ای کاش دوست عزیزمون در مورد انتی ویروس یه صحبت می کردند و اسمش رو می گفتند ولی با این تعریفهای که کردند این آنتی ویروس ممکنه آسیایی باشه والبته اگه اون چیزی باشه که حدس میزنم شرکت بدی هم نیست .
ولی بازم می گم بهتر بود اسمش رو می گفتید.
پاسخ
سلام
ابتدا تبریک به آقای نجفی پور عزیز بخاطر این موفقیت

ولی مسائلی هست که بهتر دوستان به اون واقف باشند

قدرت کمپانی ها در تبلیغات دائمی و همه گیر اونهاست

این آنتی ویروس برای ورود تازه اش نیاز به تبلیغات وسیع داره که مطمئنا شرایط مالی قدرتمندی را طلب میکنه و امیدوارم دوستان و بخصوص علیرضا کم نیارند چون اگه میدون را از دست دادید دیگه برگشتی وجود نخواهد داشت

رقابت با برنامه هایی که توی مغز همه کاربران ایرانی رخنه کرده و مثل وحی براشون شده بسیار بسیار سخته پس فکری هم برای این مشکل بکنید

ضمنا بنده هم با اینکه سایتم فعلا خالیه ولی اعلام آمادگی میکنم

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیبت یک ماهه Pars و دعوت به همکاری Pars 0 3,851 ۱۳۸۹/۴/۶، ۰۰:۱۷:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان