هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب زیبای blackinci (قالب موبایل )
درود به همگی دوستان

Shy

خب بالاخره این قالب موبایل هم که یه مقدار فارسی سازی و ادیتش مشکل بود به پایان رسید و arakstar هم کار فارسی سازی درستش رو انجام داد و من کار ادیتش رو انجام دادم و با هم کار قالب رو به پایان رسوندیم Shy

پوسته راست چین شده blackinci

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: blackinci-4

راست چین کننده و ویرایش و فارسی سازی پوسته: arakstar - pl_ugin

[تصویر:  photos.png] نمونه:

صفحه ی اصلی

صفحه ی اصلی (پیج)

پست بیت (نمایش ارسال های کاربران)

1- هر کدام از اعضا که خواستار این پوسته هستند فقط و فقط باید در انجمن خود استفاده کنند و حق دادن این قالب را به دیگر انجمن ها ندارند (مگر با هماهنگی شخص راست چین کننده ی پوسته )

2- کپی رایت قالب را به هیچ عنوان حذف نکنید

3-به دلیل ایجاد طرح و اطلاعیه ی pars و با توجه به اون اطلاعیه ظاهر این قالب امکان دارد مورد تایید ایشان نباشد و این قالب رو تایید نکنند و در جمع قالب های دیگر قرارش ندهند به همین دلیل فقط لینک دانلود از طریق پیغام خصوصی به بنده و یا arakstar به کاربر درخواست کننده داده میشود

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

[تصویر:  1260328285.jpg]

سپاس
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۰:۲۲:۵۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۰:۳۸:۳۲ عصر) ، H.Trst (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۱:۱۲:۴۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۳:۰۵:۴۱ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۲۲:۴۰:۰۳ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۵:۰۳:۴۰ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۴، ۰۰:۳۱:۳۷ صبح) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۷، ۱۱:۱۷:۲۲ صبح)
درود
دوستانی که تمایل به استفاده از این قالب رو دارند با توجه به مطالب بالا !! درخواست خود را به بنده یا دوست عزیزم pl_ugin پیام خصوصی کنند.
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۰:۴۶:۱۶ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۳:۰۵:۴۴ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۲۲:۴۰:۰۹ عصر)
درود
معرفی قالب ... و درخواست دانلود از طریق پیام خصوصی ....

وقتی قالبی را در پوسته های رایگان قرار می دهید لطفا پوشه دانلود آن را پیوست کنید.

ارسال درخواست دانلود از طریق پیام خصوصی مفهومش چیست؟ Exclamation

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطsungilgook (۱۳۸۸/۹/۱۹، ۱۴:۳۶:۳۹ عصر)
مفهومش این است که این قالب به یه قالب عمومی تبدیل نشه که توی هر فرومی میری ببینی توی پیشفرض قرار گرفته و هر کی برش داشته یهو جایی غیر رایگان میفروشه
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۰:۲۸:۴۴ صبح)
قالب را ترجمه کرده اید تا کاربران استفاده کنند یا کاربران خاص مورد نظر شما استفاده کنند؟
اگر تمایل به قرار دادن قالب در سایت مای بی بی ایران ندارید لطفا از معرفی آن نیز خود داری کنید!

سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۱۷، ۲۳:۲۴:۲۸ عصر) ، sungilgook (۱۳۸۸/۹/۱۹، ۱۴:۳۶:۲۹ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۷، ۰۶:۳۹:۰۴ صبح)
ببخشیدا ولی وقتی ما قالبو میذاریم شما انقدر راحت ردش میکنی اونقوتبازم بیایم بذاریمش و ردش بکنین و به کاربر بگین که من تایید نکردم ؟
Huh
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۰:۲۹:۰۱ صبح)
دوست ندارم در محیط معرفی یک قالب بحثی را با شما شروع کنم.
مگر من از اینکه شما تعداد زیادی قالب ترجمه کرده و در سایت برای دانلود قرار دهید بدم می آید؟ مگر این فعالیت شما به نفع مجموعه سایت نیست؟
اما من تعداد زیادی پیام خصوصی در مورد مشکلات ترجمه دریافت کردم.
من خودم وقتی قالب را ترجمه می کنم چندین بار تست می کنم. حتی امروز که بر ترجمه مسلط تر شده ام ترجمه اصولی تری می کنم و تصمیم دارم که قالب های ترجمه شده گذشته را نیز اصولی تر ترجمه کنم.
تست یک قالب فقط 5 دقیقه طول می کشد. پس اگر در نهایت قالبی که شما امروز در سایت معرفی می کنید نهایت تا 2 روز بعد رسمی شود مشکلی پیدا می کنید؟
من برای نصب یک قالب روی سایت دموی پوسته به هر حال باید آن را دریافت کنم. پس چه بهتر که ابتدا تست هم بکنم و در صورت داشتن مشکل گزارش دهم یا خودم اصلاح کنم.
گفتن اینکه یک قالب پس از تست قرار بگیرد حرف بدی نیست. این کار کاربر MyBB را از دریافت یک قالبی که استاندار ترجمه شده است مطمئن می سازد.

با سپاس Heart

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۲:۳۰:۴۸ صبح)
من مشکلی پیدا نمیکنم دوست هم ندارم بحث کنم

ولی شما یه شرایطی رو دارید میگید و ما مطمئنیم که امکان پذیر نیست و واگرم باشه واجب نیست
اخه این چی که باید به جای کلمه ی تشکر از سپاس استفاده بشه ؟؟ این میشود قانون ؟

اگر این قانونه پس من همین جا بگم که من از این قانون ها حمایتی نمیکنم و فعالیتی در ضمینش ندارم و در نهایت حمایت و رعایت نکردن قوانین قوانین برای گذاشتن قالب یعنی این که قالب نذارم و فعالیت نداشته باشم

درسته ؟
وقتی میگید توی قوانین ش باید به جای تشکر از سپاس استفاده بشه این یعنی این که باید اینطور باشه و رعایت نکردنش یعنی زیر پا گذاشتن قوانین برای گذاشتن قالب

ممنون
کاشکی مشکل شما فقط اسم یک دکمه بود....
به هر حال ارسال های اضافه به زودی حذف می شوند.

این درسته که شما می خواهید قالب های درست کامل در سایت قرار بگیره ولی شما یه سر به قسمت قالب های رایگان بزنید!! وقتی به صفحه آخرش می رسید به قالب هایی میرسید که مدیر شما مثلا ترجمه کردن ولی 70٪ درست نیست !! شما اومدی تشکر کردی و این تشکر یعنی مورد تایید شماست ولی امروز که ما قالب می ذاریم شما همون اول در میاین یه پست میزنین که این قالی فلان هست از کجا اوردیش و چرا دکمه تشکرش ننوشته سپاس و ....................
درسته که من زمان زیادی نیست که با این سایت آشنا شدم ادعایی هم ندارم ولی دارم حرف دلمو می زنم.
شرمندم این طور نوشتم .
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۰:۳۹:۱۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان