هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب زیبای blackinci (قالب موبایل )
(۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۰:۲۵:۲۹ صبح)arakstar نوشته است: این درسته که شما می خواهید قالب های درست کامل در سایت قرار بگیره ولی شما یه سر به قسمت قالب های رایگان بزنید!! وقتی به صفحه آخرش می رسید به قالب هایی میرسید که مدیر شما مثلا ترجمه کردن ولی 70٪ درست نیست !! شما اومدی تشکر کردی و این تشکر یعنی مورد تایید شماست ولی امروز که ما قالب می ذاریم شما همون اول در میاین یه پست میزنین که این قالی فلان هست از کجا اوردیش و چرا دکمه تشکرش ننوشته سپاس و ....................
درسته که من زمان زیادی نیست که با این سایت آشنا شدم ادعایی هم ندارم ولی دارم حرف دلمو می زنم.
شرمندم این طور نوشتم .
درود
خواهش می کنم. حرف به جایی می زنید.
من نظرم را در مورد قالبی که تست کردم دادم و نه قالبی که تست نکردم و سپاس من از جهت درستی ترجمه نبوده بلکه از جهت معرفی قالب بوده است.

من روز پنج شنبه و جمعه را برای رسیدگی به قالب ها صرف می کنم.

در ضمن من قالبی را به خاطر وجود دکمه تشکر رد نمی کنم!

بحث من کلی است و تنها در مورد قالب های یک نفر نیست.

در اطلاعیه هم اعلام کردم:
نقل‌قول: با توجه به اینکه بعضی از قالب ترجمه شده توسط دوستان به صورت کامل و رضایت بخش ترجمه نشده و نارضایتی کاربران را در بر داشته است، از دوستانی که توانایی ارسال در قسمت قالب ها را دارند در خواست می کنم موارد زیر را رعایت کنند:

شما متن را با دقت نخوانده اید.

من حتی از ترجمه های ابتدایی خودم نیز ایراد گرفته ام.

این کار فقط در جهت بالا بردن کیفیت خدمات است. Idea

قالب ترجمه شده شما نیز به نفع کاربران فارسی زبان خواهد بود. اما اگر من مشکلات ترجمه شما و سایر دوستان را در ابتدا مطرح کنم قطعا در ترجمه های بعدی این مشکلات نبوده و نیاز به تست قالب نیز لازم نخواهد بود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۲:۳۳:۱۹ صبح)
بله کار خوبی هست و امیدوارم موفق باشید.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۰:۵۲:۲۸ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۰۲:۳۳:۲۲ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۸، ۲۲:۴۸:۵۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۱۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان