هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن گوگل پلاس در ارسالها
درود دوستان و مدبران گرامی
من میخوام گوگل پلاس را مثل انجمن مای بی بی ایران در پلاگین topicstets و کنار دکمه ها ارسالهای انجمن مثل همین جا قرار بدم کسی میتونه کمک کنه الان همین ارسال را که من انجام دادم در کنار دکمه گزارش گوگل پلاس نیز هست
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۵۵ صبح)
HuhHuhHuh
کسی نمی تواند کمک کند
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۵۲ صبح)
توی پست بیت کلاسیک برو و کد گوگل رو بزار بقل بقیه کدهای پایین پست. فقط چک کن ادیتورت از کار نیوفته
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۸:۰۹:۲۴ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۴۹ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۳۰، ۰۶:۱۲:۵۳ صبح)heavaz60 نوشته است: توی پست بیت کلاسیک برو و کد گوگل رو بزار بقل بقیه کدهای پایین پست. فقط چک کن ادیتورت از کار نیوفته

قبلا این کار را انجام داده بودم ولی پاسخ سریع از کار افتاد میخوام دقیقا مثل همین انجمن بشهSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۴۵ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۸:۱۰:۱۵ عصر)sepanta-gsm نوشته است: قبلا این کار را انجام داده بودم ولی پاسخ سریع از کار افتاد میخوام دقیقا مثل همین انجمن بشهSmile

اینجا فکر کنم پلاگین زیر هست با اندکی تغییر :

http://www.mybbextras.net/showthread.php?tid=1321

البته من پیشنهاد نمیکنم چون سرعت لود صفحات بخصوص ادیتور میاد پایین ...
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۸:۴۵:۵۴ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۴۲ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۰:۰۶:۵۸ عصر)
زیاد هم استفاده نمیشه. شما توی همین انجمن ببین چند تا از کاربرا استفاده می کنند. یا مثلا همون که توی فوتر میگذارید نهایت 50 تا کلیک بخوره.
من به یکی از ادمین ها پیشنهاد دادم یه نوار عمودی کنار صفحات سایت بیاد و آیکون فیس بوک و گوگل پلاس و تیوتر همه توی اون باشند دقیقا مثل آیکونی که بعضی از سایتها برای تعداد کاربران آنلاین استفاده می کنند .

توی سایت خودم یه نوار زیر هدر ایجاد کردم و ابتدا کد گوگل رو اونجا قرار دادم اما باز هم ادیتور مشکل داشت . حتا کد فیس بوک رو هم که بگذاری توی هدر مشکل داره . خلاصه بنظر من ارزش نداره
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۹:۰۰:۲۳ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۴:۲۴:۲۱ صبح) ، Christian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۳۹ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۸:۵۱:۲۵ عصر)heavaz60 نوشته است: زیاد هم استفاده نمیشه. شما توی همین انجمن ببین چند تا از کاربرا استفاده می کنند. یا مثلا همون که توی فوتر میگذارید نهایت 50 تا کلیک بخوره.
من به یکی از ادمین ها پیشنهاد دادم یه نوار عمودی کنار صفحات سایت بیاد و آیکون فیس بوک و گوگل پلاس و تیوتر همه توی اون باشند دقیقا مثل آیکونی که بعضی از سایتها برای تعداد کاربران آنلاین استفاده می کنند .

توی سایت خودم یه نوار زیر هدر ایجاد کردم و ابتدا کد گوگل رو اونجا قرار دادم اما باز هم ادیتور مشکل داشت . حتا کد فیس بوک رو هم که بگذاری توی هدر مشکل داره . خلاصه بنظر من ارزش نداره

به نظر من هم چیز بیخودی هست . بعضی جاها که این کد را گذاشتن تو هدر مواقعی که این سرویس + در دسترس نباشه سایت هم لود نمیشه !!! حتی تو فوتر هم بزاری دائم مرورگر در حال زور زدن برای لودش هست کلا من ازش خوشم نیومد از وقتی اومد گذاشتم سودی هم ازش ندیدم ! الان برداشتم
پاسخ
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۴:۲۷:۱۳ صبح) ، Christian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۱۰:۵۷:۳۳ صبح)
ولی با همه این تفاسیر من میخوام مثل همین انجمن بشه احتیاجش دارمAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۰۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افزونه ی گوگل پلاس abtin 3 2,042 ۱۳۹۰/۱۱/۱۹، ۱۱:۵۳:۰۵ صبح
آخرین ارسال: tofighi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان