هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بنر، لوگو، هدر، قالب و ... (شروع قیمت از 1000 تومان)!
هر دوستی که بخواد من حاظرم در قبال گرفتن مبلغی بسیار ناچیز، یک سری کارها رو برای انجمنش انجام بدم
لیست قیمت ها رو این زیر می زنم، همراه با چند نمونه که بدونید کار در چه حدیه!
بنر تبلیغاتی : 2000 تومان [نمونه اول] [نمونه دوم]
لوگو : 1000 تا 3000 تومان [نمونه اول] [نمونه دوم] [نمونه سوم] [نمونه چهارم] [نمونه پنجم] [نمونه ششم] [نمونه هفتم]
هدر : 1500 تومان [نمونه اول] [نمونه دوم] [نمونه سوم] [نمونه چهارم] [نمونه پنجم] [نمونه ششم] [نمونه هفتم]
عنوان های کاربری : 1000 تومان(به همراه فایل psd ) [نمونه اول] [نمونه دوم] [نمونه سوم] [نمونه چهارم]
قالب : ترجمه کامل 3000 تومان
نمونه 1 : [عکس 1][عکس 2][عکس 3][عکس 4] در عکس اول رنگ نارنجی است و در عکس 2 به بعد قرمز...
نمونه 2 : [عکس 1][عکس 2][عکس 3][عکس 4]
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۱:۳۴:۰۲ صبح)
اين كارا اصلا جالب نيست.

تو كل اين كارا من يه فيلتر نديدم.

داش معذرت ميخوام قصد جسارت ندارم اما نميتونم ببينم از اطلاعات كم گرافيكي بچه ها بخواد يه جورايي سوءاستفاده شه ،

در مورد نمونه هاي بنر ، نمونه ي بنر اول كه يه عكس متحرك ساده داره كه با يه سرچ ميشه گير اورد و روش يه سري نوشته ها با افكت هاي خيلي ساده گذاشته شده و كار خيلي

شاخي نيست ، اما حجم : 420 كيلوبايت كه نشون ميده با يه برنامه ي استاندارد و مخصوص ساخت بنر مثلا Adobe Flash ساخته نشده و با برنامه هاي

آماده ي ديگس كه بچه ها با يه سرچ ميتونن مثل اينا رو تعداد خيلي بالايي از اين برنامه ها گير بيارن و بنر هاي خودشون رو به راحتي طراحي كنن با افكت هاي قشنگ تر مثلا

برنامه ي EximiousSoft GIF Creator V5.76 ، و در بنر دوم يك افكت ساده ي آماده روي عبارت warcraft

افتاده و نوشته ها بدون افكت و رنگ خاصي (مثلا حالت سوخته و .... ) ميان رد ميشن با اين حال حجم : 320 كيلوبايت

من كه اين حرفو ميزنم خودم گرافيستم و يه نمونه كارمو ميذارم كه ببينيد برا چي ميگم اين كارا اصولي نيست.

[تصویر:  gvitr97b023iu8aayrvz.gif]

حجم : 42 كيلوبايت يعني حجمش يك دهم كار اول شماس حالا دوستان خودشون قضاوت كنن اگه من ميخواستم حجم اين بنر بشه 420 كيلوبايت چي ميشد، كاراي بنرتون

اصلا رو اصول نيست به عنوان كسي كه خودش يه عمري گرافيست بوده اينو ميگم.

در مورد لوگو ها ، اولا كه لوگي اول با فرمت .jpg ذخيره شده كه خودش يه كار غير اصوليه چون اصولا كاراي لوگو transparent سيو

ميشن با اين حال حجم : 58 KB بازم قضاوت با خودتون در مورد كاراي بعدي هم كه نمونه هاي دو و سه مثل هم هستن و فقط يكم opocity كارا رو

تغيير داديد همين و اين نمونه DL هم با يه سرچ تو گوگل مثلا D Vector يا D logo به راحتي گير مياد و تغيير رنگشم كه كار خاصي نداره ،

نمونه پنجم هم كار بسيار ساده ايه و با يه سري تصاوير آماده ساخته شده نمونه 6 باز هم .jpg و يك وكتور دراگون و فنت ساده كه در فتوشاپ CS5 به طور

پيشفرض هم وجود داره و گزينه shadow رو هم تيك زديد و حتي درجه هم تنظيم نكرديد باز قضاوت با شما ، نمونه 7 هم كه يك نمونه اي از سوتي هاي 6 مورد

اخير :d

هدر : هدر اول كه هيچ فيلتري روش نداره و كار شاخي نيست. نمونه دوم جز يك افكت opocity چيز ديگه اي نداره ، و بقيه نمونه ها هم به همين صورت

بگير برو تا آخر.

حوصله توضيح بقيه رو ندارم ولي همه به همين صورته ، يه چند تا نمونه كار خودمو بذارم با حجم مقايسه كنيد ميفهمي چي ميگم.

[تصویر:  fdnr3wp9j545zauh3ae.jpg]
همونطور كه ميبينيد افكتاش از كاراي شما بيشتره با اينكه نمونه اي از كار گرافيكي خاصي نيست و جن به ي طنز داره.
[تصویر:  87m8zd6dhqnd3omgnh4.png]

اينم يه نمونه ي خيلي ساده ي لوگو.
دوستان خواستن بگن من مجاني براشون طرح ميزنم اگه وقت كنم ولي به نظرم كاراي شما خيلي ساده بودن تو كل كاراتون من يه فيلتر نديدم.
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۱:۳۹:۰۷ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۲:۱۲:۳۰ عصر)
نقل‌قول: اين كارا اصلا جالب نيست.

تو كل اين كارا من يه فيلتر نديدم.
عزیز من، من که فایل نمی گردم از اینترنت پیدا کنم بزارم که شما بیای بگی جالب نیست! واسشون ضحمت می کشم، حالا یکی بدون چشمداشت مجانی می ده، یکی مثل من حقش رو می گیره.
حالا من 2تا فیلتر بزنم مثلا طرح قشنگ می شه؟ حرف می زنید ها!

نقل‌قول: در مورد نمونه هاي بنر ، نمونه ي بنر اول كه يه عكس متحرك ساده داره كه با يه سرچ ميشه گير اورد و روش يه سري نوشته ها با افكت هاي خيلي ساده گذاشته شده و كار خيلي

شاخي نيست ، اما حجم : 420 كيلوبايت كه نشون ميده با يه برنامه ي استاندارد و مخصوص ساخت بنر مثلا Adobe Flash ساخته نشده و با برنامه هاي

آماده ي ديگس كه بچه ها با يه سرچ ميتونن مثل اينا رو تعداد خيلي بالايي از اين برنامه ها گير بيارن و بنر هاي خودشون رو به راحتي طراحي كنن با افكت هاي قشنگ تر مثلا

برنامه ي EximiousSoft GIF Creator V5.76 ، و در بنر دوم يك افكت ساده ي آماده روي عبارت warcraft

افتاده و نوشته ها بدون افكت و رنگ خاصي (مثلا حالت سوخته و .... ) ميان رد ميشن با اين حال حجم : 320 كيلوبايت

من كه اين حرفو ميزنم خودم گرافيستم و يه نمونه كارمو ميذارم كه ببينيد برا چي ميگم اين كارا اصولي نيست.

[تصویر: gvitr97b023iu8aayrvz.gif]

حجم : 42 كيلوبايت يعني حجمش يك دهم كار اول شماس حالا دوستان خودشون قضاوت كنن اگه من ميخواستم حجم اين بنر بشه 420 كيلوبايت چي ميشد، كاراي بنرتون

اصلا رو اصول نيست به عنوان كسي كه خودش يه عمري گرافيست بوده اينو ميگم.
عزیز، کم کردن حجم فایل کار ساده ایست، من می تونم همین فایل رو هم به صورت 42 کیلوبایت در بیارم، اما واسه کسی که بخواد پولش رو بده!
عکس بنری که خود شما ساختید، یک اسکلت و یک درخت که ماشالله خسته نباشید، واسش خیلی ضحمت کشیدید. فونت ها که ماشالله انگار خارجی هستند و حدود 2بار استایل عوض می کنه و می ره بعدی!
والله همین نمونه اول من از کار شما خیلی بهتره
[تصویر:  1316243244.gif]
درواقع شمایی که بخودت گرافیست می گی، کارت در حد گرافیست نیست برادر من!

نقل‌قول: در مورد لوگو ها ، اولا كه لوگي اول با فرمت .jpg ذخيره شده كه خودش يه كار غير اصوليه چون اصولا كاراي لوگو transparent سيو

ميشن با اين حال حجم : 58 KB بازم قضاوت با خودتون در مورد كاراي بعدي هم كه نمونه هاي دو و سه مثل هم هستن و فقط يكم opocity كارا رو

تغيير داديد همين و اين نمونه DL هم با يه سرچ تو گوگل مثلا D Vector يا D logo به راحتي گير مياد و تغيير رنگشم كه كار خاصي نداره ،

نمونه پنجم هم كار بسيار ساده ايه و با يه سري تصاوير آماده ساخته شده نمونه 6 باز هم .jpg و يك وكتور دراگون و فنت ساده كه در فتوشاپ CS5 به طور

پيشفرض هم وجود داره و گزينه shadow رو هم تيك زديد و حتي درجه هم تنظيم نكرديد باز قضاوت با شما ، نمونه 7 هم كه يك نمونه اي از سوتي هاي 6 مورد

اخير Big Grin
عزیز من، شما متوجه شدی که من نوشتم نمونه؟ من خودم می دونم برای لوگو باید از فُرمت هایی نظیر gif یا png استفاده کرد که صفحه پُشت بی رنگ بمونه!
شما چقدر گیر به حجم می دی؟ من می خواستم عکس ها با کیفیت خوب باشن تا نمونه کارا خوب دیده بشن، وگرنه همینا رو می شه 10 کیلوبایت کرد که شما هم راضی بشی!
داداش، شما وکتور یه همچین چیزی رو به ما هم بده، بسیار به کارمون اینطور که بنظر می رسه میاد! (عجب!!!)
[تصویر:  1316150954.png]
از تمام حرفات فقط با نمونه پنج موافقم که چیز ساده ایست و کار زیادی هم نداشته...
عزیز من توقع که نداشتی من بشینم خودم دراگون بکشم بعدش اسکنش کنم بعد بشینم رنگش کنم و بعد ازش استفاده بکنم؟ فونت باید زیبا باشه، حالا چه مال فوتوشاپ باشه یا چه مال بغالی سر کوچه!
فکر کنم خیلی فکر کردید که متوجه شدید من گُزینه shodow رو تیک زدم، خسته نباشید! عزیز، اگه درجه تنظیم نمی کردم که همون بالا می موند، جایی که این لوگو استفاده شده، باید اینطور سایش تنظیم می شد، ندونسته حرف نزنید، اگه فقط تیک shadow زده بشه، فقط یه حالت سایه خیلی کوچیک ایجاد می شه....
لول بر من و تو که این سوتیه اون شش تا قبلیاست!
[تصویر:  1316241471.jpg]

نقل‌قول: هدر : هدر اول كه هيچ فيلتري روش نداره و كار شاخي نيست. نمونه دوم جز يك افكت opocity چيز ديگه اي نداره ، و بقيه نمونه ها هم به همين صورت

بگير برو تا آخر.

حوصله توضيح بقيه رو ندارم ولي همه به همين صورته ، يه چند تا نمونه كار خودمو بذارم با حجم مقايسه كنيد ميفهمي چي ميگم.
همونطور كه ميبينيد افكتاش از كاراي شما بيشتره با اينكه نمونه اي از كار گرافيكي خاصي نيست و جن به ي طنز داره.
برادر من، توی هر کاری از فیلتر استفاده نمی کنند، حالا شما بیا و بگو فیلتر بزن! کار شاخی نیست دیگه چیه، توقع داشتی چکارش بکنم که شاخ بشه؟
[تصویر:  1316185851.jpg]
بزار بریم سر کاری که خود شما انجام دادی، اونوقت اینی که شما ساختی هدره؟ من برای یه لحظه فکر کردم backgroundـه!
فونت arial؟؟ یا یه چی تو این مایه ها!
اصلا خودت نگاه بکن چه استایل های اضافه ای زدی؟ اون قسمت قاتل رو ببین، این دیگه چه رنگ هاییه؟ یه جا آبی به سفید، یه جا زرد یه جا بنفش، شما خودت اول باید یخورده به کارات بیشتر نگاه کنی برادر من. اول بفرما فونت های خودت رو درست کن، بعدش بیا بگو فونت من سادست! (حداقل مال من قشنگ بود)
یه 2تا افکت نهادی، فکر کردی شاهکار کردی؟

نقل‌قول: اينم يه نمونه ي خيلي ساده ي لوگو.
دوستان خواستن بگن من مجاني براشون طرح ميزنم اگه وقت كنم ولي به نظرم كاراي شما خيلي ساده بودن تو كل كاراتون من يه فيلتر نديدم.
اینهمه با نوشته هات حرف از آماده بودن لوگو های من زدی بعدش همچین لوگویی می زاری؟
یه شیر که تو گوگل سرچ کنی هزارتاش میاد، اون زیریش هم همینطور، فقط انگار سیاه سفیدش کردی که با یه دُکمه می شه همچین کاری کرد! یه نوشته هم وسطش نوشتی، خسته نباشی! (تازه شیره رو هم کامل پاک نکردی، هنوز گوشه هاش سفیده! برای نمونه بالای سرش)

واقعا اين كار زحمت داره

موفق باشين

Blush
 سپاس شده توسطbehroz khan (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۲۶:۲۳ عصر)
خب برسيم به جواب حرفاي شما :

شما اگه واقعا مدرك گرافيك داشتيد و درسش رو خونده بوديد ميدونستيد كه فيلتر در همه ي كتاب هاي گرافيكي در صدر قرار داره يعني كار گرافيكي اي كه فيلتر روش نباشه به تف ابليس نمي ارزه ، البته نه هر فيلتري مثلا تو فتوشاپ از فيلتر هاي اماده استفاده كردن ما فيلتر ميسازيم براي كارها.

-------------------

ميگيد كم كردن حجم كار سختي نيست ، باشه همين كارتون رو حجمش رو بكنيد 42 كيلوبايت بذاريد كه همه ببينن ، توي كاري كه شما ميگي يه درخت و اسكلت در نظر بگير كه در كار خودتون تنها تصوير به كار رفته به تصوير متحرك ابره منم گفتم يكي از كمترين طرح هاي گرافيكي اي كه من زدم ، حداقل طرحام رو گذاشتم كه مقايسه كنن خود كاربرا.

من گير به حجم نميدم ، دقيقا بحث همينه من با ماكزيموم كيفيت گذاشتم شده 42 كيلوبايت شما ميگيد ميخواستم كيفيت خوب باشه حجم زياد شد! عجب!

وكتور كار شما ، اون پسر رو كه وكتورش با سرچ به دست مياد نكنه ميخوايد بگيد خودتون ساختيدش Big Grin بقيشم كه فنت بازم استايل خاصي نداره حتي shadow فقط يك blending اضاف كرديد.

ما خودمون يه عمره گرافيستيم شايد به كاربرا بگي اين حرفا رو قبول كنن ولي لطفا برا من تريپ بر ندار .

-------------------

من نگفتم اون كار هدره ! گفتم يه كاره كه من تحت عنوان طنز كار كردم با اين حال فيلتر ها و افكت هاي بيشتري نسبت به كار هدر به قول خودتون گرافيكي شما داره.

------------------

در مورد لوگو ، من نگفتم لوگوي شاخيه گفتم حداقل طرح لوگوي من و با مقايسه با كار اول لوگوي شما گذاشتم كه با حجم نصف ميشه طرحي قشنگ تر از اون گذاشت و در ضمن فرمت png كه اگه با gif سيوش ميكردم حجمش باز ميشد نصف.

حالا ما حرف خودمونو زديم ، به قول كونفوسيوس به جاي اينكه به تاريكي لعنت بفرستي يه شمع روشن كن.

به جاي اشوب به پا كردن شايد بهتر باشه يكم پيش خودت فكر كني كه : واقعا خلق الله رو گول نميزنم؟
نميخوام ديگه بحثو ادامه بدم چون واقعا به جايي نميرسه چون هيچ ماست بندي نميگه ماستم ترشه ، شما طرحاي گرافيكيتو بزن كه شايد يكي خدا زد پس كلش اومد خريد ديگه بحثو ادامه نميدم چون نميخوام تاپيك به دعوا و مشاجره بكشه.
والله ما 19 سالمونه و مدرک! گرافیکم نداریم!
عزیز، توی کارای من تنوع رنگ بسیاره، چیزی که تو مال شما پیدا نمی شه، یه عکس گُذاشتید که حدود 5 درصد تغییر می کنه، توقع دارید حجم کارتون چقدر بشه؟
کار گرافیکی شما که پر از فیلتر بود هم به اندازه این تُف داداش ابلیس نمی ارزه!
این کار من 42 نمی شه، ولی تا 100 کیلوبایت پایین میاد، واسه کسی کمش می کنم که بخواد بابتش پول بده، نه واسه ثابت کردن به شما!
عزیز، من نگفتم خودم اینا رو که می سازم، شما لوگو گُذاشتی، هدر گُذاشتی، بنر گُذاشتی، توی همشون هم از عکس آماده استفاده کردی بعدش اومدی از کارهای من ایراد گرفتی، خواستم بگم شما خودت حرف خودت رو اول ثابت کن بعد بیا به کارای من ایراد بگیر!(عزیز، ما شاید گرافیک بلد باشیم، اما نقاش که دیگه نیستیم!)
خود همین فونت رو شما برای من گیر بیار، من چاکرتم هستم اصلا تاپیک رو می گم حذف کنن!
من شک دارم شما گرافیست باشید برادر گُل!(با قضاوت به این کارهاتون، حداقل از کارهای خوبتون مایه می زاشتید)

شما با مثال از هدرهای من این عکس بکگراندی رو گُذاشتید، توقع داشتید فکر کنم چیه؟ اگه منم بخواستم از همچین فیلرایی استفاده کنم که همه لوگوهام ظایع می شدن، شما خوندی یه جا نوشته فیلر خوبه، حالا اومدی همه جا ازش استفاده کردی.
به یه نفر گُفتن به برنج نمک بزن خوشمزه می شه، فردا اومد تو نمک برنج ریخت!

عزیز، توی این کار من، فقط اون چشمه عکسه، بقیش حداقل کار خودمه، شما که فقط یه فونت اضافه کردی!
[تصویر:  1316222026.jpg]

نقل‌قول: حالا ما حرف خودمونو زديم ، به قول كونفوسيوس به جاي اينكه به تاريكي لعنت بفرستي يه شمع روشن كن.
حالا اگه کبریت خواستی بگو تا بهت بدم!
نقل‌قول: به جاي اشوب به پا كردن شايد بهتر باشه يكم پيش خودت فكر كني كه : واقعا خلق الله رو گول نميزنم؟
وای که عذاب وجدان کُشتم، من دارم ازشون زور-گیری می کنم، خاک بر سر من که چه کار فجیعی کردم!

شما اول بیا 2تا از اون کار شاخایی که ساختی رو بزار، مثلا گرافیستیا!
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۵۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آفر 70% آخر سال سرور مجازی ssd و sata شروع قیمت از 6 هزار تومان - 48 ساعت تست رایگان succes 0 1,028 ۱۳۹۵/۱۲/۲۲، ۲۲:۲۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: succes
  فروش سایت و انجمن باحالسرا » قیمت : 30 هزار تومان Amin Yaghubi 0 1,434 ۱۳۹۳/۱/۱، ۲۳:۳۴:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  شروع قیمت از 2100 تومان [irwebco.com] بی سابقه ترین فروش نوروزی سرور مجازی ، هاست iranweb 1 1,757 ۱۳۹۲/۱۲/۲۳، ۱۱:۰۴:۰۴ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  نور وب - میزبانی وب ایران با سرعت بالا و امنیت و آپ تایم تضمینی | شروع از 2000 تومان rezamusic13 0 1,611 ۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۵:۱۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: rezamusic13

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان