هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چت روم مای بی بی ایران
سلام خدمت همه ی کاربران عزیز
خیلی وقت میشه که ادرس اینترنتی www.mybbworld.com را خریداری کرده بودم
مدت ها هم تصمیم داشتم با اینجا رقابت کنم و پشتیبانی جدید باز کنم
ولی حالا تصمیم دارم با تمام قوا برای مای بی بی ایران فعالیت کنم
این سایت لیاقتش خیلی بیشتر از اینهاست ولی هدیه ناقابلی برای pars و دیگر مدیران و کاربران mybbiran اماده کردم که تقدیم حضورتون میکنم
این سایت یک چت روم فارسی است که وظیفه اصلی آن به حداقل رساندن تعداد اسپم های تالار اصلی است
برای کمک مهم ترین روش معرفی اموزش ها به دیگران است پس هدف اول در راهنمایی دیگران رساندن انها به لینک اموزشی موجود در تالار اصلی خواهد بود
امید است این قدم هرچند کوچک نفید واقع شود

[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۲:۳۳:۲۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۲:۳۷:۵۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۳:۰۹:۵۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۳:۲۸:۰۱ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۳:۴۲:۳۴ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۳:۵۳:۴۲ عصر) ، arianik (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۴:۰۲:۲۲ عصر) ، behroz khan (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۴:۳۵:۰۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۵:۲۲:۳۱ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۶:۲۴:۴۰ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۶:۴۵:۳۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۸:۲۷:۳۰ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۸:۳۶:۵۶ عصر) ، Karimian (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۹:۳۳:۲۶ عصر) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۹:۴۶:۱۵ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۲:۱۶:۳۰ عصر) ، kabus (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۵:۰۹:۰۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۵:۲۳:۲۳ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۷:۴۷:۵۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۴:۰۳:۰۴ عصر) ، vBulletin (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۴:۱۸:۳۴ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۹/۶، ۱۵:۰۵:۵۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲، ۱۶:۰۰:۳۲ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۱۲/۱۵، ۱۶:۳۲:۵۹ عصر)
ایده خیلی جالبیه و مشکلات سریع تر رفع میشه.
ولی من هر چقدر میخوام وارد بشم ارور میدهSad
پاسخ
 سپاس شده توسطaidin (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۸:۱۷:۰۷ عصر)
نقل‌قول: ولی من هر چقدر میخوام وارد بشم ارور میده
من هم همین طور
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۷:۵۶:۵۷ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۶:۲۵:۲۶ عصر)hosebr نوشته است: ایده خیلی جالبیه و مشکلات سریع تر رفع میشه.
ولی من هر چقدر میخوام وارد بشم ارور میدهSad

من هم همین طور
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۸:۲۱:۲۵ عصر)
متاسفانه با اکسپلولر هماهنگ سازی نشده
فعلا با firefox & chorome استفاده کنید تا اکپلولر هم اماده بشه

پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۲۴، ۱۹:۱۰:۲۹ عصر)
آها الان درست شد. من از فایرفاکس استفاده می کردم ولی قبلا ارور میداد.
ممنونHeart
پاسخ
فکر میکنم باید واسه چتروم یک ساعت خاص تعیین کنیم
مثلا 9 شب یا 12 نیمه شب
بر اساس مشاهات امروز به این نتیجه رسیدم که افراد وارد چتروم میشن ولی چون فرد دیگری نیست چتروم را ترک میکنن
دوستان طلف کنن نظرشون را در مورد ساعت فعالیت چت روم اعلام کنند تا به یک زمان واحد برسیم

پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۱۵:۲۶:۵۱ عصر)
حرکت جالب و زیبایی هست و روح بخشندگی شما دوست گرامی قابل ستایش هست
پاسخ
ايده فوق العاده خوبي هست

من فكر كنم بهترين بازه زماني از ساعت 2 الي 5 بعداظهر و 10 الي 1 شب باشه ( براي شب هاي تعطيل از ساعت 10 الي 2 3 شب )

اين ساعات ، ساعات استراحت هست و اگه دوستان محصل و دانشجو باشند يا شاغل در اين ساعات در خانه و پاي كامپيوتر شان هستند

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
آقا بهروز اگر بنده بخوام توی سایتم این چت روم رو داشته باشم باید چیکار کنم؟ برای انجمنی که به عهده م هست نیاز دارم.
سپاس
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان