هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ضمیمه لینک Attach Link
(۱۳۹۳/۵/۲، ۱۱:۰۹:۳۵ صبح)botimal نوشته است: سلام

توی نسخه 1.6.14
1- دکمه افزودن پیوست پلاگین اصلی حذف میشه
2-در قسمت مدیریت زمانی که نیاز به تایید کاربر رو خاموش می کنیم در پست بعد از کلیک بر روی پیوست به لینک دانلود هدایت نمیشه. این مشکلات قابل رفع هستند؟

[تصویر:  Capture.JPG]
ممنون

با سپاس از گزارش مشکل، نسخه‌ی سازگار شده‌ی پلاگین در پست اول قرار گرفت و می‌توانید از این پست دانلود کنید.
برای به روزرسانی نیاز به غیرفعال کردن و یا حذف پلاگین نیست. کافیه که فایلها را جایگزین فایلهای قبلی بکنید.

پیروز باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطbotimal (۱۳۹۳/۵/۳، ۰۴:۴۸:۲۱ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۳، ۰۶:۵۸:۵۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۳، ۰۹:۲۴:۵۵ صبح)
بسیار ممنون.
چند تا نکته :

1- اگر در قسمت تنظیمات مدیر نیاز به تایید کاربر رو خاموش کنیم به صفحه دانلود نمیره و ارور 503 Service Unavailable میده و دسترسی پوشه ها هم روی 755 و فایل 644 است.

2- اگر در صفحه تایید کاربر که دو دکمه بلی و خیر وجود داره روی خیر کلیک کنیم به صفحه قبل باز نمی گرده.

3- در قسمت تنظیمات مدیر شماره انجمن مثلا 1 را وارد کردم که در آن انجمن پلاگین غیر فعال بشه ولی عمل نکرد.

4- اگر میشد کاری کرد که کاربر یا مدیران بتونند لینک هایی که از آپلود سنتر انجمن میگیرین رو فقط قبول کنه و با وارد کردن لینک های جاهای دیگه یه پیام هشدار بده ( که شما باید از آدرس معتبر استفاده کنید ) یا همچین چیزی میتونه از ورود آدرس های جاهای دیگه برای امنیت بیشتر چشم پوشی کرد و پلاگین اختصاصی تر میشد.

بازم ممنون از تلاشتون
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۳، ۰۹:۲۵:۰۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۳/۵/۳، ۱۱:۳۴:۴۴ صبح)
(۱۳۹۳/۵/۳، ۰۴:۴۷:۳۹ صبح)botimal نوشته است: بسیار ممنون.
چند تا نکته :

1- اگر در قسمت تنظیمات مدیر نیاز به تایید کاربر رو خاموش کنیم به صفحه دانلود نمیره و ارور 503 Service Unavailable میده و دسترسی پوشه ها هم روی 755 و فایل 644 است.

2- اگر در صفحه تایید کاربر که دو دکمه بلی و خیر وجود داره روی خیر کلیک کنیم به صفحه قبل باز نمی گرده.

3- در قسمت تنظیمات مدیر شماره انجمن مثلا 1 را وارد کردم که در آن انجمن پلاگین غیر فعال بشه ولی عمل نکرد.

4- اگر میشد کاری کرد که کاربر یا مدیران بتونند لینک هایی که از آپلود سنتر انجمن میگیرین رو فقط قبول کنه و با وارد کردن لینک های جاهای دیگه یه پیام هشدار بده ( که شما باید از آدرس معتبر استفاده کنید ) یا همچین چیزی میتونه از ورود آدرس های جاهای دیگه برای امنیت بیشتر چشم پوشی کرد و پلاگین اختصاصی تر میشد.

بازم ممنون از تلاشتون

1- مشکلی در این قسمت دیده نشد و من باز هم چک کردم. شاید تنظیمات سرور شما مشکلی داشته باشه (دسترسی فایلها و پوشه ها در این مورد بی تأثیره)

2- این صفحه با این فرض طراحی شده است که با کلیک بر روی لینک دانلود، در یک تب یا پنجره‌ی جدید باز شود و به همین خاطر با کلیک بر روی «خیر» پنجره بسته می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید فایل تمپلیت confirm_attachment_download را به گونه‌ای که مد نظر خودتون هست و نیاز دارید تغییر بدید.

3- این قسمت هم مشکلی نداره و دوباره تست کردم. فقط دقت کنید که نباید شماره Category رو بدید، باید شماره فروم رو بدید. شماره انجمن 1، یک Category هست. فایل عکس ضمیمه رو ببینید.

4- پیشنهاد شما درآینده اعمال خواهد شد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطbotimal (۱۳۹۳/۵/۳، ۱۲:۰۵:۱۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان