هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با ابزار مدیریت
(۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۲:۵۶:۵۲ عصر)alaska نوشته است:
(۱۳۸۸/۱۱/۲۸، ۲۰:۴۵:۰۹ عصر)Pars نوشته است:
نقل‌قول: ترجمه MyBB فارسی - فارسی ساز نسخه ۱.۲

پوزش می خواهم.
شما حق استفاده از خدمات مای بی بی ایران را ندارید.
شما تا زحمانی که از کامل ترین فارسی ساز MyBB استفاده نکنید حق استفاده از هیچ یک از قالب ها، آموزش ها و پلاگین ها و سایر خدماتی که در سایت مای بی بی ایران ارایه می شود را ندارید. لطفا خدمات خود را از سایت منتخب خود دریافت کنید.
توجه داشته باشید که دسترسی شما به مای بی بی ایران قطع نمی شود اما ما به عنوان تولید کننده محصولات خود این حق را داریم که برای خدمات خود تصمیم بگیریم.
سپاسگزاریم.
سلام
ببخشید منظورتون رو از اینکه فرمودین حق استفاده از خدمات مای بی بی ایران رو ندارم متوجه نشدم ؟؟Huh
بعد این که نقل قول کردین ترجمه فارسی نسخه 1.2 رو هم متوجه نشدم Huh
مگه من چه کار اشتباهی کردم عزیز؟لطفا اگه اشتباهی کردم بگید تا رفعش کنم .
من مای بی بی رو با فارسی سازش دانلود کردم و نصب کردم به هوای اینکه یه انجمن ساز رایگان هستش .
ممنون میشم کامل توضیح بدین مواردی که نباید انجام میدادم و انجام دادن هرچند بهتون اطمینان میدم عمدی در کار نبوده
بازم ممنون از لطفتون

با سلام.ببخشيد كه در بحث مداخله كردم با اجازه اساتيد.
دوست من شما فارسي ساز و ماي بي بي رو از كجا دانلود كرديد ؟ اينجا ؟ http://www.mybbiran.com/
كامل ترين نسخه فارسي ساز ماي بي بي تو لينكيه كه خدمتتون دادم !
براي پشتيباني گرفتن از اين فروم بايد از فارسي ساز همين فروم استفاده كنيد.و فارسي ساز ديگري مورد تاييد اين سايت نيستش !
براي تغيير فارسي ساز خودتون آموزشش رو در انجمن جستجو كنيد.
يا علي
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۰۰:۱۹:۵۹ صبح) ، alaska (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۲:۵۵:۲۳ عصر)
سلام
یادم نیست از این ادرسی بود که شما دادید یا نه؟
من اونموقع (حدودا یکسال پیش که می خواستم انجمن رو راه بندازم ) از یه انجمن که اعضایی از قبیل آقایان ماهسون و اندی و ... عضوش بودند خیلی راهنمایی گرفتم و حتی یکی از ایرادهای بزرگ انجمن رو آقای ماهسون که خودشون هم انجمن داشتند حل کردند .چند وقتی بود که به اون انجمن سر نمیزدم که دوباره چون خواستم انجمن خودم رو فعالش کنم سرچ کردم تو گوگل پشتیبان مای بیبی و ادرسی که داد کلیک کردم اومدم اینجا
حالا مگه این فارسی سازی که من دارم چه ایرادی داره؟یعنی مشکل ابزار مدیریتی از فارسی ساز هستش؟
من از وقتی آپدیت کردم به 1.4.11 اینجوری شد.میشه دوباره روال اپدیت به 1.4.11 رو تکرار کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟چون احتمال میدم از بد آپدیت شدن باشه این مشکلم
بله

این دوست عزیز (alaska) مشکلی ندارند دوستان

ایشون ناخواسته رفتن و در سایت دیگه فارسی ساز رو دانلود کردن و خب کسی که تازه تصمیم به راه اندازی انجمن داره و هنوز نمیدونه مرجعش و غیره کجاس قطعا وقتی در وحله ی اول یه نفر بهشون میگه برید فلان سایت دانلود کنید ایشون هم خبر نداره که داستان به چه گونه ای هست و به همین دلیل میرن و از اون سایتی که یه ادمی بهشون معرفی کرده و اونجا مای بی بی و فارسی سازش رو دانلود میکنن.

حالا هم اتفاق پیچیده ای نیفتاده .
این دوست عزیز به مشکل برخورده و با کمک کردن هم مشکلی پیش نمیاد و بهتر هست کمکش کنیم.

اما به جای بحث کردن سر این که کی فارسی ساز کجا رو نصب کرده و یغره بهتر هست شما که الان با خبر شدید که برای استفاده از خدمات مای بی بی ایران باید حداقل فارسی سازش رو نصب کنید پس الان دانلود کنید و نصبش کنید و بعدش مشکلتون رو بگید .
 سپاس شده توسطalaska (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۱۶:۰۵:۴۱ عصر)
سلام
ممنون پلاگین جان
ثل اینکه یه خبرهایی هست و من بی خبرم
خوب واضح تر بگید .هرچند فک کنم ..........
باشه من فارسی ساز شما رو نصب میکنم فقط راستش می ترسم یه جای دیگه انجمن ایراد دار بشه ایندفعه
گفتم که انجمن از همون موقع که آپگرید شد به 1.4.11 مشکل دار شد قبلش عینهو ساعت داشت کار می کرد
درود
در نسخه 1411 فایل های زبان نسبت به 1410 هیچ تغییری نکرده است. تنها تغییر اضافه شدن 3 قسمت به مرحله نصب است برای کسانی که نسخه 1411 را نصب می کنند (نه از نسخه دیگر به 1.411).
اگر شما آپگرید را با موفقیت انجام داده باشد. مشکل از نسخه 1.4.11 نیست. باید پیگر مشکل شد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۲:۲۱:۱۳ عصر) ، alaska (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۳:۰۰:۲۳ عصر)
سلام
آقای نجفی واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم .هر کاری هرکی گفت انجام دادم و نشد که نشد .بدبختی انگلیسیم خوب نیست اگه نه می رفتم تو سایت مادر تاپیک میزدم شاید اونها بتونند کاری کنند.
از زحمات همه دوستان ممنون
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۲۳:۰۹:۲۴ عصر)
عزیز جان مشکل دقیقت الان چیه.
اگر ابزار مدیریت است باید چک کنم ببینم مشکل در کجاست
 سپاس شده توسطalaska (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۱۹:۰۱:۴۵ عصر)
دوست عزیز من هم با مشکل شما مواجه شدم اما در انجمن جواب درستی ندیدم و بیشتر راه حل های خطرناکی دیدم که مشکل هم حل نشده بود.
من چون مشکلم حل شد وظیفه خودم دانستم که به انجمن ها رفته و دوستانی که این مشکل را دارند راهنمایی کنم.
برای من که با عوض کردن مرورگرم از فایرفاکس به اکسپلورر حل شد.گویا مشکل از کش خود مرورگر است.امتحان کنید.ضرر ندارد.
مرورگرتان را هم به روز و کش آن را خالی کنید.تشکر
(۱۳۸۸/۱۱/۱۵، ۱۹:۰۲:۰۰ عصر)alaska نوشته است: سلام
ابزار مدیریت انجمنم دچار مشکل شده و هیچ مدیری (و حتی خودم که ادمین هستم ) نمیتونن از ابزار مدیریت استفاده کنند مثلا اگه بخواهیم پستی رو عدم تایید کنیم یا هر کار مدیریتی دیگه این ارور رو میده
نقل‌قول: متاسفیم، شما هیچ پستی را انتخاب نکرده اید و یا دوره گذشته مدیریت شما به پایان رسیده است (به صورت خودکار بعد از 1 ساعت عدم فعالیت). لطفا چند پست انتخاب کرده و دوباره امتحان کنید.

ممنون میشم کمک کنین

با سلام

البته با عرض معذرت از بزرگان من هم این مشکل داشتم فقط ایراد مال بروز یا همون نرم افزار دیدن شما به سایت هست
اگر اینترنت اکسپلور استفاده میکنی یک بروز دیگه انتخاب کن درست میشه
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان