هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل عدم ارسال ایمیل تأیید ثبت نام
سلام آقا این یک مشکل اساسیه...من لیست کاربران رو که نگاه کردم بعضی ها فعال شده اند یعنی ایمیل به دستشان رسیده ولی اغلب از یک تاریخی فعال نشده اند...خودم هم با چند ایمیل مختلف سعی کردم ایمیل فعالسازی نمیفرسته...
کارهای گفته شده هم انجام دادم...mailtest رو هم با ایمیلهای مختلف چک کردم همشون ارسال میشه و در ایمیل مشخص شده وصول میشه....این احتمالا یک ایرادی در پوسته و قالب MyBB هست....لطفا بررسی کنید
ممنون میشم جواب بدید ...معضلی شده
سپاس
پاسخ
به قالب و پوسته مربوط نیست.مشکل عدم ارسال ایمیل فعال سازی همیشه بوده.طبق این آموزش میشه برطرفش کرد.چندتا راه هم گفته شده که میتونید با اون اون ایمیل فعال سازی رو کلا بردارید و محکم کاری کنید.
سرچ کنید.

درمورد دوست عزیزمون آواکس.بی زحمت لیست پلاگیناتو بده.به احتمال زیاد مشکل از پلاگین یادداشت در پروفایل کاربری باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطsalondaran (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۰۰:۱۸:۵۰ صبح) ، rmjiran (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۲:۴۹:۵۳ عصر)
عالي بود من انجام دادم مشكلم حل شد .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
دوست عزیز ممنون از پاسخ سریعتون
ولی من تمام کارهای گفته شده رو انجام دادم و همونطور که گفتم از طریق فایل mailtest با ایمیلهای مختلف تست کردم که برای همشون ارسال شده...فایل functions.php رو هم اصلاح کردم ولی بازهم ایمیل فعالسازی ارسال نمیشه...فعلا فعالسازی با ایمیل رو غیر فعال کردم ولی مشکل دیگه ای که هست برای یادآوری رمز عبور هست که بازهم باید ایمیل ارسال بشه...این مشکل رو چطوری میشه حل کرد
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۳/۳، ۱۴:۱۳:۲۵ عصر)
دوستان در نسخه 1.6.13 کجا باید اضافه گردد؟

تابع mail وجد ندارد

ممنون میشم راهنمایی کنید

کد:
function my_mail($to, $subject, $message, $from="", $charset="", $headers="", $keep_alive=false, $format="text", $message_text="", $return_email="")
{
ra3ou1 از August 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام دوستان من اگر بخوام محدوديتي در ارسال ايميل ايجاد كنم مثلا ساعتي فقط سه تا ايميل بفرست بايد چي كاركنم؟
پاسخ
تو نسخه 1.8.3 من این مشکلو  دارم

توابع فرق می کنه.

کمک کنید
پاسخ
منم هرچه گشتم تابرو ندیدم
فقط یک چیزی مثل این هست لطفا راهنمایی کنید
کد:
function my_mail($to, $subject, $message, $from="", $charset="", $header
پاسخ
با سلام . اون خط کد که فرمودین داخل function نیست . لطفا راهنمایی بفرمااید چه کنیم؟
پاسخ
(۱۳۹۴/۶/۱۹، ۱۸:۴۰:۲۶ عصر)sn32 نوشته است: با سلام . اون خط کد که فرمودین داخل function نیست . لطفا راهنمایی بفرمااید چه کنیم؟

درود

آدرس انجمنتون رو در امضا و پروفایل بنویسید ( درغیراینصورت پشتیبانی نخواهید شد )

مطمئین شوید مشکل عدم ارسال ایمیل از سوی سرور نمی باشد ( به پشتیبانی هاست تیکت بزنید)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان