هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل عدم نمایش تصویر امنیتی هنگام ثبت نام
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۱۳:۰۴:۴۴ عصر)aidin نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۰۱:۳۲:۰۱ صبح)aidin نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۰:۵۷:۳۰ عصر)aidin نوشته است: مشکل من ناسازگاری پلاگین پیغام پروفایل و پروفایل به سبک وی بی هست آیا راهی هست که خودم بتونم حلش کنم؟بدون غیرفعال کردن پلاگین های مورد نظر؟

لطفا یکی جواب منو بده

لطفا یکی جواب منو بده.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

لطفا یکی جواب بده نیاز دارم.خیلی وقته می پرسم
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۱۹:۲۷:۳۴ عصر)aidin نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۱۳:۰۴:۴۴ عصر)aidin نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۷، ۰۱:۳۲:۰۱ صبح)aidin نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۲۰:۵۷:۳۰ عصر)aidin نوشته است: مشکل من ناسازگاری پلاگین پیغام پروفایل و پروفایل به سبک وی بی هست آیا راهی هست که خودم بتونم حلش کنم؟بدون غیرفعال کردن پلاگین های مورد نظر؟

لطفا یکی جواب منو بده

لطفا یکی جواب منو بده.SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

لطفا یکی جواب بده نیاز دارم.خیلی وقته می پرسم

نسخه ی انگلیسی را از سایت اصلی دریافت کرده و نصب کنید. و مشکل را دوباره بررسی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۲:۱۹:۴۱ عصر) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۱۴:۴۲:۵۵ عصر)
چرا انقدر اسپم میدی آیدین. یه بار دو بار. خوب یه چند ساعت صبر کن دیگه. عجبا
پاسخ
به من کمک کنید من همه ی این کارا رو کردم جواب نداد

http://shabgozar.eclick.ir/

روش اول فعال بود

روش دوم + سوم جواب نداد

چیکار کنم ؟

پاسخ
دوست عزیز این کا رو هم امتحان کن احتمالا درست میشه

وارد کنترل پنل ادمین << بعد به پیکر بندی برو<<بعدش به General Configuration تنظیم) برو و گزینه ی CAPTCHA Images for Registration & Posting رو روشن کن . با اینکار تصویر امنیتی زمان ثبت نام فعال میشه فکر کنم مشکلت حل شه!
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
نه برای من فعال بود من غیر فعالش کردم دیگه نمی یاد من کلا می خواستم عضو داشته باشم ولی پرسش امنیتی گذاشتم که ...
پاسخ
آقا محمد فکر میکنم مشکل همه از اون راه دومی حل شه اما خود راه دوم یک مشکلی داره که کسی بهش توجه نکرده !
وقتی فایل captch.php رو با Notepad++ باز میکنیم و تنظیمات encoding رو روی UTF8 without BOM قرار میدم گزینه save فعال نیمشه و فقط میشه save as زد و یه جا save کردش!
اما مشکل اینجاست که وقتی دوباره فایل جدید رو باز میکنم تنظیمات encoding به همون حالت اول ANSI بر میگرده!
من میخوام یک پیشنهاد بدم اگه امکانش هست اون فایل captcha.php رو با encoding درست شده خودتون اینجا قرار بدید؟
یا بگید چیکار کنیم که این مشکل حل شه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطhichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۹:۵۷:۳۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۶:۰۴:۴۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۹:۰۶:۳۱ صبح)miladka نوشته است: آقا محمد فکر میکنم مشکل همه از اون راه دومی حل شه اما خود راه دوم یک مشکلی داره که کسی بهش توجه نکرده !
وقتی فایل captch.php رو با Notepad++ باز میکنیم و تنظیمات encoding رو روی UTF8 without BOM قرار میدم گزینه save فعال نیمشه و فقط میشه save as زد و یه جا save کردش!
اما مشکل اینجاست که وقتی دوباره فایل جدید رو باز میکنم تنظیمات encoding به همون حالت اول ANSI بر میگرده!
من میخوام یک پیشنهاد بدم اگه امکانش هست اون فایل captcha.php رو با encoding درست شده خودتون اینجا قرار بدید؟
یا بگید چیکار کنیم که این مشکل حل شه؟

فایل‌(های) پیوست شده
.php   captcha.php (اندازه: 7.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 27)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۲/۵، ۱۷:۲۵:۱۴ عصر)
دوستان من یه سوالی داشتم خیلی هم واجبه لطفا جواب بدید
توی سایت و فروم من خیلی خیلی اسپم زیاد ثبت نام میکنه و همینطوری پستهای مختلف ارسال میکنند من برای سایت خودم از پلاگین سوال امنیتی و هم چنین پلاگین تصویر امنیتی استفاده کردم(حالت دیفالت تصویر امنیتی که روی فروم هست) ولی نمیدونم چرا بازم اسپم ثبت نام میکنه خیلی خیلی داغونم کردند.
اگر میتونید کمکم کنید ممنون میشم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۰:۱۳:۲۶ صبح)
ایا سوال امنیتی پارسی هستش؟Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان