هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت رو خاک گرفته
سلام دوستان

مدتیه که به نظرم اینترنت روخاک گرفته و زیاد شور و حالی توی انجمن ها و سایت ها نیست....
به هر سایتی که سر میزنیم می بینیم که مطالبشون قدیمی شدن و ....
به هر سایتی که میریم می بینیم که کاربرا هیچ مطلبی ارسال نمی کنند ....
آدم حوصلش سر میره ....
بابا یکمی جون جدتون فعال باشید ....

این موضوع رو در همه سایت ها میشه مشاهده کرد ....
چرا همه چیز رو خاک گرفته ؟؟؟؟؟
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۰:۲۳:۵۰ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۰:۳۳:۵۳ صبح) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۶:۲۲ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۸:۳۳ عصر)
نزدیک شدن به کنکور ، آزمون های مستمر ، ترم اول ، هدف های زیاد ، بی حوصلگی!
پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۰:۴۸:۳۳ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۱:۰۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۱:۲۷:۴۱ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۸:۳۸ عصر)
نزديك شدن ميان ترم باعث شده كم رنگ بشيم . ولي اين تنها دليلش نيست . ماها عادت كرديم بمونيم تا ديگران فعاليت كنن . ولي چرا خودمون فعاليت رو شروع نكنيم تا ديگران اميدوار بشن ؟Huh
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۱:۱۶ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۲:۱۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۴:۲۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۱:۲۸:۰۳ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۸:۴۴ عصر)
تنها نزدیک شدن به کنکور نیست بلکه بعضی چیزها برای دوستان تکراری شده و حوصله ی برخورد با اونها رو ندارن برفرض مثال خسته شدند از بس به یک سایت هی سر میزنند و هی مطلب میبینن و دانلود میکنن و بعضی از یک جهت دوست دارن خودشون صاحب اون سایت باشن و حداقل پیش خودشون فکر کنن که براش خودشون سایتی دارن مطلب میذارن و عده ای هم کلا بی حوصله شدند و دلیلش هم نه تنها درس بلکه بی حصولگی که همه در اطراف دارن روی اون فرد هم تاثیر میذاره مثلا وقتی شما 10 نفر رو میبینی که بی حوصله ان شما هم نفر یازدهمی قطعا بی حوصله میشید Blush اما هیچ وقت دائم ماه پشت ابر نمیمونه و روزای خوب هم هست
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۴:۰۲ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۰۹:۳۳ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۱۱:۴۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۱:۲۸:۵۰ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۰۱ عصر)
جالبه که این موضوع کنکور در همه سایت ها مشکل آفرین شده ...
الان من خیلی از کاربرای کلیدی سایتم بدلیل کنکور کارشناسی ارشد غایب شدن ، این خودش یه بار سنگینی برای سایته ....
این کنکور در همه سایت ها تو این مدت تکان دهنده خواهد بود ....

من که تازه فارق التحصیل شدم و دیگه حوصله کنکور ارشد و این حرفا رو ندارم .....Angel
به امید روزهای بهتر......
پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۰۱:۱۳:۳۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۱:۲۹:۱۶ صبح) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۰۶ عصر)
منم از آخر این ماه برای کنکور کارشناسی دیگه خیلی کم پیدا می شوم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۳:۳۶:۵۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۱۵ عصر)
برای همه دوستان آرزوی قبولی در کنکور و همچنین موفقیت در تمام مراحل زندگی را دارم.
مخصوصا" همه بچه های مای بی بی ایران ...
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۱۹ عصر)
تابستون میترکونیم..Angel
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۲۴ عصر)
اوووووووه تا تابستون که یه قرن فاصله داریم .......... Wink
به نظرم دوستانی که کنکور دارن اگر از زمانهاشون خوب استفاده کنند می تونن حضور خوبی هم در انجمن ها داشته باشند.
تقسیم زمان بهترین راه موفقیت آدمه ....
همیشه کارهایی برای انجام دادن وجود داره و اینجوری نیست که اگه توی دانشگاه قبول بشید دیگه همه چیز تموم میشه...
تازه بعد از قبولی توی دانشگاه مشکلات دیگه ای میاد جلوی آدم...
مثلا" من وقتی که دانشگاه قبول شدم رفتم جنوب ایران و آرزو می کردم که فقط یه روز تهران باشم(البته بعد از 2 سال و نیم انتقالیم درست شد و اومدم دانشگاه قزوین...) ولی میخوام این رو بگم که مشکلات همیشه وجود دارن....
بعد از دانشگاه هم که فکر می کردم دیگه از همه چیز راحت میشم و فقط پول در میارم و به کارهایی که دوست دارم میرسم ... اما دیدم الان مشکلاتم بیشتر شده و...
اون چیزایی که روی کاغذ نمایش داده میشن معمولا" به همون شکل پیش نمیان ...
بهترین راه موفقیت تنظیم وقته......
به نظرم کتابهای برایان تریسی رو حتما" بخونید( مثل کتاب قورباغه را قورت بده) این جور کتابها میتونن تاثیر خوبی در مدیریت زمان و نظم دادن و موفقیت آدم داشته باشند. مخصوصا" کسانی که به فعالیت های اینترنتی علاقه مند هستند .....
فقط مدیریت زمان و برنامه همه چیز را درست اداره میکنه ....

RolleyesRolleyesRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۵:۱۳:۵۶ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۳۹:۲۷ عصر)
شما ها چقدر باحالید

این که اینترنته

کل جامعه رو خاک گرفته Wink

بیخیال

من که زندگی هم برام تکراری شده چه برسه به اینترنت
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۶، ۱۹:۵۰:۳۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۲۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان