هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن یک قسمت به نوار بالای انجمن!
سلام دوستان و کاربران محترم مای بی بی

میخوام یه قسمت به نوار بالای انجمن اضافه کنم لطفا راهنماییم کنید بخشی که میخوام اضافه کنم بخش بازیه

یا اینکه بخوام به جای یکی از گزینه ها جایگزین کنم مثلا بجای تقویم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

من اين قالب رو روي 1.6 نصب كردم.
لينك ها تو بخش هاي گفته شده هستند.

header_welcomeblock_guest
header_welcomeblock_membe
header_welcomeblock_member_admin
header_welcomeblock_member_moderator

براي ويرايش مي بايست وارد تك تك اين بخش ها شده و اگه قصد تغيير لينك تقويم به مورد ديگه اي رو داريد كد زير يا كدي شبيه اون رو ويرايش كنيد.
کد:
<td class="nav_menu_control"><a href="{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php">{$lang->toplinks_calendar}</a></td>

تو اين قسمت {$mybb->settings['bburl']}/calendar.php آدرس لينك هست و {$lang->toplinks_calendar} عنوان لينك.

به همين ترتيب بايد تمام موارد گفته شده ويرايش كنيد و لينك تقويم و عنوانش رو عوض كنيد.

يك نكته در مورد لينك قسمت تقويم كه بيان شده است به دليل فارسي بودن انجمن و راست به چپ بودنش اين طور نمايش داده ميشه وگرنه اصل كد به صورت زيره:

کد:
{$mybb->settings['bburl']}/calendar.php
براي جا دادن يك لينك ديگه هم بايد كد داده شده رو به قسمت هاي موجود در قالب اضافه كنيد. Wink
 سپاس شده توسطSrbija (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۰:۵۰:۱۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۰:۵۵:۳۹ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای اضافه کردن قسمتی در بالای سایت؟ jetext 4 4,373 ۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۰:۵۰:۴۰ صبح
آخرین ارسال: YaseR
  ویرایش دکمه ها و نوار بالای پست 1994 26 14,489 ۱۳۸۹/۴/۱۹، ۰۰:۵۸:۱۲ صبح
آخرین ارسال: c_r_fel
  چطور میتونم به قسمت آمار انجمن تصویر اضافه کنم؟ ParsehWorld 2 3,196 ۱۳۸۹/۳/۲، ۲۱:۳۹:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ParsehWorld

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان