هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدر مای بی بی ایران رو بدونید!
سلام

یه چیزایی دیدم که واقعا نمیتونم تو خودم نگه دارم ، توقع دارم کامل بخونین

من قبلا مای بی بی بودم 6 روزه رفتم وی بی

میگن وی بی ایران بهترین پشتیبانیه!!! من 5 روزه سوال کردم ، پروفایل مدیرایش لینک مشکلاتمو میذارم جا کمک اخطار میدن!! سوالمم فقط درمورد تغییر رنگه قالب بود همین ، اصلا سوال سخت و پیچیده ایی هم نیست!

اونجا هرمشکل رو ممکنه بعد 2 هفته هم جواب ندن

بخدا قدر اینجارو بدونید که یه روزه جواب همه مشکلاتتون رو جواب میدن اونم رایگان

اونجا اسمش انجمن رایگانه ولی به هیچ عنوان اینطوری نیست اگه میخوایم یه روزه جواب بدن باید پول بدیم جز گروه وی ای پی شیم

بخدا این تایپیک رو نزدم واسه تخریب وی بی ایران ، من خودم خیلی قبولشون داشتم چون خیلی تعریف درموردشون شنیده بودم ولی این چیزاییه که دیدم از قبل و الان

و مقایسش کردم با مای بی بی ایران

بعضی کاربرا بعد رفتاری میکنن با مدیران اینجا این حقه مدیران زحمت کشه اینجا نیست

بخدا الان که رفتم وی بی مثه سگ پشیمونم ، چون سایتی که پشتیبانی درست نداشته باشه هیچی نمیشه هیچی، و انجمن ساز وی بی اونقدر پیشرفته و سخت هستتتت که حتما باید پشتیبانیش درجا جواب بدن درست مثه مای بی بی
جواب سوالمونو ندن مثه خر تو گل گیر میکنیم

قدر مای بی بی ایران رو بدونین اگه میخواین سایت موفق داشته باشین
ازماگفتن بود

درود به مای بی بی ایران بهترین پشتیبانیHeart
مارفتیم

راستی اونایی که میخوان برن وی بی اینو بگم اول بگردن یه پشتیبانی خوب پیدا کنن گوله حرفای اینو اونو نخورنن
من اینجا بودم یه سری میگفتن وی بی ایران بهترین پشتیبانیه ، به نظر شما پشتیبانی که جواب کاربراشو بعد یه هفته شاید بده بهترینه؟ نه خداییش بهترینه؟جواب من تنها نیست بقیه هم به این صورتن
اصلا درک ندارن بابا ما مشکل داریم سایتمون خرابه باید حل شه درجا همون روز اینا نگاه میکنن مشکلو حوصله داشته باشن جواب میدن نداشته باشن که هیچ برو خودت مشکله سایتو حل کن!

بازم میگم قبله سایت زدن اول بگردین دنباله پشتیبانی خوب که بتونه قشنگ ساپورت کنه سایتتون رو جوابگوی مشکلاتتون باشه

درست مثه مای بی بی ایران که یه روزه جواب میدن ، حالا درست و غلطشو بیخیال مهم اینه جواب ادمو میدن وظیفه شناسن دمشونم گرم
به شخصه نوکر همشونم هستم

دیگه واقعا رفتمBig Grin

راستی کی تو کار وی بی وارده؟ وی بی ایران که جواب نمیدن

اگه توی موضوع تکرار کنیم اخطار میدن یبار سوال میپرسی جواب دادن که هیچ ندادن هیچی نباید بگی...

الان هرکی تو کار وی بیه خصوصی بده که گیر کردم اساسی...
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۲:۳۲:۰۳ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۱:۴۲:۰۶ صبح) ، LAXER (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۱۶:۵۶:۳۵ عصر) ، PE7A (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۳:۲۳:۴۰ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۱۱/۱۷، ۱۴:۱۵:۳۷ عصر)
منم مواف قم
نه امــضــا
نه اعصـــاب
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان