هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..:::((آموزش کامل انتقال انجمن)):::..
:d

amoozesh montaghel shod

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۹:۵۰:۵۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۲۳:۴۹:۱۳ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۷/۴، ۲۳:۲۲:۰۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۲۱، ۱۹:۱۸:۱۹ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۳:۰۸:۳۵ عصر) ، elmi1413 (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۹:۱۰:۱۸ عصر) ، Christian (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۵:۰۸:۵۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۹/۱۸، ۰۴:۰۸:۴۸ صبح) ، LionHeart (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۶:۰۶:۳۲ صبح) ، astas (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۱۲:۱۵:۰۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۱:۲۱:۲۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۰:۰۸:۴۹ صبح) ، moh3nia (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۵:۴۹:۴۳ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۰۲:۴۹:۲۵ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۲:۱۲:۳۳ عصر) ، mohammadriano (۱۳۹۱/۱۰/۲۵، ۱۷:۲۱:۰۳ عصر)
عزیزم فک کنم این آموزش یکبار به صورن کامل نوشته شده بود و دیگه لازم نبود شما خودتو به زحمت بندازی !!
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
لینک؟

پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۵:۰۸:۴۷ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۲:۱۳:۲۵ عصر)
بفرما :http://community.mybbiran.com/thread-3991.html

از شما بعید بود بدون سرچ اقدام به زدن تاپیک کردید !!
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطultravictor (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۳:۳۲:۰۵ صبح)
درسته خیلی موارد مشترک دارند ولی روش من خیلی راحت تره و فرق می کنه بخونید متوجه میشید

پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۹/۱۴، ۰۵:۰۸:۴۵ صبح) ، ofpersia (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۲:۱۳:۲۰ عصر)
خیلی ممنون بابت آموزش

یک سوال دارم ، اگر من بخوام 2 تا انجمن در یک هاست بسازم بهتره زیر دامنه داتشه باشم یا نه توی هاست 2 تا پوشه forum1 و forum2 درست کنم ؟

و بعد بخوام انجمن فعلی رو منتقل کنم به همون روش گفته شده میشه به زیردامنه یا فولدر ها منتقل کرد؟ یا راه ساده تری هم هست حالاکه جابه جایی فقط در یک هاست اتفاق می افته ؟

ممنون
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۲:۳۴:۴۳ صبح)M48D1 نوشته است: ببینید فرقی نمی کنه شما میتونی از ساب دامین استفاده کنی که اینطوری بشه آدرست forum.site.com یا به پوشه های جداگانه منتقل کنی مثلا forum 1 و forum 2 بسازی و منتقلش کنی حالا هر جور دوست داری

اما در صورتی که میخوای توی همون هاست فایل ها رو جابه جا کنی بهتره که به پنل بری سپس به قسمت file manager بری و تمام فایل ها رو به پوشه جدید move کنی و تنظیمات کوکی را تغییر دهی

یعنی دیتابیس ثابت باقی میمونه ؟ منظورم اینه که کل کار من فط کپی پیست ؟ بک اپ گیری از دیتابیس و اینا رو ندارم ؟

مرسی
پاسخ
سلام

من میخوام فروم را به یک ساب دامین انتقال بدم
یعنی الان فرومم روی روت هاسته میخوام بدون این که کوچکترین فایل و اطلاعاتی ازش حذف بشه ببرمش تو یه ساب دامین تو همون هاستی که دارم
چه طوری ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۹/۲۹، ۰۷:۰۱:۲۱ صبح)M48D1 نوشته است: ببینید ساب دامین در واقع لینک کننده است شما میتونید بدون هیچ تغییری انجمن را در ساب دامین forum.site.com بالا بیاورید فقط کافیست به آدرس فرومتون لینک بشه!
بیشتر توضیح بدین
میخوام روی ایندکس سایتم وردپرس یا جوملا بذارم بعد روی ساب دومین انجمن باشه
پاسخ
یعنی من یک سا ب دامین بزنم بعد کلیه ی فایلای فرومو بریزم توش ؟؟؟؟
همین ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش کامل کار در انجمن های MyBB reza_ 0 1,329 ۱۳۹۰/۷/۷، ۲۲:۰۸:۰۲ عصر
آخرین ارسال: reza_

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان