هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصرف بالای CPU اکثر اوقات 100% !!!
من از دیشب حدود ساعت 3 شب مصرف CPU سرور رفته روی 100% . در بهترین حالت 85 % . در حالی که هیچ تغییری ندادم دو بار هم از دیشب از سرور به من اخطار شده دایرکت ادمین دارم . به نظر شما این چیه دوستان من حتی کاربرام هم از روزهای قبل کمتر هست چیزی هم به هیچ وجه دست نزدم چرا یکهو از دیروز رفته روی 100% ؟ حتی کل پلاگین ها را غیر فعال کردم انجمن را یک ساعت بستم باز در اون حالت CPU را چک کردم حدود 60 درصد هست ایا مشکل از سرور یا به سرور حمله شده ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید Sad

مصرف 24 ساعت گذشته همانطور که میبینید یکهو جهش زیادی داشته و همانطور مانده :

[تصویر:  94DDDD.png]

و در یک ساعت گذشته:

[تصویر:  03eeee.png]
پاسخ
با خود هاستینگ صحبت کردید؟؟؟؟
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۶:۰۰:۲۲ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۴۹:۱۰ عصر)adsun نوشته است: با خود هاستینگ صحبت کردید؟؟؟؟

هاست التیمات ByetHost انگلستان هست که گیگفا نماینده فروش آن هست به گیگفا اطلاع دادم هنوز اقدامی نشده طبق معمول . تیکتی هم به بخش انگلیسی فرستاده ام .

دوستان عزیز مگه میشه یکروزه اینطور مصرف بره بالا من اصلا سابقه اینطور مصرفی نداشتم 6 ماه هست استفاده میکنم اصلا مشکلی نداشتم هرگز مصرف CPU من بالا نبوده از 30 درصد هم کمتر بودم همیشه. الان دیروز یکهو شده 100% دو بار اخطار احتمال مسدود کردن اکانت به ایمیلم ارسال شده از دیشب !!! HuhHuh

If the over usage continues, we will have no option other than to suspend service as these level of usage are degrading service for others

If reducing the usage is not possible, you should upgrade to a VPS or dedicated server

پاسخ
منم دارم ولی تا حالا همچین مشکلی نداشتم!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
خیلی جالبه هرچی میگم مشکل از من نیست از سرور , جوابشون این هست به VPS ارتقا بده !!!

جالبیش میدونید چیه ساعت و تاریخ شروع این مشکل:

09-09 00:00

من فکر میکنم این یه جور بازی هست که سر ملت در میارن برای ارتقا اکانت . من کل سایت را 2 ساعت بستم کل پلاگین را غیر فعال کردم پس کی داره الان از CPU استفاده میکنه که باز 60 درصد هست ؟ واقعا متاسفم برای ByetHost Angry
پاسخ
 سپاس شده توسطKarimian (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۲۱:۵۸:۵۲ عصر)
من اطلاعی درباره cpu نداشتم از هاست نت افراز استفاده میکنم دیدم از نت افراز ایمیلی اومده واسم که نوشته بود ایا شما از سیستمهای بانکی استفاده میکنید در جواب گفتم نه مگه مشکلی پیش اومده جواب دادن شما سایت شما از 100 درصد cpu داره استفاده میکنه و باعث داغ شدن بیش از حد سیستم شده ولی در حال انتقال هاست شما در روی سرور دیگری هستیم و بهدش ایمیلی اومد که مشکل با انتقال سرور حل شد
حالا من کجا میتوانم cpu را چک کنم Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
راستش نمیدونم دیگه چکار باید بکنم کل انجمن را چند ساعته بستم و کل پلاگین ها هم غیر فعال کردم این چه معنی داره که CPU هنوز داره 60 - 75 درصد مصرف میشه ؟ حدود 30 دقیقه با مسئول Byethost امروز بحث کردم میگه مصرفت را کم کن بهش میگم مصرف چی من کل انجمن و ... را چندین ساعت هست بستم دیگه از این کمتر؟ دوستان خواهشا کمک کنید دیگه نزدیکه بیخود و بی جهت suspend شم Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۲:۵۹:۲۰ عصر)Farhoodi نوشته است: راستش نمیدونم دیگه چکار باید بکنم کل انجمن را چند ساعته بستم و کل پلاگین ها هم غیر فعال کردم این چه معنی داره که CPU هنوز داره 60 - 75 درصد مصرف میشه ؟ حدود 30 دقیقه با مسئول Byethost امروز بحث کردم میگه مصرفت را کم کن بهش میگم مصرف چی من کل انجمن و ... را چندین ساعت هست بستم دیگه از این کمتر؟ دوستان خواهشا کمک کنید دیگه نزدیکه بیخود و بی جهت suspend شم Huh
لاگها رو بررسی کنید .
کنترل پنل هاستتون چی هستش ؟
سایتتون رو وی پی اس هاست شده یا رو هاست اشتراکی هستین ؟

I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۱۶:۳۵ صبح)
اين طور كه من با يكي از هاستينگ دارها صحبت كردم مصرف cpu بيشتر بخاطر اين هست كه در يك زمان تعداد بسيار زيادي از كاربران مشغول دانلود فايل هستند . فايلهايي كه حجم زيادي دارند يا درخواست كننده زيادي دارند را روي سرورهاي رايگان پرشين گيگ يا راپيد شير و ... آپلود كنيد تا از cpu كمتر مصرف بشود .
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۱۶:۲۵ صبح)
اين طور كه از نمودار پيدا هست يك مشكلي اين وسط هست ، چون اصلا امكان پذير نيست كه پلاگين ها غيرفعال ، سايت بسته اين مشكل پيش بياد ، چند تا پيشنهاد مي كنم ، 1- اول اگه از پرشين استت يا وبگذر استفاده مي كني حتما بازديد لحظه اي و روزانه ت رو چك كن ، 2- Error Logs هاي هاستت رو چك كن حتما ببين اونجا مشكلي ننداخته ، 3 - روزانه چند تا بازديد داري شما ؟ اين روزها بيشتر نشدن ؟‌ يا بحق داون و آپ از اكانتت به چه صورتي هست ؟
البته يك چيزي رو هم سر بسته عرض مي كنم 1 - هميشه از جايي خريد كنيد كه خودشون سرور دارند نه نماينده جايي هستند 2- يكي از دوستان بنده از يكي از شركت هايي كه قيت پايين مي ده و دوستان هم خيلي باهاش آشنايي خاصي دارند اكانت هاست گرفت (بخواي يوزرش رو بت مي دم) بهش گفتن شما مصرفتون بالا رفته و بايد VPS بگيريد ، الان كه روي سرورهاي من ميزباني شدند بررسي مي كنم اين اكانت اصلا نمي شه اسمش رو مصرف كننده منابع سرور بگيم ، حالا چه طور اونجا اخطار دادند كه به اين صورت هست رو دقيقا در جريان نيسم .

اين ها رو بررسي كن و كسي كه عامل تبادل مالي شما و نماينده هست بايد اين مشكل رو بررسي و رفع كنه .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۱۶:۱۰ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۰۰:۲۳:۵۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان