هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب فوق العاده Personal
Wink 
با سلام
یه قالب فوق العاده زیبا رو کار ترجمه اش رو امروز تموم کردم
[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته: Personal
[تصویر:  user.png] تهیه کننده: 4riS
[تصویر:  user.png] فارسی شده توسط : Sosha

[تصویر:  photos.png] نمونه:
[تصویر:  13155222371.jpg]
[تصویر:  information.gif] توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.
قالب رو توی انجمنم نصب کردم که میتوین ببینید
http://forum.gamekhor.com
نظرتون رو راجع بهش بگید
با تشکر ...

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Personal.zip (اندازه: 290.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 989)
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۹:۴۳:۱۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۹:۴۶:۰۶ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۲:۳۶:۳۷ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۳:۴۴:۳۴ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۴:۳۹:۰۹ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۰۶:۱۹ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۴۷:۱۳ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۸:۳۹:۰۶ عصر) ، arman97 (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۲۲:۱۳:۲۵ عصر) ، sinanas (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۹:۴۴:۵۷ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۰۱:۱۱:۳۰ صبح) ، adminamir11 (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۰:۳۰:۳۸ عصر) ، morteza2006 (۱۳۹۰/۷/۱، ۰۹:۱۹:۲۲ صبح) ، Reza_m.p.r (۱۳۹۰/۷/۲، ۰۲:۵۰:۲۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۳:۲۱:۳۹ عصر) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۷/۴، ۱۳:۰۱:۳۹ عصر) ، Fir3 4isT (۱۳۹۰/۷/۸، ۱۷:۰۷:۵۱ عصر) ، i-engs (۱۳۹۰/۷/۸، ۲۳:۰۰:۳۰ عصر) ، papalook (۱۳۹۰/۷/۹، ۰۰:۳۹:۰۷ صبح) ، الناز (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۴:۴۲:۲۱ عصر) ، vahid2star (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۰۱:۴۰:۴۸ صبح) ، p@r$a (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۵:۵۴:۵۹ صبح) ، valipour (۱۳۹۰/۷/۲۴، ۰۰:۱۹:۴۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۱۱/۴، ۰۷:۱۷:۵۳ صبح) ، armin007 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۸:۵۷:۱۲ صبح) ، Farzin (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۴:۴۷:۳۷ عصر) ، sahar.n (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۱:۵۶:۵۹ صبح) ، ataalavi (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۸:۲۱:۰۰ عصر) ، adel3d (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۱۳:۲۱:۴۶ عصر)
فایل پوسته را پیوست کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarzin (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۴:۴۷:۴۴ عصر)
اوه ! چقدر گیج شدم . شرمنده الان پیوست میکنم
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطFarzin (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۴:۴۷:۴۵ عصر)
بنظر من زیر انجمنها رو بیار توی یه سطر دیگه . الان یکم گیج کننده هست .
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطsoltaneghalbha (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۰:۳۰:۵۹ صبح)
حتما
لطفا همه نظراتون رو بگین تا ورژن بعدی همش رو حل کنم
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطFarzin (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۴:۴۷:۵۰ عصر)
دوست عزیز عکس رو هم پیوست کنید افرادی که سرعت دایل آپ دارن در لود صفحه دچار مشکل میشن!
موفق باشید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
خيلي ممنون دوست عزيز خيلي عاليه ولي ميتوني دوگمه هارو به PSD برام بفرستيد ممنون ميشم .
پاسخ
دکمه هارو از دکمه هایی که تو همین سایت به اسم White Kafgir قرار داده شده استفاده کردم
پاسخ
دمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت گرم ناز بود حال کردم . . . Big Grin روی این سایت قرارش دادم . www.et-troop.com
پاسخ
کاملا از قالب Ashiyane blue 2 معلومه!

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان