هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب فوق العاده Personal
سلام دوست گرامی من هم روی این قالب کار کردم و در حال شخصی سازی برای خودم هستم.تبریک میگم اما منو یادت باشه اگه فردا روز انجمن من آماده شد با این تم فکر نکنی خدایی ناکرده بنده کپی رایت رو زیر پا گذاشتمHeart
ارادتمند
پاسخ
به هر حال این کپی رایت رو که تو فوتر گذاشتم حذف نکنید
ممنون
پاسخ
دوستان مگه شما ویرایش قالب بلد نیستید خوب برید قالب دیفالت رو برای خودتون ویرایش کنید و یک قالب اختصاصی با کپی رایت خودتون بسازید!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۹:۰۳:۳۶ عصر)Sosha نوشته است: به هر حال این کپی رایت رو که تو فوتر گذاشتم حذف نکنید
ممنون

نه دوست عزیز شما متوجه منظور من نشدین بنده هم روی ورژن انگلیسی این پوسته کار کردم و فارسیش کردم برای خودم.منظورم این بود.اگر ازپوسته شمااستفاده کنم شک نکنید که تمامی حقوق این اثر بنام شما خواهد بود موفق باشید
پاسخ
رفاه 1000Big Grin
پاسخ
آقا قالب خوبیه فقط من استفاده کردم روی انجمنم دو مشکل رو تا الان فهمیدم داره
1- وقتی اون بالا وارد شوید رو کلیک میکنی هیچی نمیشه با اینکه اون تیتر لینک شده به صفحه لاگین اما اصلا وقتی کیلیک میکنی هیچ اتفاقی نمی افته ولی وقتی ثبت نام رو میزنی عمل میکنه این خیلی برای من مهمه هیچ کدوم از اعضام نمیتونن وارد بشن البته راست کلیک کنی و در صفحه جدید لینک رو باز کنی عمل میکنه ولی با کلیک عادی عمل نمیکنه که باید سریعتر درست بشه وگرنه نمیشه استفاده کرد
2- وقتی کد امارگیر یا بنر در فوتر میذاری اصلا مثل اینکه نذاشتی عمل نکرده و نمایش داده نمیشن بالای کدهای فوتر وسط انتها همه جا گذاشتم اصلا عمل نکرد
درضمن یا لینک دانلود قالب اشتباهه یا اصلا این سایت
http://forum.gamekhor.com/
از این قالب استفاده نمیکنه!!
سایت من
http://www.forum.tehran98.com
هست خواستید میتونید به عنوان نمونه بذارید اگه مشکلاتش رفع بشه قالب اصلی میشه و تغییر نمیکنه
پاسخ
من این مشکل لاگین رو حل کردم برای خودم.اما مشکل دوم هنوز حل نشده
پاسخ
خوب بگید مام حلش کنیم لطفا
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۸، ۱۱:۰۰:۲۹ صبح)tehran98 نوشته است: خوب بگید مام حلش کنیم لطفا

والا الان یادم نیست اما دیروز روی یه سیستم جدید نصب کردم ورود زدم براحتی صفحه لاگ این بالا اومد!!!
من با کمک دریم ور مشکل رو حل کردم کد هارو توی دریم ور بررسی کردم .وقت شد میگردم کدشو پیدا میکنم براتون
پاسخ
مشکل ورود رو برطرف کردم در فایل header_welcomeblock_guest در قسمت هدر
باید کد onclick="return false به onclick="return true تغییر پیدا کنه
و اما مشکل دیگه قالب این هست که دکمه تشکر نداره کسی که گذاشته اصلا سر نمیزنه به این تاپیک؟ لطفا دکمه تشکر بذارید برای قالب
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان