هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین حالت من MyMood for 1.4
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: حالت من MyMood for 1.4
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین حالت کاربران شما را نمایش می دهد.

[تصویر:  user.png] نویسنده: jnd52
[تصویر:  d.png] معرفی: 13th August 200
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 13th August 2008

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1271528142.jpg]

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی:

.zip   MyMood v1.0.zip (اندازه: 283.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,748)

توجه: نمونه حالت های فارسی هم به همراه حالت های انگلیسی در مجموعه موجود است که می توانید اضافه ها را پاک کنید.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/mymood-for-14

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطaminxa (۱۳۸۸/۶/۱۷، ۲۱:۱۰:۵۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۷/۱۳، ۲۳:۴۶:۲۰ عصر) ، BEHESHT (۱۳۸۸/۷/۱۴، ۰۳:۱۰:۱۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۷/۲۶، ۲۰:۴۸:۲۲ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۲، ۰۰:۱۲:۳۳ صبح) ، kharazmi (۱۳۸۸/۸/۸، ۰۱:۳۰:۰۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۸/۱۲، ۰۲:۵۴:۰۴ صبح) ، amin (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۳:۵۴:۰۸ عصر) ، mahdi2250 (۱۳۸۸/۹/۲۵، ۱۷:۲۱:۴۹ عصر) ، salarkhiabani (۱۳۸۸/۱۰/۲۴، ۱۵:۲۹:۴۵ عصر) ، varnayan (۱۳۸۸/۱۱/۲۷، ۲۰:۳۲:۱۳ عصر) ، unique2world (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۰۰:۰۵:۲۷ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۹، ۱۹:۴۴:۰۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۲/۹، ۲۰:۱۹:۵۷ عصر) ، Sadegh73 (۱۳۸۸/۱۲/۲۰، ۲۳:۴۰:۵۲ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۰:۱۳:۳۷ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۳:۱۴:۴۱ عصر) ، ahoura1371 (۱۳۸۹/۲/۱، ۱۹:۳۱:۲۵ عصر) ، ParsehWorld (۱۳۸۹/۲/۴، ۱۶:۳۰:۲۷ عصر) ، Ebrahim (۱۳۸۹/۲/۵، ۰۰:۳۰:۴۱ صبح) ، roozbeh200 (۱۳۸۹/۳/۳، ۱۹:۵۱:۲۴ عصر) ، The Godfather (۱۳۸۹/۳/۱۵، ۱۳:۲۷:۱۷ عصر) ، slipknot (۱۳۸۹/۳/۱۶، ۱۸:۳۷:۳۵ عصر) ، golforosh (۱۳۸۹/۴/۱، ۲۱:۵۶:۲۳ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۹:۰۶:۴۲ صبح) ، K@M@L (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۲:۴۷:۱۲ عصر) ، rayman1366 (۱۳۸۹/۴/۷، ۱۹:۰۸:۳۹ عصر) ، Amirrelax (۱۳۸۹/۴/۹، ۲۱:۳۶:۰۷ عصر) ، مهدی (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۰۱:۱۱:۵۱ صبح) ، shandel (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۶:۰۶:۱۹ عصر) ، punisher2 (۱۳۸۹/۶/۱۳، ۰۰:۲۱:۳۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۴، ۱۱:۴۱:۱۶ صبح) ، invisible158 (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۳:۲۰:۴۰ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۱۶:۵۳:۵۱ عصر) ، maxgames (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۶:۵۴:۱۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۰، ۰۰:۲۵:۲۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۰۰:۰۴:۳۱ صبح) ، moohiol (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۱۶:۰۳:۱۵ عصر) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۷:۵۱:۴۶ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۵:۰۳:۴۵ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۴:۲۲:۱۲ صبح) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۸:۴۷:۳۳ عصر) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۱۱/۷، ۱۱:۳۷:۴۶ صبح) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۸:۵۳:۱۲ عصر) ، hadei (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۲۲:۰۲:۳۲ عصر) ، sam70 (۱۳۸۹/۱۱/۱۴، ۱۲:۵۹:۲۱ عصر) ، mohsenmir (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۱:۳۸:۲۲ صبح) ، abozar67 (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۱۸:۰۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۷، ۰۰:۳۲:۴۲ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۷، ۱۶:۵۷:۴۶ عصر) ، *F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۴:۵۱:۰۹ صبح) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۸:۱۰:۵۷ عصر) ، arix (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۰:۰۶:۳۸ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۰/۲/۸، ۲۲:۴۵:۲۵ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۴، ۱۵:۰۲:۱۱ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۴/۴، ۲۳:۰۵:۵۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۶، ۲۰:۴۲:۰۵ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۱:۴۵:۱۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۳:۲۶:۲۵ عصر) ، heibat (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۰۰:۵۹:۳۰ صبح) ، vahidha7 (۱۳۹۰/۹/۲۴، ۰۴:۴۳:۰۹ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۰۸:۵۵:۲۴ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۱۰:۴۰:۰۳ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۹:۴۸:۴۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۳:۳۴:۳۳ صبح) ، دهكده آفتاب (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۰۲:۰۶:۴۶ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۸، ۰۲:۳۷:۰۹ صبح) ، Amin IB (۱۳۹۱/۷/۲، ۲۰:۵۳:۵۰ عصر) ، Safeman (۱۳۹۲/۱۲/۳، ۱۵:۳۷:۲۹ عصر)
بر روي قالب mibule تنزيماتش نشان داده نمي شود!
يعني نميشه حالت رو انتخاب كرد!
rayman1366, از Oct 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.
 سپاس شده توسطdj-hatef (۱۳۸۹/۴/۸، ۱۴:۱۶:۰۴ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۷، ۱۹:۰۸:۳۰ عصر)rayman1366 نوشته است: بر روي قالب mibule تنزيماتش نشان داده نمي شود!
يعني نميشه حالت رو انتخاب كرد!

برای تنظیم حالت گزینه حالت من در بالای سایت کنار لیست دوستان رو کلیک کنید

تصویر:
[تصویر:  eb3a8d5a9cb14d40ba2f.JPG]
هر هفته یک تاپیک مفید فقط برای کاربران Mybbiran.com
F R E E

سپاس شده توسطArsam (۱۳۸۹/۴/۱۰، ۱۲:۰۳:۲۷ عصر) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۸:۵۴:۰۱ عصر) ، abozar67 (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۱۶:۱۸:۲۲ عصر) ، arix (۱۳۹۰/۲/۲، ۱۰:۳۴:۴۲ صبح)
دوستان من هم مود را پیدا نکردم
کجاست؟
کسی میتونه توی سایت من پیداش کنهHuh
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۵:۴۱:۲۷ عصر)
اگر نباشه توی هدر ممبر باید دستی وارد کنی این متغییرشه :Blush

{$mood_link}
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۲:۱۶:۰۲ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۲:۲۸:۴۵ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۳:۰۲:۴۵ عصر)
دوستان عزیز ...
بعد از نصب پلاگین mymood ، ممکنه در بعضی از قالب ها گزینه ی حالت من نیاد ...
در این صورت برای تغییر حالت باید به این لینک برید ..
www.forum name/mood.php
اما برا داشتن دکمه ی حالت من باید این لینک رو در قسمت header template قرار دهید ...
مثلا :
کد:
<a href="...../mood.php">حالت من</a>
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۲:۵۲:۴۴ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۳:۰۸:۲۱ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۵:۰۵:۳۲ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۵:۳۰:۱۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۶:۲۱:۴۴ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۰، ۰۰:۲۶:۱۳ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۵:۴۱:۳۰ عصر) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۸:۵۴:۴۵ عصر) ، sam70 (۱۳۸۹/۱۱/۱۴، ۱۳:۰۵:۵۰ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۳:۰۲:۵۰ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۸:۱۵:۰۷ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۱:۴۵:۵۱ عصر) ، s2s2x (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۱۳:۰۸:۰۳ عصر)
من بدون مشکل نصبش کردم.
اما نمیاد گزینش.
مگه نباید در داخل پروفایل بیاد مثل vb ؟
اون header member کجای قالبه دقیقا ؟ پیدا نکردمش..
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظر >>Header templates

header_welcomeblock_member

بعد متفییرشو بعد از

کد php:
{$lang->welcome_pms_usage

قرار بدید که بالا هم هم متفییر رو دادن

کد php:
{$mood_link
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطmaysamsami (۱۳۸۹/۴/۲۳، ۱۶:۱۱:۲۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۲۳، ۱۸:۴۶:۳۵ عصر) ، nourooz (۱۳۸۹/۱۰/۲۳، ۱۶:۱۵:۵۹ عصر) ، saeedhunter (۱۳۸۹/۱۱/۱۰، ۱۸:۵۵:۱۹ عصر) ، dimorun (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۵:۵۶:۱۶ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۱:۴۵:۵۵ عصر) ، sia1 (۱۳۹۰/۹/۱۷، ۱۲:۰۳:۰۵ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۲۱:۳۰:۰۳ عصر)
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'mood' in 'field list'
Query:
SELECT mood FROM mybb_users WHERE uid=1

این دیگه چی میگه ؟!
 سپاس شده توسطdina (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۰۹:۰۸:۱۳ صبح)
(۱۳۸۹/۴/۲۳، ۱۹:۲۳:۵۰ عصر)amirdk نوشته است: MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'mood' in 'field list'
Query:
SELECT mood FROM mybb_users WHERE uid=1

این دیگه چی میگه ؟!

منم همین مشکل رو دارم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان