هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی وب سایت کمک رسانی آنلاین و درخواست همکاری
[CENTER]خواهش میکنم فقط تا آخر بخونید بعد هر کاری دوست دارید بکنید !

[RIGHT]شاید شما هم براتون پیش اومده باشه که به یه سوالی برخورده باشید و میخوایید سریع جوابشا بدونید
اول توی گوگل سرچ میکنید اگه نتیجه نداشت باید توی فوروم های تخصصی خودش به جستجو بپردازید
سامانه آنلاین هلپز با هدف پاسگویی و کمک سریع به کاربران اینترنت فارسی راه اندازی شده

نکته
هدف از این سامانه تجاری نیست و کمک به خودمونه ، کمک به دوست ایرانی من که دنبال یه مطلبه و ممکنه من هم به مشکلاتی بر بخورم که این سامانه بتونه کمکم کنه

حالا برای استارت کار نیاز به کسایی هست که به یه سری مباحث اشراف و تخصص دارند

من میخوام دعوت از کسایی که میتونند توی این سامانه به هموطنانشون کمک کنند به عمل بیارم .

مهم نیست روزانه چقدر آنلاین میشید ، مهم نیست فعالیت کم باشه
قصد این سامانه تجاری نیست ، قصد این سامانه رقابت با بقیه سایت ها نیست ، قصد این سامانه کسب عضو نیست این سامانه فقط در این کلمه خلاصه میشه : کمک به ایرانیا

آدرس www.onlinehelps.ir آدرس این سامانه هست
اگر کسی در موضوعی تخصص یا اشراف داره هر چقدر کم ولی میتونه با اپراتور شدن در این سامانه و آنلاین شدن حتی 1 دقیقه در روز کمک به هموطان های خودمون بکنه

موضوعات : دینی،موبایل،کامپیوتر،طراحی وب سایت،اتومبیل،حیوانات، و هر موضوعی که فکرشا بکنید

[CENTER]حالا مدیرا هر کاری صلاحه بکنند
[/CENTER]
[/RIGHT]
[/CENTER]
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۰۰:۵۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۸:۲۱:۳۲ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۱۱:۴۱:۰۸ صبح)
سلام
كار خوبيه فقط چند نكته اي كه هست:
1- چنين سايتي، بالاخره هزينه هم داره و اگه نخواد درآمد داشته باشه، پس هزينه اش رو كي ميخواد تأمين كنه.
2- ساختار سايت چجوريه، يعني مثل همين فروم ها هستش و نياز به طي كلي مراحل و عضويت داره يا نه.
3- آيا مطالب دسته بندي و نظم خاصي دارن يا اين كه هر دم بيلي هستش و هر شخص بي توجه به مطالب سايت سوالشو چه جواب داده شده يا خير، مي پرسه.
4- عموما سايت هايي كه در يك زمينه خاص تمركز دارند، موفق تر خواهند بود و چنانچه شما مي خواهيد سايت در زمينه هاي مختلف فعاليت داشته باشد، آن موقع فعاليت تخصصي مشكل و غير ممكن خواهد شد.
5- سايت هاي مختلفي در زمينه فعاليت سايت ذكر شده از قبل وجود دارند، موفق هستند و هم اكنون فعال.

خب، اميدوارم در هر صورت با نيت پاكتان در راهنمايي رساندن به هموطنان موفق باشيد.

من با اين كه خيلي گرفتارم ولي چراغ سبز كم نوري براي همكاري نشان مي دهمAngel
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۰۲:۱۴:۵۶ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۱۱:۴۱:۵۰ صبح)
مرسی از جواب دادن مودبانه و قشنگتون Angel

اگر قرار شد در سایت بنر و تبلیغ قرار داده بشه از اون به بعد به اپراتور ها حقوق پرداخت میشه شک نکنید
www.onlinehelps.ir
بقیه سوالاتون معلومه تو سایت
پاسخ
سلام
یک سوال دارم اگه طرف یک سوال بپرسه من جوابشو ندونم چیکار کنم؟Confused
پاسخ
سلام
اگر بلد نبودید خب میگید بلد نیستم یا میگید جواب به ایمیلتون ارسال میشه
پاسخ
من میتونستم کمکتون کنم توی کامپیوتر ولی خودم باید انجمنمو بگردونم

www.p30net.net
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۴۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری برای ایجاد سایت هاستینگ mahdionline 0 1,555 ۱۳۹۰/۵/۹، ۲۳:۵۵:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mahdionline

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان