هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فطريه (خواهش مي كنم همراهي كنيد)
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۲:۰۴:۰۴ صبح)sepanta-gsm نوشته است: چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
سومالی هر خراب شده ای هست به ما ربطی نداره حیف که اینجا انجمن تخصصی است نه سرگرمی و اجتماعی وگرنه عکسهایی از ایران خودمون میذاشتم تا اشکتون در بیاد مردم ایران خودشون صدها بار فقر بدتر از اینا تجربه میکنن و خواهند کرد
شما عکس چندتا آفریقایی را میذاری میگی اینجا واجب تره
فکر خود فروشی مادر در ایران را برای خریدن مقداری نان نا چیز برای بچه گرسنه اش نشنیدی و ندیدی
فکر کنم تو خرابه های ÷ایین شهر تهران سر نزدی
فکر کنم ایرانی بودنت را فراموش کردی
فکر کنم غیرت ایران برتی ایرانی مفهومی دیگه نداره
فکر کنم فروش ناموس ایرانی را به عربهای ملخ خور ندیدید
و......
تا ایران خودمون هست کمک به دیگر کشورها حرام است
حالا خود دانید ایران یا ...

سلام دوست عزیز

حالا چرا انقدر عصبانی هستید.

با آرامش هم میشه این حرف ها را زد. ( نیازی به درشت کردن جملات هم نیست ، چشم ریزتر از این را هم می بینه ولی عقل + وجدان هست که انتخاب می کنه )

این نظر شخصی من بود، دلیلی نداره همه با هم ، هم نظر باشند.

راستش من تا حالا ندیدم این جور عکس هایی توی ایران که از شدت سوء تغذیه بشه یک پوست بچه را گرفت و 10 سانت آورد بالا.

اگر شما دارید اینجا چند نمونه را بذارید تا بالاخره ما هم بفهمیم عمق فاجعه چقدر هست در ایران خودمون.

( اگر هم اینجا به هر دلیل بسته شد اگر زحمتی نیست لینک بدهید از طریق پیام خصوصی یا ایمیل )

مرز بندی در کمک به انسان ها برای من که معنا و مفهوم نداره ولی شما را نمی دونم .

شما داری وجود فقر ریشه ای در جوامع را با یک بحران قحطی ( crisis ) مقایسه می کنی ؟

لطفا مستند حرف بزنید.

من از خودم چیزی نمی گم که متهم به نژاد پرستی بشم ، نقل قول از یونیسف :

میلیون ها نفر از کودکان گرفتار در بحران خشکسالی و قحطی نیازمند کمک فوری هستند : ( Emergency Relief )

بیش از 10 میلیون نفر در سراسر سومالی و شاخ آفریقا در حال رنج کشیدن هستند به علت خشکسالی ، افزایش قیمت مواد غذایی و درگیری های مسلحانه . بیش از 300.000 هزار کودک در حال گرسنگی روبرو هستند.

و 10 % کودکان زیر 5 سال بر اثر قحطی و نبود امکانات اولیه می میرند.

می تونید متن کاملش را از سایت یونیسف به زبان انگلیسی بخونید :

http://www.unicefusa.org/work/emergencie...of-africa/

هر وقت سازمان ملل اعلام کرد که ایران هم نیازمند فوری داره به کمک های بشر دوستانه ، اولویت عوض خواهد شد. ( از نظر من ، شما مختاری هر جور دوست داری عمل کنی )

و بقول شما چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

مطمئن باش نه کسی به حرف من کمکی به اینا می کنه و نه با گارد گرفتن شما ، هر کس خودش می فهمه که مردم کجا نیازمند هستند.

[تصویر:  13144859541.jpg]

سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۰:۵۷:۴۱ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۲:۰۳:۳۸ عصر)
کافیه فقط فقر در ایران را در گوگل سرچ کنید
مستند تر از این دیگه چیزی نیست
در ایران ما نیازمند هستیم مردمانی داریم که با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشتن زندانی هایی که چشم انتظار کمک مالی ما برای ازادی هستند
اینجا ایران است و همه چیز حق ایران و ایرانیست
دلیلی نداریم کمک به بقیه کشورها کنیم
سومالی به ما ربطی نداره همین
عصابانیتم هم از غیرت شماهاست
اگه چشماتون میدید این عکسهای مزخرف را نمیذاشتید و برای افریقا و سومالی درخواست کمک نمی کردید
بزرگ و با رنگ قرمز نوشتم چون بیماران سرطانی کودکانی که به خاطر نداشتن توانایی مالی شب تا صبح درد را تحمل میکنن
درمانشون متوقف شده را نمیبینید و تو میگی سومالی و یونیسف
لعنت بر سومالی و یونیسف
اگه چشم داشتی ببینی پست اول را میدیدی و این عکسهای مزخرف از سومالی را نمیذاشتی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.txt   خود فروشی.txt (اندازه: 7.51 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۷:۴۲:۴۵ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۸:۱۱:۳۶ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۲۲:۲۷ عصر)
عيد فطر نيز گذشت .

جالب محتوا اينجاست كه ما جامعه اي داريم كه وقتي صحبت از كمك به هم نوع مي رسد تبصرها و ماده ها نيز پيدا مي شوند.

و جالبتر اينجاست كه اگر من تصاوير سومالي را زده بودم هم يك سري انتقاد هاي تازه تر مي شد .

خدا نگهدار
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۰۰:۵۵:۳۹ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۰:۵۸:۰۷ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۲:۰۷:۲۱ عصر)
کمک به همسایه مال وقتیه که تو خونه ی خودت کسی گشنه نباشه
من فطریمو به هموطنم میدم . اگه روزی احساس کردم هموطن گرسنه ندارم شاید به سومالی و امثالهم دادم

یا حق
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۰۰:۵۵:۴۵ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۲۴:۴۲ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۰:۲۷:۰۱ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۲:۰۷:۳۸ عصر)

نقل‌قول: می تونید متن کاملش را از سایت یونیسف به زبان انگلیسی بخونید :

پس گزارش سازمان ملل مبنی بر بی تقصیر بودن اسرائیل در حملات به کشتی ازادی هم معتبر هستBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به گزارش اینا اعتباری نیست
معدن الماس و طلا تو کشورشون هست برن بهره برداری کننBlush
 سپاس شده توسطsepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۰۰:۵۵:۵۸ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۲۵:۰۶ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۳، ۲۲:۰۷:۵۷ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۷، ۰۰:۵۳:۱۰ صبح)sepanta-gsm نوشته است: کافیه فقط فقر در ایران را در گوگل سرچ کنید
در ایران ما نیازمند هستیم مردمانی داریم که با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشتن زندانی هایی که چشم انتظار کمک مالی ما برای ازادی هستند
اینجا ایران است و همه چیز حق ایران و ایرانیست
دلیلی نداریم کمک به بقیه کشورها کنیم
سومالی به ما ربطی نداره همین
عصابانیتم هم از غیرت شماهاست
اگه چشماتون میدید این عکسهای مزخرف را نمیذاشتید و برای افریقا و سومالی درخواست کمک نمی کردید
بزرگ و با رنگ قرمز نوشتم چون بیماران سرطانی کودکانی که به خاطر نداشتن توانایی مالی شب تا صبح درد را تحمل میکنن
لعنت بر سومالی و یونیسف
اگه چشم داشتی ببینی پست اول را میدیدی و این عکسهای مزخرف از سومالی را نمیذاشتی

سلام من امروز متوجه نظر دوستان شدم ، با چند هفته تاخیر جواب دوستان را می دم.

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: کافیه فقط فقر در ایران را در گوگل سرچ کنید

راستش من هر چی جستجو کردم با کلمه ای که شما فرمودید، عکس هایی که مظلومانه تر از اون عکس های کشور X ... ( اسمش را نمی برم که مبادا شماها ناراحت بشید ) باشه ، پیدا نکردم.

[تصویر:  58722930467995421363.jpg]

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: مستند تر از این دیگه چیزی نیست

پس به نظر مستندترش را میشه پیدا کرد.

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: در ایران ما نیازمند هستیم مردمانی داریم که با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشتن زندانی هایی که چشم انتظار کمک مالی ما برای ازادی هستند

بله هر چیزی درجه ای داره ، حتی همون گرسنگی.

بله مردمانی داریم که ممکنه هر هفته 1 بار یک وعده غذای گرم بخورند ( کمتر یا بیشتر )

ولی الان دیگه کمتر کسی پیدا میشه که گرسنه بخوابه ( می گم نان نه مرغ برنج و گوشت ، کمک هایی هم که به مردم اونجا میشه بیشتر لوبیا هست - احتمالا می دونید چرا چون نسبت به بقیه غذاها پروتیئن بیشتری داره و یک نوع گوشت مجازی میشه فرضش کرد )

اگر حمل بر سیاسی بودن نکنید با پرداخت یارانه ( 3*45500 تومان - برای یک خانواده 3 نفری) نون شب میشه خرید.

فراموش نمیشه کرد که خیلی از افراد یتیم جامعه تحت پوشش افراد هستند و نهاد های بهزیستی و کمیته امداد بخشی از مشکلات راپوشش دادند ( در حد گرسنه نخوابیدن نه تهیه دفتر و کتاب باربی )

( حکم کلی هم من ندادم که فقیر نداریم ،ولی این قدر نیستند که اعلام بشه بحران غذا توی ایران هست . توی همون آمریکا هم 40 ملیون نفر فقیر وجود داره )

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: اینجا ایران است و همه چیز حق ایران و ایرانیست

ایرانی هایی که ما میشناسیم برای کمک به انسان ها مرزبندی و تفکیک جنسیتی و نژادی ندارند .

لطفا با نظر شخصی خودتون ، از ارزش ایرانی ها کم نکنید.

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: دلیلی نداریم کمک به بقیه کشورها کنیم

خدا را شکر که شما جای آمریکایی ها نیستید ، مثل اینکه فراموش کردید توی زلزله بم همه کشورها به ایران کمک کردند.

آمریکا محموله غذایی فرستاد

آلمان : سگ های زنده یاب فرستاد

....

[تصویر:  03578484951415478184.jpg]

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: سومالی به ما ربطی نداره همین

خدا را شکر که مردم ایران مثل شما فکر نمی کنند وگرنه چندین میلیارد تومان تا حالا کمک برای اونجا جمع نمی شد.

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: عصابانیتم هم از غیرت شماهاست

من راستش نمی دونم طرز تفکر شما چجوری هست :

از طرفی اسم مسجد و چراغ میارید

از طرفی میگه بقیه به ما ربطی ندارند

از اون ور تلاش میکنید حرفاتون را به ایرانی ها نسبت دهید.

فقط می دونم ، تعریف غیرت از نظر ما با شما فرق داره.

چیزی که شما الان بهش میگی غیرت من بهش می گم خودخواهی و تعصب

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: اگه چشماتون میدید این عکسهای مزخرف را نمیذاشتید و برای افریقا و سومالی درخواست کمک نمی کردید

منظورتون از این جمله ، انکار وجود این صحنه ها است.

یا کوبیدن نویسنده مطلب

چشم های می بینه ولی نمی تونه مثل بعضی ها چشم ها را بروی حقیقت ببنده

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: بزرگ و با رنگ قرمز نوشتم چون بیماران سرطانی کودکانی که به خاطر نداشتن توانایی مالی شب تا صبح درد را تحمل میکنن

بنده هم عرض کردم که نیازی به بزرگ نوشتن نبود چون مهم مفهوم جملات شما بود که کاملا قابل درک بود.

خوب دوباره با این جمله ، شد نقطه سر خط :

شما می خوای من را متهم کنی که اینها را نمیدونم.

نه خیر خوب می دونم ، خدا را شکر توی یک خانواده 7 نفری بزرگ شدم که 4 تاشون پزشک هستند و 3 نفر مهندسیم.

پس فرق گرسنه در حال مرگ را با بیمار سرطانی خوب می فهمم.

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: لعنت بر سومالی و یونیسف

به جای لعنت فرستادن ،شمعی روشن کن

یا شعر بنی آدم از اعضای یکدیگرند را از سر در سازمان ملل پایین بیاورید.

( آخه بیچاره سعدی ، از سر سیری این شعر را گفته بود ، به فکرش نرسید که چندین قرن بعد افرادی توی همین ایران پیدا می شن که ضرب المثل را هر جا دم دستشون رسید بکار می برند )

(۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۳۱:۴۶ عصر) sepanta-gsm نوشته است: اگه چشم داشتی ببینی پست اول را میدیدی و این عکسهای مزخرف از سومالی را نمیذاشتی

این جمله را بی جواب می ذارم چون به من یاد ندادند در مقابل توهین دیگران ، جواب مانند خودشان بدم.

********************************************************************************************

خدا نکنه توی هیچ کشوری قحطعی بیاد خواه از خشکسالی یا از جنگ و استعمار :

جهت اطلاع دوست عزیز :

در ایران خودمون + خودتون هم حدود 90 سال پیش یکی از بزرگترین قحطی های تاریخ بشر بوجود آمد.

ای کاش اون موقع هم اینترنتی بود و فرومی و یونیسفی تا بلکه عده ای از افراد با دیدگاه بدون مرز بندی به پدران پدربزرگ های ما کمک می کردن تا ایران از جمعیت 10 ملیونی خود ، حدود 4 ملیون نفر را از دست نده .

بله جناب سپنتای عزیز ، اینجا ایران خودمون بود و می دونی علت فراگیر شدن اون قحطی و عوامل تشدید کنندش چی بود ؟

طمع کاری عده ای در احتکار آرد و فروختن آن به ارتش انگلیس که کشور را اشغال نظامی کرده بود در خلل جنگ جهانی اول ایران را اشغال کرده بود و جلوگیری از واردات غله از هند و آمریکا و ...

حال بماند که در آن زمان برای تهیه نان ، نانوایی ها مجبور بودند هر چی دم دستشون بود را به آرد بزنند تا کمی حجم پیدا کنه :

مثل خاک اره و ...

یا گزارش هایی که در بعضی نقاط مردم برای نجات از مرگ از گوشت مردار استفاده کردند...

[تصویر:  67260201544345616748.jpg]

پیشنهاد می کنم این تاپیک را بخونید :

http://forum.p30parsi.com/showthread.php?t=1773

اگر اون موقع مردم به خودشون هم رحم نمی کردند در عوض الان مردمی دارم که تا اعلام کمک جهانی میشه :

از سیل پاکستان تا زلزله هاییتی تا سونامی ژاپن تا قحطی سومالی و تا طوفان كاترينا ، براشون فرقی نداره که از کدام ملیتی هستند.

چون خودشون زلزله های منجیل و بم و جنگ را کشیدند و معنی مصیبت را می فهمند.

توی اسم همه ادعای مسلمانی دارند ولی توی عمل ...

یک سری به 2 سایت زیر بزنید :

https://www.wfp.org/donate/hoa_bbank?icn...ici=bb-HOA

https://www.rescue.org/donate/drought_africa

دوست دارم بدونم مردم اون کشورها چه استدلالی می کنن برای عدم کمک به سایر کشورها.

این ها همون خارجی هایی هستند که ما بدشون را می گیم ، نوشته کمک کنید به کشور و در ازای مبلغ کمکتون از مقدار مالیات شما کم میشه.

معافیت مالیاتی >>>>>>>>Tax Deductibility

[تصویر:  56205984847439034247.jpg]

[تصویر:  80553830294298864303.jpg]

***********************************************************************************

(۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۸:۰۱:۴۹ عصر)arianik نوشته است: کمک به همسایه مال وقتیه که تو خونه ی خودت کسی گشنه نباشه
من فطریمو به هموطنم میدم . اگه روزی احساس کردم هموطن گرسنه ندارم شاید به سومالی و امثالهم دادم

یا حق

من حرفام را بالا نوشتم.

مهم احساس هم دردی هست ، تشخیص اون با خود فرد هست.

*********************************************************************************************

(۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۸:۱۵:۵۴ عصر)Low Battery نوشته است:
نقل‌قول: می تونید متن کاملش را از سایت یونیسف به زبان انگلیسی بخونید :

پس گزارش سازمان ملل مبنی بر بی تقصیر بودن اسرائیل در حملات به کشتی ازادی هم معتبر هستBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به گزارش اینا اعتباری نیست
معدن الماس و طلا تو کشورشون هست برن بهره برداری کننBlush

بله فرق گزارش های نهاد های سیاسی و کمک رسان به خوبی قابل تفکیک است.

اینا را ول کنید ،

همه که خودشان استاد اینترنت و وب مستر هستند.

یک search کوجولو می تونه همه ابعاد قضیه را روشن کنه .

عکس آخری که من گذاشتم توی اون پست ، همین حرف شما هست.

جهت یادد آوری دوباره می ذارم :

[تصویر:  soo.jpg]

کشوری که خودش صادر کننده موز به دنیا هست ، حالا محتاج یک تکه نان هست که اونم اگر گیرش بیاد یا نیاد.

( هر چی ذوق داشته کاریکاتوریست بکار برده ، از تصور موز با ماه که شاید در ماه رمضان و فطریه ها دردی از آن ها دوا کنه )

توی کشوری که قحطی زده هست و سال ها گرفتار جنگ داخلی هست ، آیا معدن الماس و طلا الان بدردشان می خوره ؟

ایران قحطی زده هم خیلی چیزها داشت ( 100 برابر سومالی معدن ) ولی آیا مردمش نمردن ؟

نوک انگشت را نباید دید ، ماه را نگاه باید کرد.

سپاس شده توسطraina (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۲:۰۴:۲۹ عصر)

بحث رو ادامه ندهید ، Dodgy

بسته شد .

....
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۱۰:۲۶ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۳۳:۳۰ عصر) ، deadbydawn (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۹:۵۶:۴۵ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۰:۱۰:۰۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۰:۵۸:۵۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱، ۲۱:۴۰:۱۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان