هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در ثبت نام !
سلام و عرض ادب !
من مشکلی تو سایتم داشتم موقعی که میری برا ثبت نام
بعد : نام کاربری : میرسه به رمز عبور که تو مال من نوشته ( پیچیده است رمز: و رمز هم که میدی و تکرار رمز عبور میکنی مینویسه ! لطفاً قبل از ادامه خطا های زیر را اصلاح کنید:

این رمز به اندازه کافی پیچیده نیست. لطفاً یک رمز که طول آن حداقل 8 کاراکتر باشد وارد کنید، و شامل حرف و عدد باشد.
من رمز پیچیده پیچیده هم دادم ولی نشد !
میشه راهنمایی کنین !
پاسخ
نه دوست عزیزم مثل قبله !
لطفا راهنمای کنینRolleyes
پاسخ
منم تست کردم مشکل داره . فقط چرا اینقدر صفحه ثبت نام اسکرول داره ؟؟؟ چی کردی اینطوری شده ؟ هدر هم از صفحه بزرگتره .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۷:۰۴:۰۲ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۰:۱۷:۵۰ عصر)arianik نوشته است: منم تست کردم مشکل داره . فقط چرا اینقدر صفحه ثبت نام اسکرول داره ؟؟؟ چی کردی اینطوری شده ؟ هدر هم از صفحه بزرگتره .

سلام ، منم نمیدونم چیکار کردم ، یکی این موردم کمکم کنه بستمه !
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۲:۴۱:۴۳ عصر)kingofpersia نوشته است: دوست عزیز در حالت رمز پیچیده شما باید از حروف کوچک و بزرگ وعدد استفاده کنید و اگر غیر از این انجام دهید خطا می گیرد.

مثلاً : Reza14254

ممنون از بزرگواریت دوست عزیزم درسته باید پیچیده باشه!
حالا این راهی نداره که آسون کنیم ثبت نامو مثلا رمز پیچیده ندیم !
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۷:۴۵:۲۴ عصر)kingofpersia نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۷:۱۱:۱۳ عصر)reza_ نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۰:۱۷:۵۰ عصر)arianik نوشته است: منم تست کردم مشکل داره . فقط چرا اینقدر صفحه ثبت نام اسکرول داره ؟؟؟ چی کردی اینطوری شده ؟ هدر هم از صفحه بزرگتره .

سلام ، منم نمیدونم چیکار کردم ، یکی این موردم کمکم کنه بستمه !
(۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۲:۴۱:۴۳ عصر)kingofpersia نوشته است: دوست عزیز در حالت رمز پیچیده شما باید از حروف کوچک و بزرگ وعدد استفاده کنید و اگر غیر از این انجام دهید خطا می گیرد.

مثلاً : Reza14254

ممنون از بزرگواریت دوست عزیزم درسته باید پیچیده باشه!
حالا این راهی نداره که آسون کنیم ثبت نامو مثلا رمز پیچیده ندیم !

این نوع گذرواژه در حالت پیش فرض غیرفعال است و باید خود شما فعالش کنید ، برای غیرفعالسازی به پیکربندی رفته و در قسمت User Registration and Profile Options گزینه Require a complex password را غیرفعال کنید.

ممنون غیر فعال کردم و انشاالله درست بشه !
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان