هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن موزيك براي صفحه اصلي انجمن
من ميخوام براي صفحه اصلي انجمنم آهنگي قرار بدم آيا راهي هست؟

در صورت امكان ميخوام آهنگ پس از لود شدن صفحه اصلي لود بشه.

واقعا ممنون ميشم اين لطف رو در حقم بكنيد. البته اگه بشه امكان استپ كردن آهنگم اضافه كرد بهش واقعا خيلي عالي ميشه.

امكانش هست؟

ممنون.
پاسخ
اگر اشتباه نکنم اضافه کردن آهنگ ، مشکلاتی تو سایت بوجود میاره .

بازم بذار بقیه دوستان نظر بدن .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
سلام

برید اینجا

http://www.blogskin.ir/music.php

آهنگ رو بهش بدید کد بهتون میده تو هدر قرار بدید
تالار دانشجویی کیان پرتال
kianportal.com

پروژه های من:
چت باکس ( تمام شد. درحال تست )
پینگر اتومات ( تمام شد. درحال تست )
بازگشت به بالا ( بدون ازکار افتادن آجاکس ) (تمام شد. در حال تست)
اجبار روبوت ها ( در حال کار )
پاسخ
من الان تو انجمن خودم گزاشتم خیلی عالیه نیاز به کد داری الان کد ها رو میزارم فقط من تو ایندیکس گزاشتم شما اگه میخوایید در کل صفحات نمایش بده تو هدر HeartBig Grin
به نظر من بهتر و قشنگتره كه يه آبجكت Media Player درست كنيد تا كاربر بتونه موزيك را قطع كنه يا صداي اون رو كم و زياد كنه . اصلا شايد كاربر از موزيكي كه ما انتخاب كرده ايم خوشش نياد .
خوب حالا براي گذاشتن آبجكت مديا پلير تو وبلاگ يا وبسايتمون كد زير رو تو قالب وبلاگ هر جايي كه مي خواهيم كپي مي كنيم :

کد:

<EMBED SRC="path of your Music" title="title text ..." type=application/x-mplayer2 ShowPositionControls="0" WIDTH=162 HEIGHT=25 SHOWSTATUSBAR="0" loop="true" autostart="false" align="center">

»‌ ‌‌‌خوب حالا به توضیح می پردازیم :

در قسمت Src داخل " " مسیر موزیک خود را می نویسی.
در قسمت title میتونی هر چیزی بنویسی هر چی که بنویسی بصورت tooltip با قرار گرفتن ماوس بر روی آبجکت نشان داده می شود.
در قسمت ShowPositionControls اگر 1 باشد کلید های موقعیت را نشان می دهد.
در قسمت WIDTH و HEIGHT هم که اندازه آبجکت بر حسب پیکسل نشان داده می شود.
در قسمت SHOWSTATUSBAR اگر 1 باشد یک نوار وضعیت مخصوص مدیا پلیر را زیر آبجکت نشان می دهد.
در قسمت Loop اگر مقدار آن True باشد موزيك همچنان ادامه دارد .يعني وقتي كه پخش موزيك به پايان رسيد دوباره از اول شروع به پخش مي كند.
قسمت autostart اگر مقدار آن True باشد به محض ورود به وبلاگ يا صفحه موزيك پخش مي شود .(تو صيه مي شود مقدار آن را False كنيد چون سرعت لود شدن صفحه را پايين مي آورد و ضمنا كاربر پسند نيست ).

حالا اگه خواستيم كه مثلا 20 عدد موزيك بگذاريم و هر دفعه كه كاربر به وبلاگ مي آيد به طور تصادفي يه موزيك پخش بشود , كد زير را در هر جا كه مي خواهيم كپي مي كنيم :

کد:

var nummidi = 4
day = new Date()
seed = day.getTime()
ran = parseInt(((seed - (parseInt(seed/1000,10) * 1000))/10)/100*nummidi + 1,10)

if (ran == (1)){
midi=("path of your Music number 1")
}
if (ran == (2)){
midi=("path of your Music number 2")
}

// -->
if (ran == (3)){
midi=("path of your Music number 3")

}
// -->
if (ran == (4)){
midi=("path of your Music number 4")

}

document.write('<EMBED SRC="'+ midi +'" title"My title" type=application/x-mplayer2 ShowPositionControls="0" WIDTH=162 HEIGHT=25 SHOWSTATUSBAR="0" loop="true" autostart="false" align="center">');

در اين كد به جاي عدد 4 در خط اول تعداد موزيك هاي خود را مينويسيد.
به جاي path of your Music number n آدرس هر كدام از موزيك ها رو قرار مي دهيم .
با يد به تعداد موزيك هايمان خط كد زير را داشته باشيم :

کد:

if (ran == (4)){
midi=("path of your Music number 4")

}

ه در اين جا به جاي 4 به عنوان هر موزيك كه اضافه مي كنيم 5 و موزيك بعدي 6 و بعدي 7 و الي آخر ...

اميدوارم كه به دردتون بخور
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۱۱:۰۹:۲۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۰۰:۴۸:۵۴ صبح) ، cafemeshkipoosh (۱۳۹۲/۲/۲۰، ۱۶:۳۸:۰۷ عصر)
عزيزم كد ها رو ميشه تو كادر كد بذاري كه اينطوري به هم نريزه؟ الان من اين كد ها رو گذاشتم اما نشد ، اگه امكانش هست يه بار كد ها رو چك كن و همچنين در بخش كد بذار.
يعني كار ميكنه اما براي دانلود مياد ولي پخش نميشه. مشكل از چيه؟
پاسخ
برو به این لینکhttp://forum.parstools.com/thread5473.html
درباره سوالتم احتمالا ادرس رو اشتباه میزنی
درود
.....

پاسخ
نه عزيز من انجمن شما هم اومدم موزيك پخش نشد برا دانلود اومد ، مشكل ممكنه از كوكي هاي مرورگر باشه؟
پاسخ
احتمالا مشکل از مرورگر یا کوکی های شماست مال انجمن من داره پخش میشه اهنگو بزارید من بیام انجمن شما رو ببینمSmile
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قرار دادن زمان جاری در صفحه اول انجمن uniqueeng 6 3,171 ۱۳۹۳/۱۲/۱۹، ۱۱:۳۸:۲۹ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  نمايش رويداد هاي تقويم در صفحه اصلي فوتر محمد 6 4,503 ۱۳۹۱/۲/۱۳، ۱۴:۴۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: heavaz60
  قرار دادن عکس در صفحه ی که موجود نیست only-only 15 6,734 ۱۳۹۰/۱۱/۲۶، ۰۸:۴۴:۳۳ صبح
آخرین ارسال: Reza
  قرار دادن portal.php بعنوان صفحه اصلی سایت aydin 13 8,013 ۱۳۹۰/۱۱/۲۵، ۰۵:۰۳:۳۷ صبح
آخرین ارسال: adsun

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان