هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به داد من برسید دوستان ....
با سلام
دوستان عزیز من الان داشتم تو هاستم یه کارایی انجام می دادم که بعد از خروج و اینکه اومدم تو تالار گفتمانم متوجه شدم انجمنم غیر فعال شده و هیچکدوم از لینکام کار نمی کنن . لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید . آدرس انجمنم هم در امضا هست . فقط خواهشا سریع ... مرسی
اگه میخواید بفهمید که چی میگم کافیه بیاید تو تالارم و روی یکی از موضوعات کلیک کنید . که عرور 404 میده . لطفا کمک کنید .... Confused
پاسخ
انجمن منم یک بار همین طور شد
فکر کنم مال یکی از پلاگین ها بود الان هر چی گشتم پیداش نکردم آخرین پلاگین هایی که نصب کردی چی بود؟
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
نه بزار تا برات بگم .
من می خواستم تصاویر پوسته جدیدو آپلود کنم .
بعد اومدم یه فولدر تو هاستم ایجاد کردم و یه کپی از کل پوشه های تالارم گرفتم و توی اون فولدر جدید که اسمشو گذاشته بودم m قرار دادم . یعنی الان دیگه هم از طریق www.pcmis.ir/mتو تالار میرفتم هم از طریق www.pcmis.ie/forum می رفتم . بعد یه لحظه دیدم پوشه forum نیستش و بلافاصله رفتم و یه فولدر درست کردم و اسمشو گذاشتم forum و محتویاتی که تو m کپی کرده بودمو ریختم توش . حالا این بود جریان ما ....
حالا تالار لود میشه اما لینکاش عرور میدن Huh
پاسخ
احتمالا GZIP را فعال نکردی از کنترل پنل مدیر کل؟

در قسمت پیکربندی - Server and Optimization Options - گزینه Use GZip Page Compression را روی خیر قرار دهید
پاسخ
نه اینم چک کردم روی خیره . Angel
یکی به من کمک کنه ....
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۰:۵۳:۰۶ عصر)8761310014 نوشته است: نه اینم چک کردم روی خیره . Angel
یکی به من کمک کنه ....
من كه مشكلي نديدم . همه چيز رديفه
I Want Free Life in Earth

پاسخ
الان که انجمن درسته
اون موقع من دیدم مشکل داشت یک بار انجمن خودم هم اینطور شده بود
ولی الان مشکلت حله
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان