هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در مورد عملکرد مای بی بی ایران
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فعالیت 3 ماهه مای بی بی ایران فوق العاده بوده است
74.36%
29 74.36%
از عملکرد 3 ماهه مای بی بی ایران راضی هستم.
23.08%
9 23.08%
از عملکرد 3 ماه مای بی بی ایران راضی نیستم
2.56%
1 2.56%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره مای بی بی ایران
به قول دوست عزیزم MKGUL دکمه تشکر از علیرضا تنها کاری بود که در توانم بود ....

امیدوارم همین طور به موفقیت هایت ادامه بدهی دوست دار تو

سعید امینی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۱/۱، ۱۵:۵۶:۱۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۱۰ صبح)
سلام به همه دوستان و كاربران ماي بي بي ايران
من تو خيلي از انجمن ها عضوم و فعاليت دارم ولي تا به حال انجمني به اين صميميت نديدم.
تو انجمن هايي مثل برنامه نويس رفتارهاي بدي با كاربران مي شه ولي تو اين انجمن ضمن احترام و صميميت پيگيري هاي مداومي هم صورت مي گيره .

جا داره از دوستاني كه فعاليت زيادي تو اين انجمن مي كنن تشكر كنم به خصوص pars عزيز و zeus و mkgul و smsbaz و ساير دوستاني كه اگه بخوام تك تكشونو نام ببرم بايد 2-3 صفحه اي اسم پر كنم.
سايت تخصصي برنامه نويسي و فناوري اطلاعات .: آي تي پاتوق:. [تصویر:  wink.png]

[تصویر:  itpbanner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMobile (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۲:۵۷:۴۴ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۴:۵۲:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۹:۰۷:۳۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۲۴ صبح)
درود.
با اينكه تاپيك پايين بودش اما وقتي همه ي پست ها رو خوندم و يكم فكر كردم .....ديدم كه بايد منم تشكر ويژه اي بكنم از تيم ماي بي بي ايران كه واقعا تلاش ميكنه تا ماي بي بي پارسي رو رواج بده و از مديران اين سايت آقاي عليرضا نجفي پور PARS و آقاي محمد رحيمي MKGUL تشكر ميكنم.به اميد موفقيت بيشتر ماي بي بي ايران ! Heart
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۸، ۲۳:۲۶:۵۲ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۲/۹، ۰۱:۲۰:۳۳ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۳۳ صبح)
درود
امروز 05/01/89
مای بی بی ایران سایت 90,943 جهان
مای بی بی ایران سایت 926 ایران

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۶، ۰۰:۳۸:۴۸ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۱/۶، ۰۱:۰۸:۵۱ صبح) ، IACbook (۱۳۸۹/۱/۶، ۱۰:۳۴:۰۱ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۶، ۱۱:۴۷:۲۳ صبح) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۷/۲۱، ۱۹:۰۵:۴۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۴۲ صبح)
با سلام...
خوشحالم که به جمع دوستانه شما پیوستم. بعد از خدابیامرز وب شهر و مای بی بی ساپورت این انجمن قدرتمندترین انجمن در زمینه ساپورت مای بی بی فارسی است. که رقیب های آن ( انجمن هایی امثال Mybbhelp و... ) حالا حالاها باید دوندگی کنند تا به چنین مرتبه برسند.
از کلیه کاربران محترم این انجمن همچنین مدیران عزیز نهایت تشکر را دارم و امیدوارم مای بی بی ایران همانطور قدرتمند به مسیر خود ادامه دهد و حضور خود را قاطعانه در میدان پشتیبانان مای بی بی اثبات نماید.

با تشکر
انجمن های آشیانه فارسی - آشیانه ای آزاد برای هر پارسی زبان
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۰:۰۶:۱۶ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۰:۰۸:۱۳ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۲:۰۷:۳۵ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۴۴ صبح)
(۱۳۸۹/۱/۶، ۲۲:۴۰:۲۳ عصر)Jimmy نوشته است: با سلام...
خوشحالم که به جمع دوستانه شما پیوستم. بعد از خدابیامرز وب شهر و مای بی بی ساپورت این انجمن قدرتمندترین انجمن در زمینه ساپورت مای بی بی فارسی است. که رقیب های آن ( انجمن هایی امثال Mybbhelp و... ) حالا حالاها باید دوندگی کنند تا به چنین مرتبه برسند.
از کلیه کاربران محترم این انجمن همچنین مدیران عزیز نهایت تشکر را دارم و امیدوارم مای بی بی ایران همانطور قدرتمند به مسیر خود ادامه دهد و حضور خود را قاطعانه در میدان پشتیبانان مای بی بی اثبات نماید.

با تشکر
درود
با سپاس از لطف شما، اما فارسی ساز انجمن شما برای همان پشتیبانی هایی است که به پای ما نمی رسند!!

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۷:۳۴:۰۸ صبح)
ویرایش شد توسط MKGUL

بهتره کمی ادب و تربیت رو رعایت کنید و سپس انتقاد کنید ...

عفت کلام رو رعایت کنید تا پاسخ انتقادتون داده بشه

پیروز باشید

MKGUL
پاسخ
(۱۳۸۹/۱/۷، ۰۱:۵۸:۰۶ صبح)pl_ugin نوشته است: ویرایش شد توسط MKGUL

بهتره کمی ادب و تربیت رو رعایت کنید و سپس انتقاد کنید ...

عفت کلام رو رعایت کنید تا پاسخ انتقادتون داده بشه

پیروز باشید

MKGUL
درود
ببینید دوست عزیز، اینکه چه کسی مدیر باشد و چه قدر فعالیت می کند چه فرقی برای شما می کند؟ مگر وظیفه مدیر فقط فعالیت در سایت است؟ در ضمن انتخاب مدیر و دادن مسئولیت در اختیار مدیران سایت می باشد.
سایت مای بی بی ایران در ابتدا متعلق به دو نام کاربری Pars و MKGUL و سپس متلعق به سایر مدیران و همین طور کاربران آن می باشد.
بنده و MKGUL برای شروع این سایت زحمت بسیاری کشیده ایم و مدتی به علت تفرقه افکنی عده ای از هم دور بودیم که خوشبختانه با آشکار شدن مسایل، روابط ما مانند گذشته شد.

تمام مدیران اینجا به نحوی در حال تلاش هستند و این مجموعه مدیریتی مای بی بی ایران است که باید پاسخگوی شما باشد که فکر نمی کنم تا به حال چیزی کم گذاشته باشیم. در نتیجه افتخارات کسب شده یا نشده مای بی بی ایران در نتیجه تلاش تمام گروه و مدیران آن می باشد و تمام مدیران این سایت کاربران بسیار فعال سایت مای بی بی ساپورت بوده اند.

بنده دوست ندارم از این پس شاهد چنین ارسال هایی باشد.

از دوست خوبم MKGUL هم برای ویرایش ارسال سپاس گزارم.

پاسخ
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۲:۳۴:۵۲ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۱/۷، ۰۲:۳۵:۵۹ صبح) ، سالارتبریز (۱۳۸۹/۷/۲۱، ۱۹:۰۹:۵۹ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۱:۵۴ صبح)
MKGUL عزیز خوش حال میشم بن بشم Blush

در همین جا هم عرض میکنم کوچکترین توهینی صورت نگرفته.(اینجا جایی برای دروغگویی نیست)

من تا اونجا که یاد دارم زمان افتتاح این سایت هیچ گونه حرفی از MKGUL نبود (دروغ نگویید به کاربران)

تقاضا دارم بن کنید نام کاربری من رو البته چرا بن ؟ اصلا تقاضا دارم حذف کنید.

سپاس
پاسخ
(۱۳۸۹/۱/۷، ۰۲:۵۴:۳۵ صبح)pl_ugin نوشته است: MKGUL عزیز خوش حال میشم بن بشم Blush

در همین جا هم عرض میکنم کوچکترین توهینی صورت نگرفته.(اینجا جایی برای دروغگویی نیست)

من تا اونجا که یاد دارم زمان افتتاح این سایت هیچ گونه حرفی از MKGUL نبود (دروغ نگویید به کاربران)

تقاضا دارم بن کنید نام کاربری من رو البته چرا بن ؟ اصلا تقاضا دارم حذف کنید.

سپاس
درود

بنده متن را خواندم، شباهتی به انتقاد سازنده نداشت.

تنها 3 کاربر قبل از افتتاح سایت در این انجمن عضو بوده اند. (تاریخ افتتاح 88/06/06)
Pars شنبه ۱۰-۵-۱۳۸۸
MKGUL پنج شنبه ۱۵-۵-۱۳۸۸
Mazda جمعه ۱۶-۵-۱۳۸۸
منبع: لیست کاربران http://community.mybbiran.com/memberlist.php

شما یک کار بر خلاف قوانین سایت انجام دهید تا بر اساس قوانین شما را بن کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۲:۰۳ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان