هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با مربع شدن موضوع ها
بفرماید دوست عزیز من پست خودمو ویرایش کردم حالا کمکم کنید من اسکیول را که امپورت کردم همه چیز درسته به جز چندتا چیز تو صفحه اصلی انجمن موضوع پست ها مربعی شکل می شه راستی مثلا ماژول اخرین موضوع که هست نشون نمی ده نقطه چین نشون می ده باید چی کار کنم بازم تشکر می کنم ادرس انجمن این هست
http://www.sabanetwork.com
[تصویر:  kvyueqjogph70vrem9.bmp]
پاسخ
این قسم و ایه ها مال انجمن تخصصی نیست اینا را برو تو یک انجمن دینی اجرا کن
اگه فکر میکنی اینجا انجمن دینی اشتباه گرفتی و اگر هم فکر میکنی ما عربیم بازم اشتباه کردی
طبق قوانین انجمن کسی حق پاسخ دادن به شما را نداره
(امضا)
Angry
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۱:۲۹:۱۵ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۰۷:۴۲:۰۵ صبح)sepanta-gsm نوشته است: این قسم و ایه ها مال انجمن تخصصی نیست اینا را برو تو یک انجمن دینی اجرا کن
اگه فکر میکنی اینجا انجمن دینی اشتباه گرفتی و اگر هم فکر میکنی ما عربیم بازم اشتباه کردی
طبق قوانین انجمن کسی حق پاسخ دادن به شما را نداره
(امضا)
Angry

!!!!!!!!!!!!

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
بابا گناه داره پشیمونش نکنید بالاخره هرکی یه طوری خواهش میکنه.
دوست عزیز شما هم عنوان تاپیکت رو اصلاح کن و ادرس سایتت رو تو امضات قرار بده.
پاسخ
Heart 
سلام دوستان شما گفتید ادرس انجمن را بدید دادیم پس اگه می تونید کمک کنید منتظر هست راستی بچه من یه مشکلی دارم با اینترنت که وصل می شم انجمن برام بالا نمیاد ولی مثلا با اینترنت ایرانسل یا دیل اپ وصل می شم بالا میاد ولی با ای دی اس ال بالا نمیاد در صورتی که هر ادرسی بزنم بالا میاد ولی ادرس انجمن خودم را می زنم فقط این هست که با ای دی اس ال بالا نمیاد ایا راه هلی دارید در ضمن مشکل مربع بودن را هم کمک کنید دیگه ممنون
Heart
پاسخ
جستجو کنید: حروف ناخوانا

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
ممنون دوست عزیز ولی من جستجو کردم که یه تایپ بیشتر نداد بهم این بود
http://community.mybbiran.com/thread-100...9%86%D8%A7

حالا ممنون می شم بهتر توضیح دهید منظور شما این بود که در phpmayadmin را روی utf8 قرار دهیم می شه دوستان راهنمایی بهتر بکنند که چه جوری مشکل هل می شه ممنون از همه بزرگان همچنان منتظر پاسخ واضح تری هستیم راستی چرا انجمن برای خود من بالا نمیاد مثل با دیل اپ یا اینترنت ایرانسل می رم بالا میاید ولی با ای دی اس ال می رم بالا نمیاد در صورتی که همه سایت ها بالا میاد به جز انجمن ما و کلا انجمن ما را برای تمامی یوزر های اون شرکت که ای دی اس ال می ده بالا نمیاره می شه در مورد این همه کسی تجربه داره کمک کنه بازم تشکر منتظر پاسخ دوستان هستم
Heart
پاسخ
عجب روزگاری بعد چند روز یکی پیدا نشد کمک کنه خدایش این رسمش هست به همه کمک کنید به ما که می رسه وا می رسه طوری نیست رسم روزگار هست
Blush
پاسخ
سلام دوست عزیز
تاپیک زیر راه حل مشکل شماست

http://community.mybbiran.com/thread-114.html

موفق باشید
.:انجمن ویوا موزیک:.
forum.vivamusic.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان