هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dns اختصاصی چه مزیتی داره؟
سلام

dns اختصاصی چه مزیتی داره؟

من دیگه از دست هاستم خسته شدم اول روی میهن بود و اومدم یک تاپیک زدم برای هاست و بالاخره یکی را انتخاب کردم ولی این یکی هم مشکلاتی داره و قطعی هم داره.

حالا به یه سایت دیگه رفتم و اونجا هم نوشته dns اختصاصی

میخواستم بدونم چه مزیتی داره؟

ممنون میشم جوابم دهید.

واینکه چیکار کنم که سرعت بره بالا مثل همین سایت مای بی بی که همیشه زود بالا میاد و قطعی هم من ندیدم.
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۰۰:۲۶:۰۸ صبح)
سلام
کسی جواب را نمیدونه!
پاسخ
حتما کسی نیست!!
پاسخ
dns اختصاصی بیشتر برای سرور های مجازی vps و سرور های اختصاصی استفاده میشه و کاربر چندانی نداره و فایده اش اینه که نمیفهمند سرور هاتون را از کجا گرفتید

به هر حال بنده برای میزبانی انجمن شما آماده هستم با سرور های قوی و نامحدود و پشتیبانی بالا و بدون قطعی
بزرگ ترین عامل موفقیت و شادی تو در زندگی میزان اعتمادی است که به خودت داری.
------------------------------------------------------------
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
-----------------------------------------------------------
تا سال آینده خداحافظ همگی
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۱:۰۶:۵۴ عصر)
ادامه سوال من را هم اگه میشه جواب بدید:

چیکار کنم که سرعت بره بالا مثل همین سایت مای بی بی که همیشه زود بالا میاد و قطعی هم من ندیدم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۱:۰۷:۳۶ عصر)iranshahrsaz نوشته است: ادامه سوال من را هم اگه میشه جواب بدید:

چیکار کنم که سرعت بره بالا مثل همین سایت مای بی بی که همیشه زود بالا میاد و قطعی هم من ندیدم.

سرعت برمیگرده به نوع سرور
فکر کنم مای بی بی vps گرفته ولی سرور های لیونکس هم به خوبی و با سرعت بالا مای بی بی را پشتیبانی میکنه
قطعی و نارضایتی شما از سرور قبلیت مربوط به کیفیت و قدرت سروهاشون هست که به نظر میاد خوب نبوده
فکر کنم شما از الان از آلفا هاست استفاده میکنید
اگر تجسم واقعی و روشنی از آنچه می خواهی داشته باشی و برای به دست آوردنش مصمم باشی , قطعا به آن می رسی!
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۲:۱۰:۵۱ عصر)
dns اختصاصي رو بيشتر ريسلرها استفاده ميكنن ، يا شركتهايي كه سايتهاي موزيك و فيلم رو هاست ميكنن واسه اينكه تو دردسر نيوفتن بهشون دي ان اس اختصاصي ميدن كه از طريق هويز دامين ، نيم سرورهاي هاست اشتراكي مشخص نشه .
چندين عامل تو سرعت بالا اومدن سايت موثره :
1 : لوكيشن سرور ( موقعيت جغرافيايي سرور و اينكه نسبت به آي اس پي شما پينگ بهتري داشته باشه )
2 : وب سرور ( كه در حال حاظر لايت اسپيد فوق العاده هستش اما مثل آپاچي رايگان نيست )
3 : كانفيگ وب سرور
4 : كانفيگ درست فايروال
و.......
I Want Free Life in Earth

پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۲:۵۴:۲۷ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۱:۵۱:۲۷ عصر)soung نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۱:۰۷:۳۶ عصر)iranshahrsaz نوشته است: ادامه سوال من را هم اگه میشه جواب بدید:

سرعت برمیگرده به نوع سرور
فکر کنم مای بی بی vps گرفته ولی سرور های لیونکس هم به خوبی و با سرعت بالا مای بی بی را پشتیبانی میکنه
قطعی و نارضایتی شما از سرور قبلیت مربوط به کیفیت و قدرت سروهاشون هست که به نظر میاد خوب نبوده
فکر کنم شما از الان از آلفا هاست استفاده میکنید

اره از آلفا هاست استفاده میکنم انصافا پشتیبانی شون در حد عالیه ولی من سرعت برام خیلی مهمه و برای همین از میهن وب هاست اومدم به آلفا هاست

من میخوام سرعت خیلی خوب باشه و قطعی هم نداشته باشه.
پاسخ
نقل‌قول: اره از آلفا هاست استفاده میکنم انصافا پشتیبانی شون در حد عالیه ولی من سرعت برام خیلی مهمه و برای همین از میهن وب هاست اومدم به آلفا هاست

برای تست بهتون یک اکانت رایگان میدم که سرعت و کیفیت سرورهای ما را چک کنید
پ.خ بزنید

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۲:۵۹:۰۹ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۲:۱۶:۴۱ عصر)soung نوشته است:
نقل‌قول: اره از آلفا هاست استفاده میکنم انصافا پشتیبانی شون در حد عالیه ولی من سرعت برام خیلی مهمه و برای همین از میهن وب هاست اومدم به آلفا هاست

برای تست بهتون یک اکانت رایگان میدم که سرعت و کیفیت سرورهای ما را چک کنید
پ.خ بزنید
دوست عزیز سپاس

اولش خیلی خوبه اونقدر که دو تا از سایتهام را انتقال دادم ولی نمیدونم فروش میره بالا و... دوباره بد میشه

من یک هاستی را میخوام که همیشه خوب باشه

اولش که از میهن وب هاست استفاده میکردم اونقدر خوب بود که الان برید در نظرات مشتری نظر من را هم گذاشتند ولی بعدش که فروششون رفت بالا اونقدر بد شدند که حتی پشتیبانشون 2 روز طول میکشید تا جواب بدند و رایگانها را هم پولی کردند دیگه نمیخوام گرفتار شوم.

با سپاس از شما که صادقانه جواب دادید.

پاسخ
 سپاس شده توسطmahdionline (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۳:۰۱:۴۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان