هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن های Pergoin
Information 
سلام به دوستان عزیز...
چیزی که در دنیای نت فراوان است انواع مدل های اسکریپت های سایت سازی یا انجمن سازی و ... سازی است!
چیزی هم که در دنیای انجمن زیاد است کلی انجمن های سرگرمی و در واقع بی هدف!Exclamation
من هم یک انجمن سرگرمی تفریحی تاسیس کردم!! البته تمام سعی و تلاش من و دوستانم بر این است تابتوانیم انجمنی متفاوت تر و کاربر پسندتر ارائه دهیم اما خوب پیشرفت کردنش با خداست...!Wink

سیستم Pergoin به طور رسمی در تاریخ یک مهر 90 افتتاح می گردد.
Angel
تا آن موقع دوره آزمایشی و تکمیلی خود را طی خواهد کرد. Cool
امکانات متنوع تری هم قرار است تا برای سیستم Pergoin تدارک ببینیم از جمله چت و آپلود سنتر و گالری تصاویر و انجمن و ... .
و نکته جالب تر اینکه تصمیم بر این است تا حدود حداقل یکی دو سالی که سیستم جابیفتد قرار ست فقط و فقط از اسکریپت های متن باز استفاده نماییم. Tongue
فعلا بخش اصلی سیستم یعنی انجمن Pergoin راه اندازی شده است اما تمرکز ما فعلا روی تکمیل سیستم است و تبلیغات و پست ها را برای مرحله بعدی برنامه ریزی نموده ایم.
-آدرس انجمن: www.pergoin.com

خوشحال میشم با نظرات ارزشمندتون ما را در ارائه هر چه بهتر یک سیستم سرگرمی تفریحی یاری نمایید.Blush
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان