هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین راه برای موفقیت انجمن شما(فقط به افتخار مدیران موفق سایت مای بی بی)
تقدیم به شما عزیزان

دوستان در چند تا ارسال دیدم که دوستان میخواند که بازدیدشون بره بالا و می نالیدند.

من این مطلب را در جواب ارسالی نوشتم و به نظرم اومد که در اینجا و بصورت جداگانه مطرح بشه

این تجربه منه و نمیدونم که موفق بودم یا نه! ولی همه میگن که موفق بودم و میتونید آمار آلکسا را هم بینید.

برای پیشرفت نیاز به خیلی از کارهاست:که بهترینها را براتون مینویسم:

1- ایده جدید در انجمن(ایده من تهیه فایلهای کتابهای مرجع بصورت فایل صوتی برای اولین بار در ایران)

2- انجمن تخصصی یک کار باشه(انجمن فقط شهرسازی و معماری است)خیلی از انجمنها کامپیوتر و روانشناسی و... است که خوب نمیشه همه را فعال نگه داشت و بعد از مدتی کاربر کم میشه

3- پیداکردن سایتهای خیلی مطرح و با بازدید بالا و رنک زیر 100 مرتبط و یا اون سایتها انجمن شما را داشته باشند و فعالیت در اون انجمن ها و دادن لینک به انجمن شما(از pars عزیز تشکر میکنم که این مطلب را از ایشون در ارسالی یاد گرفتم)

4-کذاشتن مطالب مفید و منحصر به فرد که در کمتر انجمنی باشه

5- اینو فقط به شما میگم چون به نظرم خیلی مهمه و حیاتی
دوستان با کاربراتون ارتباط برقرار کنید و به اونا اعتماد کنید شاید باور نکنید که شاید یک کاربر 20 تا کاربر بیاره(یه مثل داریم که میگن کار خوب کار میاره)

6-اگه خواستید ادامه را میزارم برای پست بعدی(خود این مطلب یک عامل برای برگشتن شماست که در انجمنتون اثر داره!!! ادامه دارد.........

فقط اینو بگم که من در ثبت نامم همه اطلاعات را میگیرم اعم از شماره تلفن- آدرس-شغل-مدرک-و......که اگه خودم جایی برم شاید ثبت نام نکنم ولی جون مطالب مفید دارم روزی حداقل 20-40 کاربر میگیرم .(اگه الان رفتید و کاربر ثبت نامی امروز کمتر از 20 بوده بخاطر این بود که صبح امروز سرور مشکل داشت و 5 ساعت سایت بالا نمییومد.)

ادامه دارد.......
[تصویر:  baner-iranshahrsaz.com.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۵۷:۳۶ عصر) ، peymanpbl (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۰:۰۵:۲۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۰:۲۶:۴۴ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۲:۳۶:۵۷ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۲:۳۹:۰۷ عصر) ، mmmahdavi (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۳:۱۰:۴۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۳:۲۱:۰۷ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۱۶، ۲۳:۳۰:۴۳ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۰۲:۵۰:۰۱ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۰۰:۴۹:۳۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۱:۰۶:۵۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۰:۳۶:۲۲ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۰:۴۳:۴۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۳:۴۶:۲۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۴:۲۲:۰۹ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۶:۰۴:۱۳ صبح) ، poolmand (۱۳۹۰/۹/۱، ۰۹:۵۱:۴۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۹، ۱۴:۴۳:۱۹ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۴/۹، ۱۲:۰۲:۵۰ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۱/۴/۹، ۱۵:۲۲:۵۵ عصر) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۳:۵۷:۱۱ عصر) ، Pishro (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۴:۱۲:۰۸ عصر) ، etown (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۵:۳۶:۴۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۵۱:۱۶ عصر) ، golforosh (۱۳۹۲/۴/۲۰، ۰۷:۳۳:۰۳ صبح)
علاوه بر فعال بودن مدیر که سایت را بروز کنه

فقط و فقط دو چیز مهم هست

1 - موتور گوگل

2 - موضوع سایت ( چقدر طرفدار بین عموم داشته باشه )

و دیگر هیچ ...

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۷، ۰۱:۱۳:۱۴ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۳:۵۷:۱۸ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۱۶، ۱۹:۴۱:۰۹ عصر)iranshahrsaz نوشته است:

1- ایده جدید در انجمن(ایده من تهیه فایلهای کتابهای مرجع بصورت فایل صوتی برای اولین بار در ایران)

2- انجمن تخصصی یک کار باشه(انجمن فقط شهرسازی و معماری است)خیلی از انجمنها کامپیوتر و روانشناسی و... است که خوب نمیشه همه را فعال نگه داشت و بعد از مدتی کاربر کم میشه

مورد 2 بنظر من مهمترین اصل قبل از راه اندازی یک انجمن هست.

توی خیلی از انجمن ها که وارد میشی ، می بینی اسکلت همشون مثل هم هست.

500 تا موضوع عمومی هست و همه از روی مطالب هم کپی می کنند.

و بعضی هاشون اصلا تولید محتوا ندارند.

وقتی سایت های بزرگ هستند که چندین ساله از عمرشون می گذره و همیشه بواسطه تعداد کاربران چند صد هزار نفری میشه امید به جواب گرفتن ازشون بود چه جذابیتی داره که وارد انجمن های خیلی کوچک شد.

مثل :

http://forum.p30world.com/index.php

http://www.iran-eng.com/forum.php

http://www.iran-forum.ir/index.php

البته ممکنه خیلی ها عضو بشن ولی عضو فعال نیستند ، برای دیدن لینک صرفا یک فایل یا آموزش عضو می شوند و دیگه به سایت سر هم نمی زنند.
پاسخ
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۳:۵۷:۳۲ عصر)
همه اینا به یک طرف و این که موضوعات کپی نشده باشه به یک طرف

من فرومم 5000 پست داره که میتونم بگم 4000 بیخود و کپی شده هستن و بود و نبودشون فرق چندانی نداره

ولی اون 1000 تای دیگه رو خودم نوشتم که باعث شد انجمن تو دومین ماه شروع کارش 2000 بازدید روزانه و 50 عضویت داشته باشه

دوشتان کمیت مهم نیست....کیفیت مهمهBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطflaov (۱۳۹۲/۱/۵، ۱۴:۱۴:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان